Plānotāju 2016.gadam TOPs

Ja esi no tiem cilvēkiem, kuriem svarīgi ņemt rokās un organizēt ap sevi skaistas, labi pārdomātas un lietas ar izdomu, tad šis ieskaits nākamā gada plānotājos varētu Tev noderēt. Esmu ilgi meklējusi un beidzot atradusi arī savējo - tādu lietišķu, patīkamu pieskārienam, ļoti plānu, vieglu un ar pietiekami daudz vietas pierakstiem.

1. ISSP plānotājs

International Summer School of Photography plānotājs 2016. gadam, kurā publicēti 53 starptautisku jauno fotogrāfu darbi. Mazs (nestandarta), kompakts, ar noapaļotiem stūrīšiem, nenobružājamu vāku, acij pievilcīgiem fontiem, beigās iestrādātas piezīmju lapas. Latviešu valodā, bet nav vārda un svētku dienu norāžu. Tirāža 1200 eksemplāru (Jelgavas tipogrāfija). Internetā un veikalā Manilla (Baznīcas iela 37, Rīga) iegādājams par 12.50 EUR, savukārt veikalā Paviljons (t/c Domina) par to prasa virs 17 EUR. Vīlos cenas atšķirībā, nepaņēmu.

www.issp.lv

2. SVINĒT DZĪVI plānotājs

Nav tik plaši izreklamēts kā iepriekšējais, bet arī vietējais ražojums  (tas priecē). Izgatavotājs - Piparmētra. Pieejami divi varianti PANTONE 333c - mint zaļais un PANTONE 433c - mierīgi pelēkais. Izmērs - standarta A5. Iekļautas atziņas un domu graudi. Atklāšanas pasākumā bija iespēja iegādāties par 20 EUR, šobrīd mazliet dārgāk par 23 EUR. Subjektīvi - nav manas krāsas, bet cepuri nost izpildījuma priekšā.

www.piparmetra.com

3. Rifle Paper Co. plānotājs

Ārzemnieks, 17 mēnešiem (no 2015.gada augusta līdz 2016.gada decembrim), ļoti košiem puķainiem vākiem, nestandarta izmērs 210×172 mm (tuvu kvadrātam), interneta veikalā pie paša izgatavotāja maksā 34 USD.

www.riflepaperco.com

4. Leuchtturm1917 plānotājs

Arī ārzemnieks, standarta 12 nākamā gada mēnešiem, daudz ieturētāks, lietišķāks, pieejams triju izmēru - A4, A5 un A7. Patīk, ka ir tik plaša krāsu izvēle un pārliekamā gumija ērtības labad, kad plānotājam bieži jādzīvojas pa somām. Paredzēta vieta gan ikdienas darbu plānošanai pa datumiem, gan plāniem mēneša šķērsgriezumā, gan vieta plašākiem pierakstiem. Līniju lapas. Veikalā Manilla standarta A5 formāta plānotājs 12 mēnešiem ir iegādājams par EUR 17,50. Diemžēl ir tikai melna, dzeltena, zaļu un zilu toņu (mana meklētā oranžā nav).

www.manilla.lv

5. Moleskine plānotājs

Izskatās, ka šī itāļu kompānija specializējas galvenokārt piezīmju grāmatu ražošanā. Taču arī plānotāji ir plaši pārstāvēti gan izmēru, gan krāsu, gan noformējuma ziņā. Ir gan lietišķi, gan spilgti krāsaini, gan tematiski kā, piemēram, StarWars un  Le Petit Prince kolekcija. Ar gumijas pārliku un papīra kabatiņu aizmugurē.

Veikalā Manilla šobrīd pieejami 18 mēnešiem (ar 30% atlaidi) un 12 mēnešiem, bet diemžēl tikai melnā krāsā. Patīkami plāns un lietišķs. A5 formāta plānotājs 12 mēnešiem ir iegādājams par EUR 17,97. Aizmugurē kabatiņa, gumijas pārlika un uzlīmītes (simboli), ar kurām atzīmēt nozīmīgākos notikumus, tikšanās vai pasākumus.

6. TREND plānotājs

Mūsu pašu Balta EKO kolekcijas TREND kalendāri arī ir izkāpuši no šabloniskajiem priekšstatiem par plānotājiem. Stingri melni vai pelēka kartona vāki ar melnas krāsas uzdruku sietspiedes tehnikā. Plāni, viegli, neaizņem daudz vietas. Jautājums tikai, cik izturīgi ir paši vāki "valkāšanai" gada garumā. Cena ļoti pievilcīga - 5,02 EUR. Pieejami biroja lietu tirdzniecības interneta veikalos un grāmatnīcās "Valters un Rapa".

www.balta-eko.lv

7. ISTABAS Dienasgrāmata - plānotājs

Tajā visas šī gada mākslas izstādes Istabā, ieskaitot 10. dzimšanas dienas izstādi un 160 autorus, kas tajā piedalījās. Fotogrāfiju autors: Didzis Grodzs, dizaina: Linda Lūse. Klasisks sadalījums - nedēļas dienas plānotājs vienā lappusē, otrā - gleznas foto. Cena nav zināma.

www.facebook.com/galerijaISTABA

Dalies:
Novērtē: 5 (1)

komentāri

Eriks

Es izvēlētos ISSP plānotāju!

Zane

Es šogad Svinēšu Dzīvi. (:

Kaspars

Kvalitatīvas, gadsimtiem pārbaudītas vērtības, ādas plānotējam gan šeit vajadzētu būt :/

neila

Trend plānotājus ar melnajiem vākiem nav iespējams atrast, esmu izstaigājusi jau kādus 3 Rapas veikalus - nav.

Darma

http://www.cimparimpa.lv/veikals/params/category/34368/

Vienkārši un jauki! :)

Kalendāri

Kalendāru - plānotāju izvēle ir plaša, katrs pierod pie "sava" plānotāja.Ko lasa citi?