Plānotāju 2019.gadam TOPs

Šķiet laiks sācis ritēt nepielūdzami ātri, darbs dzen darbu un sāk jau plānoties pasākumi janvāra mēnesim. Bet kur to visu piefiksēt? Jā, jā, daži teiks - dzīvo vienkāršāk, atver Google Calendar vai kādu citu aplikāciju viedtālrunī un baksti tik iekšā. Nē, mīlīši, pazūd viens hedonistisks moments, kuru vari izbaudīt dienu no dienas vismaz 365 reizes gadā, kad atver savu papīra plānotāju ar acīm un taustei tīkamu noformējumu.

Tāpēc katru novembri atkal un atkal atgriežos pie tēmas - "iinuu meklē sev plānotāju nākamajam gadam". Šī 2018. gada plānotāju biju iegādājusies jau vasarā kādā Hārlemas grāmatnīcā. Acīs, rokās un vēlāk ceļojuma somā iekrita firmas Letts of London oranžās ādas vākos iesietais, bet gana smalkais un ietilpīgais plānotājs.

Papētīju piedāvājumu šobrīd, daži plānotāji jau ir gatavi, ņem tik ciet, daži vēl izstrādes stadijā (spriežu pēc ierakstiem izdevēju Facebook ziņu joslās). Manā gadījumā ieguvēji ir pirmie, jo tiem būs būt zemāk sagatavotajā plānotāju TOPā, kurš, ļoti ceru, noderēs arī Tev.

1. Dream Light Plānotājs

Viennozīmīgi plānotājs dāmām, meitenēm, mērķtiecīgām sapņotājām. Pieejams divās neticami spilgtās krāsās - piparmētru un violetā. Pirmo rotā uzraksts "Es izvēlos būt laimīga", otru - "Sapņiem un mērķiem nav robežu". Plānotājā paredzēta lappuse, kurā var definēt un ierakstīt mēneša mērķi, plānoto darbu sarakstu un uzdevumus, idejas un piezīmes. Tāpat interesants risinājums ir lappuse "Novēlējumi no tuvākajiem", kur jālūdz līdzās esošos cilvēkus - mājiniekus, draudzenes, kolēģes u.tml. ierakstīt kaut ko pozitīvu Tev. Mācīsimies lūgt un dot atgriezenisko saikni, forši!

Plānotāja cena 19 EUR+ piegāde. Diviem plānotājiem ir atlaide: 35 EUR+ piegāde.

Foto: @dreamlightplanner

Plānotāja radītāji Lelde un Vlads Kovaļovi. Plānotājs radās, kā papildus projekts un Leldes, kā autores ideja, tomēr tas kļuva tik veiksmīgs un pieprasīts, ka projekta un maketa veidošanā iesaistījās arī Vlads, kurš arvien atbild par projekta tehnisko izpildījumu un maketu, kontrolē piegādes virzību un ir autors visām reklāmas video kampaņām. Lelde nodarbojas ar mārketinga aktivitātēm, gatavo plānotāja saturu, komunicē ar klientiem un ir plānotāja reklāmās " seja". Abiem “Dream Light Plānotājs” ir kļuvis par patiesi mīļu un svarīgu projektu. Lelde vēlas iedvesmot sievietes un mudināt viņas nekad nepadoties, par spīti grūtībām un neveiksmēm. Dream Light Plānotāja mērķa klientus raksturo sirsnība, pozitīva attieksme pret dzīvi un mīlestība pret saviem sapņiem.

2. DEAR DIARY Plānotājs

Nākamajam gadam piedāvāti četri dažādu noskaņu plānotāji - melnā un bēšīgos/zilganos pūderkrāsas toņos. Dienasgrāmatu un plānotāju radošā komanda ir trīs dāmas - Baiba, Zane, Kat. Mērķa tirgus - UK, Eiropa un dažas pasaules valstis (ASV, Kanāda, Austrālija, Jaunzēlande). Melnbaltā un pasteļtoņu veiksmīga saspēle.

Plānotāju cenas: 24 - 29.50 GBP

Foto: @inspiredlifediary , arī raksta titulbildē

3. MYPRINT Plānotājs

Melns, askētisks, bet trendīgs, ar spirāliešuvumu un divējādu vāka burtu krāsu - zelta vai melnu. Bet, kā vienmēr, personalizējams ar 12 jaukām pašuzņemtām fotogrāfijām - pa vienai katram kalendārajam mēnesim. Pašam var izveidot un pasūtīt MYPRIT mājaslapā.

