jaunākie raksti
• •
Plānotāju 2024.gadam TOPs

Plānotāju 2024.gadam TOPs(1)

Atzīšos, tradicionālo iinuu plānotāju TOP-u šogad veidot kļuvis vēl grūtāk subjektīvu faktoru dēļ - pirmais no tiem, vienā no plānotājiem esmu kā iedvesmas citāta autore, turklāt savas dzimšanas dienas mēnesī (ļoti tuvu ādai), otrais, pati nu jau gadu lietoju elektronisko pierakstu grāmatiņu Remarkable, kas ļoti labi aizstāj plānotāja pierakstu lapu funkcijas. Taču atgriezīsimies pie galvenā, neba mana izvēle var ietekmēt plānotāju gaitas Latvijā un šogad atkal tapuši skaisti, radoši, spilgti un mazāk spilgti plānotāji nākamajam 2024.gadam.

Lasīt
Skatīts: 438 (2)
Plānotāju 2022.gadam TOPs

Plānotāju 2022.gadam TOPs(3)

Kur ir tas šarms papīra plānotājiem, ko nevar aizvietot elektroniskie plānotāji kā, piemēram, GoogleCalendar, Calendly u.d.c? Acīmredzot tie pilda daudz plašāku funkciju nekā vienkārši aktivitāšu ieplānošanu, piezīmju rakstīšana vai atgādināšana par nozīmīgiem datumiem.

Lasīt
Skatīts: 408 (4)
Pastaigu dabas takas Kurzemē

Pastaigu dabas takas Kurzemē(6)

Ja tā ņem tīri kilometru garumā un izziņas objektu daudzumā, tad visvairāk izstaigātā ir tieši Kurzeme. Un te šajā sarakstā vēl netika iekļauti daudzie izbraucieni gar jūras krastu, kur ir pa brīdim ir kāda taciņa, kas izvijas gar kāpām uz jūru, atklājot fantastiskus skatus uz akmeņaino vai vēju sagāzto koku stāvu izdekorēto pludmali.

Lasīt
Skatīts: 1693 (1)
Pastaigu dabas takas Vidzemē

Pastaigu dabas takas Vidzemē(1)

Katrs Latvijas reģions ir ar savu bagātību un ar savu raksturīgo dabas ainavu. Ja kādreiz likās, ka izbrauciens 100 – 200 km attālumā no Rīgas ir kāds īpašs notikums, tad tagad viss šķiet tik kompakts, pārskatāms un sasniedzams nieka 1-2 stundās. Piecelies sestdienas vai svētdienas rītā, iemalko kafiju, iemet Google Maps pāris atslēgvārdus, lec automašīnā iekšā un uz priekšu.

Lasīt
Skatīts: 1039 (0)
Plānotāju 2021.gadam TOPs

Plānotāju 2021.gadam TOPs(10)

Plānot vai neplānot? - tāds ir jautājums. Šis 2020.gads pierādīja, ka visi plāni jūk un brūk zināmu ārējo apstākļu rezultātā. Pielāgošanās varētu būt šī gada vārds. Taču nemainīga paliek atziņa, ka veiksmīgi cilvēki joprojām ir tie, kas plāno savu veiksmi, neskatoties uz spiedienu vai traucēkļiem no ārpuses.

Lasīt
Skatīts: 4154 (6)
ApturiCovid aplikācijas mīti un patiesības

ApturiCovid aplikācijas mīti un patiesības(3)

ApturiCovid aplikācijas būtība, ka tā izmanto telefonā iebūvēto Bluetooth, lai "sasveicinātos" ar citām, tuvumā esošajām ApturiCovid aplikācijām. Ja tās lietotājs, ar kuru jūsu aplikācija ir sasveicinājusies pēdējo 14 dienu laikā, ir kļuvis Covid pozitīvs, šī lietotāja aplikācija nosūtīs jums brīdinājumu, ka ir bijis tāds kontakts.

Lasīt
Skatīts: 225 (1)
Ceļojuma dienasgrāmata. 12.diena. Evora - atkal satikšanās.

Ceļojuma dienasgrāmata. 12.diena. Evora - atkal satikšanās.(2)

Pēdējā ceļojuma diena, kad no Spānijas atkal atgriezāmies rimtajā Portugālē. Tik tiešām jāsāk domāt, ka okeāna tuvums atdzesē uzkarsušos prātus un zemes mentalitāte ir daudz samtaināka. Braucām pa diezgan paugurainu un mazapdzīvotu apvidu, pa kuru ceļš vijās līdzīgi laiskai čūskai. Ik pa brīdim skatam pavērās ielejas ar upītēm, te atkal nez no kurienes pastāvā kalnā izauga baltu mūru pilsēta.

Lasīt
Skatīts: 94 (2)
Ceļojuma dienasgrāmata. 11.diena. Gibraltārs

Ceļojuma dienasgrāmata. 11.diena. Gibraltārs

Šobrīd britu zemes gabaliņš, kas savieno Vidusjūru ar Atlantijas okeānu, taču šķiet ar gana neatkarīgu dzīves ritmu, savu karogu un Lielbritānijai neierasto transporta kustību pa labo ceļa pusi. Jau kopš seniem laikiem gana iekārojams zemes pleķītis, jo pat mūsdienās Spānija nebeidz cerēt atgūt to savā īpašumā.

Lasīt
Skatīts: 209 (0)
Lorāns Gunels. Dievs vienmēr ceļo anonīmi

Lorāns Gunels. Dievs vienmēr ceļo anonīmi(5)

Vai esi kādreiz aizdomājies, kāpēc daži cilvēki ienāk tavā dzīvē pavisam nejauši, bet atstāj diezgan paliekošus nospiedumus? Kāpēc tavās rokās nejauši nonāk kāda grāmata, kuras vēstījums liek aizskart dziļākās stīgas? Tu teiksi, nekas nav nejaušs, tas ir Dieva, Visuma vai kā tik vēl ne spēks. Vai tieši otrādi, tā ir parasta apstākļu sakritība, jo mēs jau galu galā paši izlemjam, vai kādu un ko ielaist savā dzīvē vai nē.

Lasīt
Skatīts: 294 (2)


Ko lasa citi?