Jaunākie raksti

 • Ievietots: 2015-10-03 19:29, Skatīts: 57 reizes
  (1)
  Šodien daudziem visi ceļi veda tieši uz Ķīpsalu, kur izstāžu halles divās zālēs acis varēja mielot, ievērtējot jaunākos Latvijas dizaina sasniegumus, bet blakus - pētot piedāvājumu mēbeļu, santehnikas, apgaismojuma un citu mājoklim un birojam noderīgu lietu ziņā.
 • Ievietots: 2015-09-27 12:29, Skatīts: 90 reizes
  (5)
  Sākumā tās bija vieglas, nomierinošas un iesildošas kustības, tradicionālā muguras masāža, izmantojot sezama eļļu. Vēlāk sākās "vingrošana". Nopratu, ka šeit nav nekādas Spa relaksējošās rotaļas, bet gan diezgan pamatīga un dziļa veselības masāža, kas tiecas iekustināt pilnīgi visas ķermeņa iestāvējušās vietiņas.
 • Ievietots: 2015-09-26 12:20, Skatīts: 174 reizes
  (3)
  Šogad Zinātnieku naktī devāmies uz jaunatklāto Latvijas Universitātes Dabaszinātņu akadēmisko centru Torņakalnā Jelgavas ielā 1. Interesi rosināja ne tik daudz plānotie pasākumi vai lekcijas, cik pati ēka un ekskursija pa to.
 • Ievietots: 2015-09-13 14:07, Skatīts: 154 reizes
  (4)
  Ēnu ekonomika sabiedrībā tiek uztverta kā normāla parādība. Tas īpaši izteikti ir valstīs, kurās valsts institūciju un to sniegto pakalpojumu kvalitāte ir zema un līdz ar to ir arī zems uzticības līmenis valsts varai.
 • Ievietots: 2015-09-11 19:07, Skatīts: 171 reizes
  (2)
  Lielu daļu dzīves cilvēki darbojas, lai sasniegtu citu mērķus - cita cilvēka formulētos, priekšā pateiktos, uzrakstītos, iemācītos, iestāstītos - reti kad un kurš aizdomājas par saviem mērķiem. Jo patiesībā mums nevajag pašu mērķu sasniegšanu kā tādu, bet gan sajūtas, kas rodas sasniegšanas brīdī vai ceļā uz mērķi.
 • Ievietots: 2015-09-06 22:19, Skatīts: 150 reizes
  (1)
  Šogad radās iespaids, ka liels akcents tika likts uz kinomatogrāfu. Spīķeros un uz Saeimas nama sienas tika demonstrētas mākslas filmas, laimetīgās mākslas centrā kim? dokumentālais kino, bet atjaunotajā koncertzālē "Rīga" Zinātņu akadēmijas namā - vertikālais kino. Pēdējais kaut kas jauns un svaigs Rīgas skatītājam.

Aktuāli

IINUU iesaka

Tirgoju nost: dekoratīvi paliktnīši krūzēm, glāzēm, svecēm
Gatavoju priekš Spīķeru tirdziņa, bet diemžēl pēkšņās saaukstēšanās dēļ šodien bija jāpaliek mājās. Tāpēc piedāvāju savus darinājumus Tev iinuu.lv apmeklētāj. Paliktnīši ir roku darbs. Pamatā ir krāsota keramiska flīze, uz kuras pārnests attēls, kurš savukārt pārklāts ar 2-3 lakas slāņiem. Apakšā mīkstas uzlīmes, lai paliktnis neskrāpētu galda virsmu. Nav ieteicams mazgāt, taču droši var slaucīt ar mitru dvieli vai lupatiņu. Pieejami 20 dažādi paliktnīši. Attēli, motīvi neatkārtojas (tas būtu garlaicīgi, vai ne?), taču ir tematiskās grupas – jūras tēma (pirāts, kaija, ronis, pingvīns); rakstainu flīzīšu tēma (4 paliktnīši) ; Fridas tēma (3 paliktnīši); retro tēma (rakstāmmašīna, vespa, coffee, andy warhol) u.c. Izmērs 9,7x9,7 cm. Viena paliktnīša cena: 5 EUR/gab. Saņemšana Rīgā, ja vēlies pa pastu, tad + pasta izdevumi sīkpakas sūtīšanai. Uzrunāja? Raksti – iinuu@iinuu.lv
Tirgoju nost: dekoratīvi paliktnīši krūzēm, glāzēm, svecēm

Pēdējie komentāri

Latvijas Reitingi
vimeo youtube     facebook sekoman twitter
kur paēst?