Prāta mežģi: pamēģini atbildēt!

Aicinājums pavingrināt prātu un atbildēt uz dažiem asprātīgiem jautājumiem. 1.jautājums Iedomājies, ka piedalies skriešanas sacensībās. Tu esi labs ātrs skrējējs, un, nu, Tu apdzen sportistu, kurš skrien otrais. Kurš pēc kārtas tagad Tu skrien? Skat. vēl.

Aicinājums pavingrināt prātu un atbildēt uz dažiem asprātīgiem jautājumiem. 

Foto CC licence - www.flickr.com/photos/wadem/2808468566

1.jautājums

Iedomājies, ka piedalies skriešanas sacensībās. Tu esi labs ātrs skrējējs, un, nu, Tu apdzen sportistu, kurš skrien otrais. Kurš pēc kārtas tagad Tu skrien?

2.jautājums

Saskaiti prātā (godīgi, bez kalkulatora izmantošanas) sekojošos skaitļus. Pie 1000 pieskaiti  40, un pēc tam vēl 1000, un pie šīs summas pieskaiti 30 un vēl 1000, tad pievieno 20 un 1000. Beigās pie radušās summas pievieno vēl 10. Kāds ir rezultāts?

3.jautājums

Divi tēvi un divi dēli bija ļoti labi un kaislīgi mednieki. Kādu dienu viņi visi kopā devās medībās un katrs nošāva pa vienai irbei. Nu katrs lepns nesa mājās savu medījumu. No 3 brangām irbēm sanāca labs mielasts. Pag', bet kāpēc no trim? Paskaidro!

Atbildes sekos …

Papilidināts 18.09.2014.

1.atbilde

Ja nolēmi, ka esi tagad pirmais, tad kļūdies. Galu galā, Tev izdevās apsteigt tikai otro sportistu, tāpēc tagad viņa vietu aizņem Tu – tagad skrien otrais.

2.atbilde

Sanāca 5000? Tad tā ir nepareizā atbilde un tava stiprā puse nav matemātika. Pareizā atbilde ir 4100. Tagad vari pārbaudīt ar kalkulatoru. ;)

3.atbilde

Divi tēvi un divi dēli – 3 cilvēki – vectēvs, tēvs un dēls.

 

Dalies:
Novērtē: 5 (10)

komentāri

tamburins

1. Otrais
2. Matemātika parastā
3. Vectēvs, tēvs un dēls.

saulcerite

Šitas bija viegli-otrais,5000,trīs paaudzes.Bet paldies-interesanti.

xis

Otrais, 4100, tēvs, tēva dēls, kuram ir dēls. Par pēdējo varētu padiskutēt, jo divi āboli un divi bumbieri būtu četri priekšmeti. ;)

arts

Nu šeit pārak daudz nezinamo tu vari būt pedejais kurš skrien tevi apdzen pa apli pirmais un otrais tu saniknojies un apdzen atkal otro tu šā kā tā kā es pēdējais vai jebkurš pēc otrā ;) un pretēji tu biji pirmais nežēlīgi vicoji un apdzini otro pa apli un nu tu esi… pirmais (; Tu tiešām biji trešais un nu tu esi otrais (; un saldajā, lai pavisam sabojātu visu jūs katrs skrienat savu distanci tu apdzen no citas distances skrienošo otro tu esi… (;
Sveciens saulceritei - 4100 :P
Nūū - vectēvs, tēvs un dēls
Ps atvainojiet par gramatiku - esTelefons (iphone) (;

Jadviga


1.OTRAIS.
2. 5000,
3.vectēvs,tēvs un dēls.Ko lasa citi?