Plānotāju 2019.gadam TOPs

Šķiet laiks sācis ritēt nepielūdzami ātri, darbs dzen darbu un sāk jau plānoties pasākumi janvāra mēnesim. Bet kur to visu piefiksēt? Jā, jā, daži teiks - dzīvo vienkāršāk, atver Google Calendar vai kādu citu aplikāciju viedtālrunī un baksti tik iekšā. Nē, mīlīši, pazūd viens hedonistisks moments, kuru vari izbaudīt dienu no dienas vismaz 365 reizes gadā, kad atver savu papīra plānotāju ar acīm un taustei tīkamu noformējumu.

Tāpēc katru novembri atkal un atkal atgriežos pie tēmas - "iinuu meklē sev plānotāju nākamajam gadam". Šī 2018. gada plānotāju biju iegādājusies jau vasarā kādā Hārlemas grāmatnīcā. Acīs, rokās un vēlāk ceļojuma somā iekrita firmas Letts of London oranžās ādas vākos iesietais, bet gana smalkais un ietilpīgais plānotājs.

Papētīju piedāvājumu šobrīd, daži plānotāji jau ir gatavi, ņem tik ciet, daži vēl izstrādes stadijā (spriežu pēc ierakstiem izdevēju Facebook ziņu joslās). Manā gadījumā ieguvēji ir pirmie, jo tiem būs būt zemāk sagatavotajā plānotāju TOPā, kurš, ļoti ceru, noderēs arī Tev.

1. Dream Light Plānotājs

Viennozīmīgi plānotājs dāmām, meitenēm, mērķtiecīgām sapņotājām. Pieejams divās neticami spilgtās krāsās - piparmētru un violetā. Pirmo rotā uzraksts "Es izvēlos būt laimīga", otru - "Sapņiem un mērķiem nav robežu". Plānotājā paredzēta lappuse, kurā var definēt un ierakstīt mēneša mērķi, plānoto darbu sarakstu un uzdevumus, idejas un piezīmes. Tāpat interesants risinājums ir lappuse "Novēlējumi no tuvākajiem", kur jālūdz līdzās esošos cilvēkus - mājiniekus, draudzenes, kolēģes u.tml. ierakstīt kaut ko pozitīvu Tev. Mācīsimies lūgt un dot atgriezenisko saikni, forši!

Plānotāja cena 19 EUR+ piegāde. Diviem plānotājiem ir atlaide: 35 EUR+ piegāde.

Foto: @dreamlightplanner

Plānotāja radītāji Lelde un Vlads Kovaļovi. Plānotājs radās, kā papildus projekts un Leldes, kā autores ideja, tomēr tas kļuva tik veiksmīgs un pieprasīts, ka projekta un maketa veidošanā iesaistījās arī Vlads, kurš arvien atbild par projekta tehnisko izpildījumu un maketu, kontrolē piegādes virzību un ir autors visām reklāmas video kampaņām. Lelde nodarbojas ar mārketinga aktivitātēm, gatavo plānotāja saturu, komunicē ar klientiem un ir plānotāja reklāmās " seja". Abiem “Dream Light Plānotājs” ir kļuvis par patiesi mīļu un svarīgu projektu. Lelde vēlas iedvesmot sievietes un mudināt viņas nekad nepadoties, par spīti grūtībām un neveiksmēm. Dream Light Plānotāja mērķa klientus raksturo sirsnība, pozitīva attieksme pret dzīvi un mīlestība pret saviem sapņiem.

2. DEAR DIARY Plānotājs

Nākamajam gadam piedāvāti četri dažādu noskaņu plānotāji - melnā un bēšīgos/zilganos pūderkrāsas toņos. Dienasgrāmatu un plānotāju radošā komanda ir trīs dāmas - Baiba, Zane, Kat. Mērķa tirgus - UK, Eiropa un dažas pasaules valstis (ASV, Kanāda, Austrālija, Jaunzēlande). Melnbaltā un pasteļtoņu veiksmīga saspēle.

Plānotāju cenas: 24 - 29.50 GBP

Foto: @inspiredlifediary , arī raksta titulbildē

3. MYPRINT Plānotājs

Melns, askētisks, bet trendīgs, ar spirāliešuvumu un divējādu vāka burtu krāsu - zelta vai melnu. Bet, kā vienmēr, personalizējams ar 12 jaukām pašuzņemtām fotogrāfijām - pa vienai katram kalendārajam mēnesim. Pašam var izveidot un pasūtīt MYPRIT mājaslapā.

