Plānotāju 2021.gadam TOPs

Plānot vai neplānot? - tāds ir jautājums. Šis 2020.gads pierādīja, ka visi plāni jūk un brūk zināmu ārējo apstākļu rezultātā. Pielāgošanās varētu būt šī gada vārds. Taču nemainīga paliek atziņa, ka veiksmīgi cilvēki joprojām ir tie, kas plāno savu veiksmi, neskatoties uz spiedienu vai traucēkļiem no ārpuses.

Laikam šogad kā nekad agri sākšu lūkoties pēc ... jaunā gada. Un laikam ne es viena nākamo gadu gaidu ar lielām cerībām, ka viss pasaulē sakārtosies un dzīve atgriezīsies ierastās sliedēs. Ietējie plānotāju veidotāji arī nesnauž, ir vēl tikai oktobra otrā puse, bet 2021. plānotāji jau gatavi mērot ceļu pie to īpašniekiem. Sākšu pētīt arī es. Vēlreiz atgādināšu, ka plānotāju secībai TOP-ā nav nozīmes. Svarīgs ir ērtums, funkcionalitāte un unikalitāte.

1. BALTA eko PRIVATE plan

Šogad pirmais plānotājs, kas piesaistīja manu uzmanību. Kārtīgi izcilāju, izpētīju izaugsmes un iedvesmas forumā “Līdere 2020” BALTA eko stendā. Blakus krāsainajām un puķainajām pierakstu grāmatiņām, tāds lietišķs, ieturēts, mērķēts abu dzimumu pārstāvjiem un ar lielisku uzrakstu, kas sasaucas ar manis tikko uzrakstīto raksta ievadu: “If the Plan Doesn't Work, Change the Plan but Never the Goal”. Zem šī es parakstos.

Tas ir plānotājs - piezīmju grāmata bez piesaistes konkrētam gadam. Tātad ļoti daudz vietas pierakstiem. Plānotājs radīts un ražots tepat Latvijā, no videi draudzīga papīra. Tajā ir iekļautas gan mēneša plānošanas lapas, gan daudz vietas piezīmēm, kur atliek vien apvilkt mēnesi un datumu, kurā tās tiek veiktas.

Tas, kas vienmēr mani ir saistījis – plānotāja ērtums un vieglums. Šim plānotājam elastīgi vāki ar noapaļotajiem stūriem. Aizmugurējā vāka iekšpusē kabata un gumijas pārlika. Vienīgi jārēķinās, ka plānotājs ir angļu valodā.

@BALTAeko - cena internetveikalā 9.79 EUR

2. Oh My Days plānotājs

Acīm baudāms darinājums. Gaumīgs vāka dizains (vecrozā, rūsganie, menbaltie toņi), plānāks, vieglāks nekā iepriekš. Piemērots gan kungiem, gan dāmām. 12 fotogrāfijas un iedvesmas teksti mēneša titulbildēs. Cietie vāki ar metāla stūrīšiem.

Jaunums: pielāgotas pildspalvas ar stiprinājumu - iespēja izvēlēties kādu no trīs toņiem - zelta, rozā zelta vai melnu, tā, lai piestāv katram vāka dizainam.

@ohmydaysplanotajs, cena 20EUR + pildspalva ar stiprinājumu 3.00 EUR

3. Dream Light Plānotājs

Prezentēts FB profilā jau 4.augustā. Par to plānotāja izveidotājiem - cepuri nost! Tikai un vienīgi dāmām. Cietie auduma vāki plastilīna gaiši zilā un rozā tonī. Solījums “Dārgā, 2021.gads būs Tavs lieliskais gads!”, kā saka – no jūsu mutes Dieva ausīs!

Iekšpuse gana ierasta, nedēļas atvērums ar datumu, dienu, laikiem. Hmm, interesanti, ka pirmās tikšanās sākums ir plkst. 7:00 no rīta, bet pēdējās plkst. 20:00. Hi, hi, spriežot pēc tā vien, tas man noteikti nederēs.

