Plānotāju 2022.gadam TOPs

Kur ir tas šarms papīra plānotājiem, ko nevar aizvietot elektroniskie plānotāji kā, piemēram, GoogleCalendar, Calendly u.d.c? Acīmredzot tie pilda daudz plašāku funkciju nekā vienkārši aktivitāšu ieplānošanu, piezīmju rakstīšana vai atgādināšana par nozīmīgiem datumiem.

Aizdomājos pat par to, ka pirmie aptver, iesaista praktiski visas cilvēka maņas – acis priecējošas krāsas, dizains, papīra struktūra un čaukstēšana, sulīgu augļu vai kūciņu attēli piesātināto garšu atmiņām, tikko svaigas drukas smarža. Nu labi, varbūt mazliet pārspīlēju, bet tomēr papīra plānotājs ir “dzīvs”, reāls, abām rokām satverams, apskaujams, iemetams rokassomā vai pabāžams zem spilvena. Tad nu ieskatīsimies, kādus plānotājus šogad sagatavojuši to radītāji Latvijā.

1. Oh My Days plānotājs

Trīs dizaini, trīs vāku krāsas - klasiski MELNĀ, garšīgā LATTE un sulīgā LAVANDAS tonī. A5 formāts, 12 fotogrāfijas mēneša titulbildēs, 12 iedvesmas teksti, dažādu dizainu pierakstu lapas, nedēļas atvērums abās lapās, mēneša plāns, cietie vāki ar "soft-touch" pārklājumu, metāla stūrīši, grāmatzīme, aizmugurē kabatiņa, kvalitatīvs papīrs, biezums 90 mg.

Veidotāji uzsver, ka saturs un dizains piemērots gan sievietēm, gan vīriešiem - tas priecē. Plānotāja veidotāji parūpējušies arī par aksesuāriem: katrs plānotājs iepakots auduma maisiņā, iespēja papildus iegādāties dekoratīvas saspraudes, darba lapas "Yes List", pildspalvas zelta un melnā krāsā.

Izskatās garšīgi, eleganti, grezni, žēl tikai pildspava pieeja ar vienu zilo tinti un diezgan palielu rakstām biezumu (1 mm).

@ohmydaysplanotajs, cena 24EUR

2. BALTS Paper Goods plānotāji

Iepriekš pazīstams kā zīmols "BALTA eko"'. Šobrīd daudz modernāks, svaigāks, smalkāks, bet plānotāju ziņā tik pat ieturēti klasisks un lakonisks.

Ir vairāki varianti, bet dizaina ziņā uzmanību piesaistīja nevis astronomiskā gada, bet skolas gada (no augusta līdz augustam) plānotāju piedāvājums. Pēc būtības tie ir kabatas lieluma plānotāji ar nedēļas atvērumu, ar elastīgiem apdrukātiem 4 dizainu vākiem ar noapaļotiem stūriem un grāmatzīmi, FSC nekrītots papīrs. Izskatās sulīgi un labi kombinējami ar piezīmju grāmatām un dizainētu penāli.

@baltspaper šobrīd izpārdošana 2.24 EUR

3. Dream Light Plānotājs

Trīs dažādi dizaini ar "soft touch" vāku - MINT krāsā PŪDERROZĀ krāsā un PURPURSARKANĀ (lillā).

Nedēļas atvērums, mēneša kopsavilkums, mēneša mērķi, iedvesmojoši citāti, rēķinu apmaksa, vārda dienas un svētku dienas. Pirmo reizi plānotājos iekļauta arī kabatiņa pie aizmugurējā vāka.

Mani īpaši uzrunāja katra plānotāja gada, ja var tā teikt, apsolījums - "Skaistais 2022", "Lieliskais 2022" vai "Progress, nevis prefekcija 2022". Izvēlies, ko vēlies, un "Tavi sapņi piepildīsies".

@dreamlightplanner , 18.00 EUR

4. MY TIME MANAGER plānotājs

Nadīnas radītajā plānotājā zem katra mēneša titulbildes varēs lasīt kādas no 12 sieviešu maģiskos vārdus, kurus viņas vēlējās nodot ikvienai no plānotāja lietotājām. 12 vēstneses - Inga, Eva, Una, Egija, Ieva, Agate, Kristīne, Sāra, Inga, Ilvija, Sanita + digitāli radītas mākslinieces ilustrācijas. Dāvanā skaista, mākslinieces zīmēta uzlīmju lapa. Askētiski 2 krāsu cietie vāki, nokrāsas - okeāns un kapučino. Par gaumi, protams, nestrīdas.

@mytimemanagerplanner, cena – 17.00 EUR

5. Plānotājs “Mana Latvija” - Galma dārza pieraksti

Ieturēts, klasisks, pat snobisks (šī vārda labākajā nozīmē) - tāds ir plānotājs “Mana Latvija” 2022. Tajā aiz katra mēneša atradīsi autores oriģināldzejoli par kādu no Latvijas pilsētām (Sigulda, Liepāja, Rēzekne, Cēsis, Kuldīga, Daugavpils, Jūrmala, Saulkrasti, Talsi, Rīga, Bauska, Jelgava) un tās foto. Plānotājā kopumā ir 17 autores oriģināldzejoļi. Nedēļas atvērums ar laika atzīmi, svētku un vārda dienām, ar trīs miera ostām un vēl kādām interesantām piezīmēm. Izmērs 17x24cm, cietie vāki, eko āda bordo krāsā, ar zelta druku uz vāka un zelta stūrīšiem.

