Par IINUU

Sveicināts, iinuu lasītāj!

Esam divi autori – Inga un Ēriks. Blogu sākām rakstīt 2008.gada aprīlī. Tas ir mūsu pašizpausmes veids, arī dzīvesveids.

Runājot par www.iinuu.lv tematiku, tad tā ir daudzveidīga un raiba kā pati dzīve. Es (Inga) galvenokārt rakstu par cilvēka psiholoģiju, dabu, Latvijas un tuvu vai tālu zemju apceļošanu, mūziku, dejām, kopīgi apmeklētiem vīna izziņas kursiem, jaunu garšas, smaržas buķešu atklāšanu, par dažādiem apmeklētiem koncertiem, izrādēm, izstādēm, mākslas projektiem, par izlasītajām grāmatām un noskatītajām filmām, par pašas rokām veidotiem darinājumiem, gleznām un fotogrāfijām.

2015.gadā tika izveidota jauna sadaļa – Biznesa Guru, kurā dalos ar savām uzņēmēja dienām un nedienām, spilgtākajām atziņām no apmeklētajiem semināriem, biznesa vai tīklošanas pasākumiem.

Ēriks raksta savas pārdomas par procesiem Latvijas politikā, ekonomikā, sociālajā dzīvē, iestājas par pilsētvides sakārtotību, kā arī viņam ir sava apakšsadaļa - IT guru, kur top raksti par dažādām IT tēmām.

Ja jāpasaka divus vārdos, par ko ir www.iinuu.lv, tad tas ir par dzīvesziņu un dzīvesprieku. Respektīvi, dalāmies ar savām pārdomām, vērojumiem, zināšanām, praktiskām pamācībām un idejām, kā arī izsakām savu prieku, sajūsmu, pārsteigumu, sašutumu un stāstām par dažādiem emocionāliem pārdzīvojumiem vai baudījumiem.

Blogs domāts visiem latviski lasošiem interesentiem Latvijā un ārpus tās, neatkarīgi no dzimuma, vecuma, pārliecības. Uzskatām, ka blogošana ir brīva sava viedokļa, pārdomu un attieksmes paušana. Tā veicina sabiedrības kritisko domāšanu, domu apmaiņu un informētību

Blogeris nav žurnālists. Blogerim nav jāvadās pēc noteiktiem kanoniem, jāatspoguļo sabiedrībā valdošās noskaņas vai aktuālie notikumi, viņš ir subjektīvs vērotājs, baudītājs, izzinātājs, padomdevējs, kritiķis u.tml.

Pēc Gemius Audience 2012.gada novembra statistikas www.iinuu.lv bija lasītākais Latvijas blogs ar 16 600 unikālo lietotāju jeb 1,32% no visas Latvijas interneta lietotāju auditorijas; 2013.gada novembrī – trešais lasītākais ar 15 171 unikāliem lietotājiem jeb 1,18% no Latvijas interneta lietotāju auditorijas. 2015.gada pavasarī www.iinuu.lv atkal ir otrajā vietā ar 14 000 lasītājiem. 2016.gada rudenī otrs lasītākais blogs Latvijā ar 24 700 lietotājiem. 2017.gada pavasarī Latvijā lietotāju ziņā trešajā vietā ar 12 245 lasītājiem, bet rudenī lejupslīde uz astoto pozīciju, kas ir likumsakarīga, jo rakstu tapināšanai netika veltīts pietiekami daudz laika, 8 612 lasītāji. Turpinājums sekos. ;)

Sekojam un arī nākotnē sekosim galvenajam www.iinuu.lv pamatprincipam – rakstīt par to, kas personīgi ikdienas dzīves ritējumā liekas svarīgi, kas rezonē, kas uzrunā, nevis jūsmot par modes lietām, popularizēt dažādus gadžetu, trendus, topus u.tml.

Esam blogeri-insideri, rakstām tikai par to, ko esam pārbaudījuši „uz savas ādas”. Reklāmrakstus, lūdzu, nepiedāvāt! Taču vienmēr esam gatavi iepazīt kaut ko jaunu, veidot jaunus kontaktus un dalīties ar iegūto pieredzi. Kontakti saziņai – iinuu@iinuu.lv

Dalies:
Novērtē: (12)
Skatīts: 21890


Ko lasa citi?