Plānotāja cena: 26 EUR

Foto: @MYPRINT.RIGA

4. ZIB* plānotājs

Plānotājs ir A5 formātā, trīs krāsu toņos - klusināti rozā, violets un pelēks. Uz plānotāja vāka sapņaini sēž leopards, kas kalpos kā talismans lieliem un ambicioziem sapņiem, tas atgādinās par pacietību un gudrību, kas nepieciešama to īstenošanai. Plānotājs veidots tā, lai ikviens varētu papildināt ilustrācijas - lapas ar izkrāsojamiem attēliem.  Uz aizmugurējā iekšējā vāka ir kabatiņa.

Plānotāja cena: 20 EUR

Foto: @ZIBstore

5. Plānotājs - priekpilnais gads

Jaunpienācējs TOPā. Plānotāja radītāja - Jolanta Aleksandrova. Plānotājs ir pieejams divās krāsās - tumši zilā un tumši pelēkā. Vākam samtainais “soft touch” pārklājums. Ilustrācijas - melnbaltas fotogrāfijas, kas tapušas ķerot mirkļus visā Latvijā. Kā pati autore atzīst: "Visas iekšlapas un foto ir melnbalti apzināti, lai var sajust faktūru un ļaut vaļu fantāzijai, lai plānošana ir radoša un ļauj paskatīties uz ikdienu "ārpus kastītes". Iekšlapas, datumi ir maksimāli askētiskām un tīrām līnijām, lai ir "telpa" fantāzijai." Neierasts - B6 formāts (izmēri 18,5 x 13,5 x 1,5 cm). Krāsainam akcentam noderēs zīmētās uzlīmes. Beigās dažas lappuses ņammīgām receptēm.

Plānotāja cena: 12 EUR + 3 EUR par piegādi

Foto:@priekpilnaisgads

6. Citāds plānotājs manam līdz šim vislabākajam gadam

Arī jaunpienācējs iinuu plānotāju TOPā. Plānotājs ar sešiem dažādu vāku noformējumiem - Nora, Dēkla, Auseklis, Namejs, Rota un Bite (pēdējais redzams attēlā zemāk). Mazliet atgādina skolas darba burtnīcu vai pierakstu kladi, bet par uzdrīkstēšanos - cepums!

Plānotāja cena: 17 EUR

Foto: @citadsplanotajs

7. Oh My Days plānotājs

Trīs lietas labas lietas - trešais jaunpienācējs TOPā. Pavisam jauniņš tirgū, pirmo gadu, pirmo reizi, vēl bez apaudzēta stāsta ap to. Autore Laura & Co. Pēc tumši zilā un nepretenciozā noformējuma var spriest, ka piemērots gan dāmām, gan kungiem (žēl, ka vēl nekur nav apskatāmas iekšlapas).

Foto: @OhMyDaysplanner

8. Manager trend Plānotājs

Gana klusināti, mazliet padrūmi, bet ieturēti linu pelēkos toņos divi plānotāji no Manager trend kolekcijas. Vāka uzdrukā ar latvisko dreļļu rakstu un papardēm, ar mākslīgās ādas grāmatzīmi un metāla stūrīšiem. 

Plānotāja cena: 8.41 EUR

Foto: @BALTAeko

9. Cimpa Rimpa koka vāku plānotājs

Plānotājam ir pieejamas 30+ versijas (gravējumi kokā - Saule, Lielvārdes josta, Gads, Domā ārpus kastes, Auseklis, Follow Your Heart, Krājkasīte: Sapņi piepildās, Latvietes, Latviete), arī personalizētie vāki. Iespēja izvēlēties vāka apdares toni - valrieksts, sarkankoks, melnkoks, gaišā koksne, kā arī joslas krāsu no 20 krāsu toņiem.

Plānotāju cenas: 21 - 24 EUR

Foto: @cimparimpa

 

P.S. Mākoņoga, Manilla plānotāji vēl top. Vienmēr iesaku arī klasiku - Moleskine @moleskine ērtos plānotājus.

Dalies:
Novērtē: 5 (1)

komentāriKo lasa citi?