Plānotājs asociējas ar pēcpusdienas kafijas pauzi omulīgas Latvijas muižas ar smagnējām zeltaini tumši brūnām masīvkoka mēbelēm iekārtotā istabā.

galmadarzs.lv - cena 25.00 EUR

6. Mazs plānotājs lieliem mērķiem

Plaukstas izmēra plānotājs ar 288 lpp. Neskatoties uz lappušu skaitu un cietajiem vākiem, pavisam viegls. Iesiets stingri un kvalitatīvi. Matēts vāks, 3 krāsās - puķu, zaļa un smilšu, lapas caurvij 2 auduma grāmatzīmes. Pilns ar receptēm, stāstiņiem, 12 sevi izzinošiem mēneša uzdevumiem un citātiem. Kā arī pilnu nedēļu atvērumā.

Mazo plānotāju (izmērs: 11,7 x 16,7 cm) varēsi ielikt somiņā, paņemt uz ballīti, darba pasākumu, ceļojumā - it visur. Tieši tik mazs, lai būtu ērts. Visiem plānotajam cauri vijas viegls ziedu raksts.

@HannaAnnaplanotajs - 17 EUR

7. Anytime planner

Es jau domāju, ka nebūs, bet IR – ir jaunpienācējs IINUU plānotāju Top-ā. Piecas dažādas krāsas – saulesstaru dzeltenais, debesu zilais, debesmannas rozā, klasiski melnais, ceriņu violetais. Mākslīgās ādas vāki ar atveramu riņķu mehānismu, vieta vizītkartēm, pildspalvai un zīmulim, magnētiska aizdare. Izmērs: 167 mm x 234 mm.

Oriģināls nedēļas atvērums, domāts vairāk īsiem ieplānošanas ieralstiem, nevis pagarām piezīmēm. Pasmagnējs, iespaidīgā ievākojuma dēļ. FB kontā un mājaslapā gribētos redzēt kvalitatīvākas, sulīgākas bildes, jo ir jau ko atrādīt. Prasītos pēc stāsta, ne tikai tehniskās specifikācijas, bet citādi interesants.

@Anytimeplanner – 24.90 EUR

Pagaidām septiņi, bet turpinājums sekos ....

N.B.
IINUU plānotāju TOPs tiek veidots jau kopš 2015.gada, apkopojot plānotāju veidotāju piedāvājumu tepat Latvijā. Atgādināšu, ka secībai TOPā nav nekādas nozīmes, pamatmērķis ir atspoguļot pēc iespējas plašāku informāciju, izcelt plānotāju īpašības, priecāties par radītāju radošo izdomu un subjektīvi reflektēt no sērijas “patīk/nepatīk tāpēc, ka ...”. Ja rodas kādi ierosinājumi vai vērojumi no malas, droši dalieties raksta komentāros vai uz e-pastu: iinuu@iinuu.lv

Dalies:
Novērtē: 5 (4)

komentāri

dievturis Skolnieciņš

Šodien ir 25. marts – Māras diena. Šī diena ir par godu nāves un dzīvības Dievietei Mārai. Nāves un dzīvības Dieviete Māra ir paši pazīstama latvju tautas dzīvesziņā (dievturībā). Viņa uztur līdzsvaru dabā. Līdzsvaru starp nāvi un dzīvību. Dieviete Māra izskatās kā jauna, slaida sieviete ar sniegbaltu ādu un melniem, kā naksnīgas debesis, matiem. Viņas acis ir melnas kā nakts tumsa. Viņas rokās ir ass sirpis. Viņa ir tērpta melnās, baltās vai arī tumši zilās drānās. Dievietei Mārai ir dažādas izpausmes un dažādas formas. Dievietei Mārai ir raksturīgas divas savstarpēji pretējas izpausmes: Māra – Veļu Māte un Māra – Zemes Māte. Māras – Veļu Mātes veidolā Dieviete Māra ir nāves nesēja un Veļu valstības valdniece. Māra – Veļu Māte ar savu aso sirpi pārgriež likteņa dzīparu. Kad tas notiek, cilvēks mirst. Un Māra – Veļu Māte pavada cilvēka dvēseli uz Veļu valstību. Kur cilvēka dvēsele sagaida jaunu pārdzimšanu. Savukārt, Māra – Zemes Māte ir dzīvības dāvātāja un cilvēces aizgādne. Māra – Zemes Māte ir līdzās cilvēkam, tam piedzimstot. Māras – Zemes Mātes veidolā Dieviete Māra sagaida cilvēka dvēseli šaisaulē. Tāds ir dvēseļu pārdzimšanas cikls. Nāve ir jaunas dzīvības sākums. Reinkarnācija nosaka pasaules kārtību. Mūsu senči zināja, kā nāve ir tikai starpposms starp veco dzīvi un jauno. Cilvēka mūžs ir ierobežots, tomēr dvēsele ir nemirstīga. Dieviete Māra pieskata mūs un vada mūs šajā dzīvē, tā arī nākamajās. Būsim pateicīgi Dievietei Mārai par viņas rūpēm un gādību. Priecīgu Māras Dienu!
Ar Dievietes Māras atklāsmēm, dievturis Skolnieciņš
©Skolnieciņš 1999-bezgalība ;-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš

Raivo

2024 gadam arī kaut kas būs?

iinuu
Raivo

Paldies par jautājumu! ;) Tas motivēja, pamudināja neslinkot un uzrakstīt plānotāju TOP-u 2024.gadam. Te būs - https://www.iinuu.lv/lv/iinuu-iesaka/planotaju-2024-gadam-topsKo lasa citi?