@dreamlightplanner - cena internetveikalā 17.00 EUR

4. MY TIME MANAGER

Kārtējais plānotājs tikai dāmām maigi zilā un bordo krāsā. Cietie vāki, nedēļas atvērums, mēneša aktivitātes un uzdevumi. Citādi nu jau var teikt klasisks un ierasts, bez īpaša uzsvara uz pārdomātu dizainu, piemeklētām fotogrāfijām u.tml. Iespējams veidotāji centās spiests uz saturu, novārtā atstājot formu. Piedodiet, atvainojiet - "не вижу работы".

@mytimemanager, cena – 20.00 EUR

5. Dienrādis PADOMNIEKS

Kā allaž nāk ar savu izsmalcināto stilu. Maza stilīga pabieza grāmatiņa ar 365 īpaši atlasītiem padomiem katrai 2021. gada dienai + vieta piezīmēm. Patīk Idejas autores un dizaineres Alīnas Dukātes pieteikums: "PADOMNIEKS radīts ar mērķi iedvesmoties, pilnveidot un motivēt sevi īstenot savus sapņus. Dienrādis kalpos kā skaists pieturas punkts ikdienas skrējienam, pārdomām un iedvesmai. Tā saturs un dizains piemērots kā sievietēm, tā vīriešiem, kuri vēlas uzdrīkstēties un darīt."

Cietie vāki trīs krāsās - Royal Gold (zelta), Pure Copper (vara), Classic Black (melni). Vai izvēlētos kā ikdienas plānotāju? Diez vai. Bet kā iedvesmotāju visa gada garumā, noteikti.

@pavasara.design - cena 18.00 EUR

6. Plānotājs - Galma dārza pieraksti

Jaunpienācējs plānotāju TOP-ā - spilgti rozā plānotājs dāmām, bet pieteicis sevi ar atšķirīgu stilu, tas priecē. Ļoti salkans, romantisks, dzejisks, tieši tāds, kādam nāktos būt ziedu pārbagātam galma dārzam. Tas ir īpašs ne tikai ar savu sievišķīgo dizainu, bet arī ar to, ka satur plānotāja autores sacerētus 12 dzejoļus - par divpadsmit puķēm (sievietēm), kas ļaus ar pozitīvu pieskaņu palūkoties uz sevi pašu, uz savām tuvākajām (draudzenēm, māsām, kolēģēm).

"Ir karaļnamā grezns dārzs ... Ir neizmērojams tā ziedu klāsts. Nav viena puķe skaistāka par citu, tai katrai savs daiļums dots ... Mēs sievietes kā puķes - ziedam katru dien' ..." (citāts no plānotāja FB profila) Skaisti, ko lai saka! Noteikti atradīs savu auditoriju.

galmadarzs.lv - cena 25.00 EUR

7. BigPlan 2020-2030 plānotājs

Arī jaunpienācējs plānotāju TOP-ā, pamanīts Jāņa Rozes grāmatnīcā, jo uzmanību piesaistīja "indīgi" spilgtie spīdīgie cietie vāki spilgti zaļā un zilā krāsā. Šis plānotājs citu vidū izceļas ar pilnīgi traku ideju – svarīgākos pierakstus veikt vienuviet desmit gadu garumā. Autore - Ilvija Melne - mājaslapu, žurnālu un sociālo mediju redaktore, žurnāliste, 3 bērnu (4 gadi, 2 gadi un 8 mēneši) mamma.

Plānotājā iestrādāti astroloģijas un numeroloģijas padomi, tiem, kuriem šīs tēmas ir tuvas, noteikti būs vērtīgi. Citādi dizainiski diezgan robusts, bet domājams gan pievilcīgās cenas dēļ, gan satura, gan pārdrošās idejas dēļ atradīs savu pircēju.

@bigplan2030 - cena 10.00 EUR

 

Pagaidām tikai septiņi. Turpinājums sekos ....

Dalies:
Novērtē: 3 (5)

komentāriKo lasa citi?