Jaunākie raksti

 • Ievietots: 2014-08-18 20:41, Skatīts: 99 reizes
  (4)
  Rīgas psihiatrijas un narkoloģijas centra 5.korpuss četras dienas bija pārtapis par ziedošu dārzu, kur mieru un tuvību ar dabu varēja meklēt ne tikai dotā nama iemītnieki, bet jebkurš pilsētnieks. Te basām kājām ejot pa zālienu varēja ielūkoties tematiskās istabās. Katra no tām veltīta kādam stāstam, kādam cilvēka liktenim, cilvēka talantam un trauslai robežai starp prātu un neprātu.
 • Ievietots: 2014-08-14 21:13, Skatīts: 130 reizes
  (5)
  Šoreiz tikai neapmetāmies kempingā vai kādā no izslavētajām Igaunijas SPA viesnīcām, bet gan izvēlējāmies booking-ā noīrēt ģimenes māju jūras krastā. Kabli apvidus nu jau bija pazīstams, jo tur atrodas viena no nedaudzajām smilšainajām pludmalēm Igaunijas R krastā. Pārējās vietas vai nu aizaugušas ar zālēm, vai nu tik akmeņainas, ka bez peldkurpēm normāli ieiet nav iedomājams.
 • Ievietots: 2014-08-13 21:49, Skatīts: 105 reizes
  (2)
  Ledus laikmeta centrs atrodas netālu no Tartu jeb Tērbatas, padsmit kilometrus uz Z pusi, nelielā ciemā Äksi skaista ezera krastā. Pati ēka atgādina pelēku lielu kluci, kurš iekšpusē sastāv no trim stāviem ar palielu tukšumu vidū, kur izvietots centra galvenais varonis un arī logotipa simbols – dabīga lieluma mamuts.
 • Ievietots: 2014-07-21 20:34, Skatīts: 195 reizes
  (7)
  Iesācējiem paveicās, jo nodarbības notika zem klajām debesīm, saules apspīdētā mauriņā un bija iespēja dejot basām kājām. Pēdējais gan vairāk, lai nenomīdītu partnera pirkstgalus. Atmosfēra bija ļoti nepiespiesta un iesācējs-nepratējs te nejutās kaut kādā veidā atstumts vai kritiski vērtēts. Pat ja dažās stundās neko daudz iemācīties nevarēja, tomēr tas mazu ieskatu par pašām dejām deva.
 • Ievietots: 2014-07-13 12:17, Skatīts: 302 reizes
  (4)
  Natālijas Greisas likumi. Bagātība ir prāta stāvoklis, un nabadzība ir prāta stāvoklis. Sakārtojot sevi, var sakārtot vidi sev apkārt, un otrādi, nekārtīgā vidē nekas labs neizaugs un neizveidosies.
 • Ievietots: 2014-07-01 23:02, Skatīts: 280 reizes
  (3)
  Izstāde stāsta par desmitgadi, kas bija raksturīga ar ziedu bērnu jeb hipiju uzvaras gājienu, kura pamatvērtības - brīvība, mīlestība, atklāta seksualitāte, dabiskums. Apģērbos dominē unisekss, džinsa audums, ziedu un etno rakstiem apdrukāta kokvilna, pinumi un adījumi, atteikšanās no cēlajiem metāliem rotās un aksesuāros. Iespaidīgas korķa platformenes, lielas saulesbrilles.

Aktuāli

IINUU iesaka

Tests: Vai proti piedot?
Spēt pilnībā piedot otram, atstājot aiz muguras rūgtumu, dusmas, naidu, ne kataram tas ir pa spēkam. Daži cilvēki turpina ilgi turēt ļaunu prātu, pat gadiem, bet citi atkal piedod pārāk viegli un ātri. Un kā Tu piedod? Dotais tests ļaus Tev aizdomāties par mehānismiem, kas regulē Tavu spēju piedot citiem.
Tests: Vai proti piedot?

Pēdējie komentāri

 • Atpūta brīvdienu mājā Igaunijā
  Izklausās forši! Būs jāaizbrauc nedēlās nogalē!
  2014-08-22 12:03, janis.pudele@tvnet.lv
 • Aizved mani uz Munameģi!
  "Munamagi- maa suudleb taevast" (igauniski pareizi "Munamägi-Maa suudleb taevast")tulkojumā nozīmē "Munamagi-zeme skūpsta debesis"
  2014-08-15 18:13, Ērika
 • Korporatīvais blogs
  Labs raksts! Blogs ir lielisks instruments saziņai ar klientiem. Bet tas, protams, nav arī viegls uzdevums izveidot ierakstus no kuriem cilvēki varētu smelties ko noderīgu par jūsu produktu vai darbīb[..]
  2014-08-13 16:49, Teletrade-dj
 • Ko par tevi stāsta tavs rakstāmgalds?
  Ja ir galds, tad vieta galda kalendāram atradīsies vienmēr!
  2014-08-02 18:35, Kalendāru izgatavošana
 • Katrs pats savas nelaimes kalējs
  Stulbs virsraksts - pēc autora domām pasaule ir taisnīga - katrs saņem pēc nopelniem. Attiecināt šo teoriju uz genocīda upuriem ir ciniski ("tas jums ir sods"), turklāt varmākas šādi var attaisnot sav[..]
  2014-07-29 22:21, Juris

Galerijas

Video

Latvijas Reitingi
vimeo youtube     facebook sekoman twitter
kur paēst? kafejnīcas vecrīgā Darba sludinājumi twitter.com