Būs andele!

Gan tiem, kas ar lielāko prieku atbrīvotu kādu plauktu savā mājā, izpārdodot lietas, kas pašiem vairs nav nepieciešamas, gan tiem, kas medī oriģinālas, vintage un nekomerciālas lietas, katra mēnēša vienā no sestdienām ir iespēja apmeklēt Avotu ielas krāmu tirdziņu. Sākot ar maija mēnesi andele notiek zem klajas debess - Sv. Pāvila baznīcas skvērā, tāpēc ir iespēja pavadīt gandrīz visu dienu svaigā gaisā, "atlīpot" no televizoru, datoru, telefonu ekrāniem. Ja neesi izdomājis, ko pasākt šajā nedēļas nogalē, piebiedrojies!

Gan tiem, kas ar lielāko prieku atbrīvotu kādu plauktu savā mājā, izpārdodot lietas, kas pašiem vairs nav nepieciešamas, gan tiem, kas medī oriģinālas, vintage un nekomerciālas lietas, katra mēnēša vienā no sestdienām ir iespēja apmeklēt Avotu ielas krāmu tirdziņu. Sākot ar maija mēnesi andele notiek zem klajas debess - Sv. Pāvila baznīcas skvērā, tāpēc ir iespēja pavadīt gandrīz visu dienu svaigā gaisā, "atlīpot" no televizoru, datoru, telefonu ekrāniem.

Organizētāju mērķis ir veicināt krāmu tirdziņu tradīciju Rīgā. Šķiet, tas viņiem arī lieliski izdodas. Katrā tirgus reizē ir jauni dalībnieki, kas ir saņēmuši drosmi, lai pārbaudītu dzīvē, kāda tad ir sajūta, piedaloties šādā pasākumā. Domājams, arī apmeklētāju auditorija ir raibu raibā.

Ja neesi izdomājis, ko pasākt šajā nedēļas nogalē, piebiedrojies!

 

Dalies:
Novērtē: 5 (2)

komentāriKo lasa citi?