Plānotāju 2017.gadam TOPs (papildināts)

Rakstu, nu, jau varu sākt ar teikumu – tradicionāli, iinuu izvēlas sev plānotāju nākamajam gadam un apkopo pamanītos, iekārotos un sirdi un acis priecējošos 2017.gada plānotājus. Nezinu, kā jums, bet man jau darbi plānojas uz janvāri, februāri, martu, tāpēc steidzos iegādāties. Šoreiz TOPā iekļuvuši pieci.

1. Niceplace Mansards plānotājs ar kaķiem un par kaķiem

Četru krāsu versiju vāciņi – gaiši pelēks, tumši pelēks, sarkans un oranžs. 15 kaķu fotogrāfijas un 12 latviešu tautas sakāmvārdi un ticējumi par kaķiem. Viena nedēļa katrā atvērumā, latviski un angliski. Mēneša vidū un starp mēnešiem lappuse papildu piezīmēm.

Iekļautas kaķu vārdadienas, personvārdi, svinamās un atceres dienas, mēness fāzes, atzīmēts astroloģisko zīmju sākuma periods un astronomisko gadalaiku sākums. Plānotāju informatīvi papildina dzīvnieku draugu biedrību un patversmju saraksts. Izdots tipogrāfijā DARDEDZE HOLOGRĀFIJA, pieejams grāmatu apgāda Mansards veikalā.

Manuprāt, unikāla lieta kaķu mīļiem un visādi citādi oriģināla pieeja plānotāju sagatavošanai un noformēšanai. Plānotāja cena internetveikalā – 17 EUR

www.niceplace.lv

2. Puuka Divi tūkstoši 17

Šī gada debitants – klasisks, elegants, melns ar zeltītām detaļām, ieturēts, acīm baudāmiem fontiem, netradicionāla kvadrāta formāta. Plānotāji ir nopērkami veikalā Valda Ošiņa rakstāmlietas, veikalā RIIJA. Cena - 23 EUR

@puukapuuka

3. Manilla plānotājs

Ja iepriekšējos gadus dizaina papīrleitu veikalā Manilla varēja iegādāties pamatā tikai ārzemju populāro zīmolu plānotājus - Leuchtturm un Moleskine, tad šogad būs pašu radīts un izdots. Sīkāka informācija sekos.

@VeikalsManilla

4. EKO Quadro melnais plānais plānotājs

Tradicionāla Balta Eko kalendāru izdevēja klāstā atrodams plāns, melns, askētisks, patīkams plānotājs. Nekā lieka, tikai vajadzīgā informācija un vajadzīgās sadaļas, latviešu valodā, ar Latvijā svinamām dienām (izjutu trūkumu šogad, lietojot Moleskine plānotāju). Daudz vietas papildus tekstam pie konkrētās nedēļas plānojuma. Cena Valters&Rapa veikalā – 6,79 EUR.

www.balta-eko.lv

5. Cimpa Rimpa plānotājs koka vākos

Ja kādu nebaida plānotāja svars un neelastība, bet saista koksnes smarža un eko domāšana, var izvēlēties plānotāju koka vākos. Katra grāmata ir roku darbs, tā ir arī unikāla,jo koka raksts ir neatkārtojams. Plānotāja izmēri 14x20cm. Veicot pasūtījumu, var izvēlēties dekoratīvās joslas krāsu. Cena – 17 EUR

www.cimparimpa.lv

Papildināts 28.11.2016.

6. Personalizēts MYPRINT plānotājs

Jauks plānotājs, kura iekšlapu atvērumi ir veidoti tā, lai ļautu tos piepildīt pēc saviem ieskatiem un vēlmēm. Papildus plānotājā ir atrodami arī mazi, patīkami pārsteigumi - kartiņas, uzlīmītes, krāsainas lapas. Cena - 19,90 EUR

Var iegādāties ar gatavu dizainu, divās variācijās - gaišā vai melnā. Vai arī veidot noformējumu pašam myprint.lv mājaslapā.

7. Mākoņoga plānotājs - Limited edition

Plānotājs ir veidots tā, lai katrs pats varētu būt sava plānotāja dizaineris, tas nozīmē, ka iekšlapas tiek stiprinātas ar dzelzs riņķiem un tās iespējams izņemt, pielikt klāt jaunas - veidot pēc savām sajūtām un gaumes.  Plānotājs ir lietojams no abām pusēm, tam ir divi vāki, viena puse paredzēta ikdienas darbiem, mērķu sarakstiem un uzdevumiem, otra puse ir veidota kā katra lietotāja skiču/projektu grāmata.  Iekšposē ir vairākas kabatiņas, kur noglabāt uzlīmītes, čekus vai citus sīkums, ir arī vieta pildspalvai un tas vēl nav viss, bet par pārējo - mazliet vēlāk!