Plānotāja cena: 26 EUR

Foto: @MYPRINT.RIGA

4. ZIB* plānotājs

Plānotājs ir A5 formātā, trīs krāsu toņos - klusināti rozā, violets un pelēks. Uz plānotāja vāka sapņaini sēž leopards, kas kalpos kā talismans lieliem un ambicioziem sapņiem, tas atgādinās par pacietību un gudrību, kas nepieciešama to īstenošanai. Plānotājs veidots tā, lai ikviens varētu papildināt ilustrācijas - lapas ar izkrāsojamiem attēliem.  Uz aizmugurējā iekšējā vāka ir kabatiņa.

Plānotāja cena: 20 EUR

Foto: @ZIBstore

5. Plānotājs - priekpilnais gads

Jaunpienācējs TOPā. Plānotāja radītāja - Jolanta Aleksandrova. Plānotājs ir pieejams divās krāsās - tumši zilā un tumši pelēkā. Vākam samtainais “soft touch” pārklājums. Ilustrācijas - melnbaltas fotogrāfijas, kas tapušas ķerot mirkļus visā Latvijā. Kā pati autore atzīst: "Visas iekšlapas un foto ir melnbalti apzināti, lai var sajust faktūru un ļaut vaļu fantāzijai, lai plānošana ir radoša un ļauj paskatīties uz ikdienu "ārpus kastītes". Iekšlapas, datumi ir maksimāli askētiskām un tīrām līnijām, lai ir "telpa" fantāzijai." Neierasts - B6 formāts (izmēri 18,5 x 13,5 x 1,5 cm). Krāsainam akcentam noderēs zīmētās uzlīmes. Beigās dažas lappuses ņammīgām receptēm.

Plānotāja cena: 12 EUR + 3 EUR par piegādi

Foto:@priekpilnaisgads

6. Citāds plānotājs manam līdz šim vislabākajam gadam

Arī jaunpienācējs iinuu plānotāju TOPā. Plānotājs ar sešiem dažādu vāku noformējumiem - Nora, Dēkla, Auseklis, Namejs, Rota un Bite (pēdējais redzams attēlā zemāk). Mazliet atgādina skolas darba burtnīcu vai pierakstu kladi, bet par uzdrīkstēšanos - cepums!

Plānotāja cena: 17 EUR

Foto: @citadsplanotajs

7. Oh My Days plānotājs

Trīs lietas labas lietas - trešais jaunpienācējs TOPā. Pavisam jauniņš tirgū, pirmo gadu, pirmo reizi, vēl bez apaudzēta stāsta ap to. Autore Laura & Co. Pēc tumši zilā un nepretenciozā noformējuma var spriest, ka piemērots gan dāmām, gan kungiem (žēl, ka vēl nekur nav apskatāmas iekšlapas).

Foto: @OhMyDaysplanner

8. Manager trend Plānotājs

Gana klusināti, mazliet padrūmi, bet ieturēti linu pelēkos toņos divi plānotāji no Manager trend kolekcijas. Vāka uzdrukā ar latvisko dreļļu rakstu un papardēm, ar mākslīgās ādas grāmatzīmi un metāla stūrīšiem. 

Plānotāja cena: 8.41 EUR

Foto: @BALTAeko

9. Cimpa Rimpa koka vāku plānotājs

Plānotājam ir pieejamas 30+ versijas (gravējumi kokā - Saule, Lielvārdes josta, Gads, Domā ārpus kastes, Auseklis, Follow Your Heart, Krājkasīte: Sapņi piepildās, Latvietes, Latviete), arī personalizētie vāki. Iespēja izvēlēties vāka apdares toni - valrieksts, sarkankoks, melnkoks, gaišā koksne, kā arī joslas krāsu no 20 krāsu toņiem.

Plānotāju cenas: 21 - 24 EUR

Foto: @cimparimpa

Papildināts  - 16.12.2018. 

Pievienoju aizkavējušos, bet ne mazāk oriģinālus un foršus plānotājus, lai pārskats par piedāvājumu Latvijā būtu pilnīgāks, un, iespējams, izvēle kļūtu vēl grūtāka.

