Plānotāju 2018.gadam TOPs

Tradicionāli jau trešo gadu pēc kārtas apkopoju iekārojamākos plānotājus nākamajam gadam. Tas tamdēļ, lai pašai visu gadu rokās būtu kaut kas ļoti vizuāli baudām un praktisks, gan tamdēļ, lai arī Tev būtu idejas, kur atrast savu vienīgo un uzticamo domu, ideju, plānu glabātāju visa nākamā gada garumā.

Secībai šajā sarakstā nav nozīmes. Nozīme ir tam, ka plānotājs ir gatavs lietotājam jau novembrī, jo darbi jau sāk plānoties uz nākamā gada sākumu un ka tas ir piesaistījis uzmanību.

1. Dream Light plānotājs

Leldes Kovaļovas izdotais motivējošais un sapņu plānotājs nākamajam gadam. Pēc sulīgā rozā ietērpa spriežot, domāts tieši dāmām. Komplektā koši rozā plānotājs un melna zīmola dāvanu kastīte ar uzrakstu: " TU ESI LIELISKA!" 

Cena: 16 eur + 3 eur piegāde ar Omnivu vai pastu.

 @dreamlightplanner

 2. Mākoņoga plānotājs

Plānotājs radošām personībām. Septiņi dažādi vāku toņi – no sugar clouds rozā līdz deep night melnai. Izturīgi vāku materiāli (cietajam sējumam mākslīgā āda ar reljefu, limited – bez reljefa), lai plānotāji izturētu visa gada slodzi un tos būtu viegli kopt. 12 mēnešu mērķu atvērumi, budžeta plānošana, projektu lapas, brīvdienu un ceļojumu plānošana, piezīmju lapas, sasniegto mērķu analīze reizi ceturksnī, 52 nedēļu izaicinājumi.

Cenas: 28 - 35 eiro

 @cloudberryplanner

 3. MYPRINT plānotājs

Pēlēkā un jūras zaļā krāsā. 12 skaitas fotogrāfijas un daudz vietas nākamā gada plāniem un darāmajiem darbiem. Askētisks, lietišķs, cietos vākos ar pārliku un lapas spirāles iesējumā, tātad ērti atverams pierakstīšanai.

Cena: 27 eiro

@MYPRINT.RIGA

4. Manilla plānotājs

"Uz mirkli apstājies!" ir Manilla 2018. gada A5 formāta ar 6 dažādiem vāku veidiem plānotāju moto. Mūsu dzīve un atmiņas sastāv no mirkļiem. Manilla aicina izbaudīt, ieplānot un krāt visskaistākos savas dzīves mirkļus.

Četri cietie vāki ataino četrus Latvijas gadalaikus – katrs ar savu noskaņu, elpu - AUGT, ZIEDĒT, NOTICĒT un ĪSTENOT, bet plānotājus ar mīkstajiem vākiem ir nodēvēti par IZJUST un IEKRĀSOT. Samazinājies ir lapu skaitu, un šoreiz plānotājs ir vēl vieglāks, plānāks un ērtāks lietošanai. Iekšpusē iekļautas Latvijas simtgades pasākumu dienas, kā arī starptautiskus svētkus un tādas dienas kā Tējas diena, Rokraksta diena u.tml. – ar mērķi atgādināt, ka katra dzīves diena ir ar kādu notikumu vai sajūtām piepildīta.

Plānotāju papildina Kaivas Narbutes kaligrāfiskie elementi, vāku dizains tapis no Elīnas Deksnes un Lindas Lukstiņas otu triepieniem.

Cena: 19.95 eiro

@VeikalsManilla

5. Plānotājs/piezīmju grāmata „Explore”

Plānotājs palīdz atklāt un izzināt sevi, katra mēneša sākumā uzdodot sev jautājumu. Uzzināsi jaunus un arī zināmus faktus par Eiropas galvaspilsētām. Plānotājs ir angļu valodā, viena nedēļa atvērumā.
FSC sertificēts tonēts un krāsains papīrs iekšlapām.  Cieti kartona vāki ar noapaļotiem stūriem, gumijas aizdare, kabata vāka iekšpusē. Kabatā ievietota burtnīca un vārda dienu saraksts. Plānotājā iekļautas Kristiānas Kalniņas ilustrācijas.

Cena:16.13 eiro

@BALTAeko

6. ZIB* plānotājs

ZIB* komanda radījusi krāsainu un dzīvespriecīgu plānotāju 2018.gada radošo ideju realizēšanai. Tajā iekļauti gan mērķu un darāmo lietu saraksti, gan iedvesmojošas ilustrācijas un kreatīvi uzdevumi. Plānotājs ir A5 formātā, ļoti viegls, ērti lietojams un gatavs doties līdz ikdienas darbos. Tas veidots tā, lai ikviens varētu papildināt krāsainās ilustrācijas, skicēt un pierakstīt savas idejas, tāpēc īpaši padomāts par kvalitatīvu papīru.

Vēl jāpiebilst, ka lietot jauno plānotāju varēsiet sākt jau šogad, ar 2017.gada 1.decembri un plānotājs ir bilingvāls – latviešu un angļu valodās.

Cena: 20 eiro

@ZIBstore

Dalies:
Novērtē: 5 (2)

komentāriKo lasa citi?