Iecerēta arī kartona vāku versija tiem, kam patīk klasisks plānotāja variants. Cenas un iegādes iespējas vēl nav zināmas. Seko @cloudberryplanner

8. Iedvesmas plānotājs ZIB*

Ļoti romantisks, zāļu un ziedu rakstu izgreznots. Sulīgās krāsās - violetā, zaļā, pelēcīgā. Viegls un gaišs. Cena - 20 EUR

Var iegādāties - zibstore.com Plānotāju foto autors: Kristaps Hercs

9. Sasniegt virsotnes plānotājs

Piedāvājumā - sieviešu (dzeltens) un vīriešu (tumši zils) plānotājs. Ideja viena, saturs katram savs. Plānotāji ir pieejami  Āgenskalna klīnikā, Liepājas ielā 34,  Grāmatu un kultūrpreču mājā NicePlace Mansards, Kr. Barona iela 21a un piesakoties Facebook profilā @sasniegtvirsotnes Viena plānotāja cena - 18 EUR, komplekta (abu plānotāju) - 33 EUR

10. Piparmētras plānotājs - Būt par latvieti 2017

Plānotājs sastāv no 192 lapām - nedēļas izkārtojums vienā lapā, otrā - vieta pierakstiem. Tāpat ir  vairāki punktoti atvērumi Tavām domām. 12 dažādi latviešu stāsti un latviskas ilustrācijas. Ik nedēļu iedvesmojošas latviešu rakstnieku atziņas.

12 Latvijas mēnešu PANTONE fotogrāfijas, 4 gadalaiku receptes, interesanti fakti par Latviju, 12 caurspīdīgas citātu lapas, ko var izgriezt un pielikt pie sienas, kabatiņa aizmugurē visām svarīgajām mazajām lapiņām, īslaicīgie, latviskie dizaina tetovējumi un vēl daži iedvesmojoši pārsteigumi.

Cena pagaidām nav zināma. Seko informācijai @piparmetracom

11. Smaržekļa plānotājs - Letiņš 2017

Plānotājs ir tapis balstoties un smeļoties iedvesmu sajūtās par mūsu Latviju, mājām, ģimeni, mūsu košajiem gadalaikiem, skaistajiem svētkiem un vienreizējām tradīcijām. 
Plānotāja organizācija - viena nedēļa atvēruma kreisajā pusē, labajā pusē - lapa pierakstiem. Formāts - A5, ciets sējums zelta vai melnā spirālē.

Plānotājā iekļautas 12 mākslinieku sajūtīgas ilustrācijas katrā nedēļas atvērumā, ilustrācijas ir veidotas tā, lai vari "izvēdināt galvu" tās krāsojot un papildinot. Plānotāja sākumā un beigās vieta īpašajiem atgādinājumiem, plāniem un idejām, praktiski ieteikumi, ierosinājumi un atgādinājumi.

Plānotājā ir arī iekļauti daudzi Latvijas festivāli un pasākumi, krāsaina atgādinājuma uzlīmju lapa, ar atgādinājumu par automašīnas tehnisko apskati, ballītēm, dzimšanas dienām, grāmtzīme.

Cena: 22 EUR + dāvanā Smaržeklis ar smaržu pēc savas izvēles. Interesēties @smarzeklis!

Dalies:
Novērtē: 5 (4)

komentāri

sususrs

pa seju, ja man smērēs ko astroloģisku

iinuu

Kur IR, tur rodas! Vēl daži interesanti, nesen tapuši plānotāji:
- Mākoņoga plānotājs @cloudberryplanner
- ZIB* PLĀNOTĀJS 2017 @ZIBstore
- Sasniegt Virsotnes plānotājs @sasniegtvirsotnes

Alīna

Lai cik ļoti man patiktu visi tie krāsainie, lielie plānotāji, man tie tomēr liekas ārkārtīgi nepraktiski. Kad somā jau ir ipads un divi telefoni, plānotāju gribas pēc iespējas mazāku un skricelēšanai ir mazās lapiņas līdzi tāpat :) Tā nu ir Timer, jau kuro gadu, bet laikam esmu mazumā, jo paliek aizvien grūtāk viņus nopirkt.Ko lasa citi?