10. Letiņš

Plānotājs ar 12 ilustrācijam katrā nedēļas atvērumā, kas ir veidotas tā, lai var "izvēdināt galvu" tās krāsojot un papildinot. Iekļauta informācija par lielākajiem Latvijas pasākumiem - festivāliem, sporta pasākumiem, koncertiem u.c.

Plānotāja cena atkarīga no formāta: A5 (liekākais) izmērs - 18 EUR; A6 (mazākais) - 15 EUR.

@smarzeklis.lv

11. Manilla plānotājs

Četri plānotāji, četras personības, četras noskaņas -  Vasaras nakts, Jauns sākums, Piena ceļš un Dziļa ieelpa. Par Manillas kvalitāti un radošumu izpildījumā šaubu nav. Vai tas ir Tavs plānotājs, jāizvērtē pašai, jo tēmturis #Dažādāsmēs liecināja domāt, ka mērķauditorija ir sievietes.

Plānotāja cena: 19.50 EUR

@Manillalv

12. Mākoņoga plānotājs

2019. gada sapņu ķērāji gan cietā sējuma, gan mākslīgās ādas vākos ar riņķiem, pieejami gan nedēļas plānotāji, gan dienas versija, kā arī vairāki modeļi angļu valodā. Četri dažādi toņi – powder sky (gaiši zils), pearl pink (rozā ar perlamutru), lilac blossom – violeti rozā, blackbird (melns). Vāki lietojami no abām pusēm – uz viena vāka uzraksts CLOUDBERRY, uz otra CATCH CLOUDS AND DREAMS. Pievienots uzlīmju komplekts.

Plānotāja cena atkarīga no vāka materiāla: 28 - 35 EUR

@cloudberryplanner

13. MY TIME MANAGER

Iespējams nebūtu pamanījusi, ja pati plānotāja radītāja nebūtu man uzrakstījusi un iepazīstinājusi ar to. Cietos vākos un trīs krāsās - rozā, pelēkā un melnā. Un atkal orientāciju uz dāmām. Taču izskatās, ka šis plānotājs orientējies vairāk tieši uz saturu, jo tajā ir daudz vērtīgu padomu par laika plānošanu, piemēram, kā sastādīt prioritātes pēc Eizenhauera metodes vai kā sadalīt laiku dienas uzdevumiem pēc Pomodoro metodes.

Plānotāja cena: 20 EUR

@mytimemanager

14. ISSP plānotājs

Viens no nedaudzajiem plānotājiem, kas, manuprāt, orientējas uz abu dzimumu lietotājiem. Iknedēļas dizaina plānotājs 2019. gadam ar ISSP 2018 dalībnieku fotogrāfijām. Ideāls rokrakstīšanai, 53 fotogrāfijas nedēļas atvērumos, gada kalendāri, pasaules karte, vārda dienas, starptautiskie svētki, lapas piezīmēm. Angļu valodā, pietiekami kompakts formāts - A5. Tirāža: 800 eksemplāri, pārdošanas eksemplāri: 300.       

Plānotāja cena: 15 EUR

@issp.lv

15. Moleskine plānotājs

Un tā dāmas un kungi, neskatoties uz plašo pašmāju piedāvājumu mana izvēle atkal krita uz klasiku, ārzemju klasiku. Galvenās plānotāja priekšrocības - mīkstie vāki, pārlika, kas fiksē aizvērumu, klasiski melnā un sarkanā vāku krāsa, nekā lieka, taču iekšā ir pilnīgi viss, sākot ar nedēļas sadalījumu un plašu vietu pierakstiem pie katras nedēļas, beidzot ar uzlīmju komplektu un kabatiņu vizītkartēm vai mazām pierakstu lapiņām aizmugurē. Viss tik pārdomāts - pat papīra reklāmas pārlika pār vāku ir transformējama gada galda mini kalendāriņā. Nekādu pretenziju vai ievirzi uz lietotāja dzimumu. Ļoti lietišķs, ļoti plāns un viegls. Patīkami turēt rokā un ieslidināt dāmu rokassomiņā.

Plānotāja cena Valters un Rapa veikalā: ~ 15 EUR (atkarībā no tā, vai izvēlas cietos vai mīkstos vākus).

@moleskine 

Dalies:
Novērtē: 5 (2)

komentāriKo lasa citi?