Nākamnedēļ Rīgā notiks programmatūras izstrādātāju konference Riga Dev Day 2015

Ceturtdien, 22. janvārī Rīgā, „Multikino” telpās, Mūkusalas ielā 71 no plkst. 08.30 līdz 18.00 notiks pirmā Baltijas mēroga programmatūras izstrādātāju konference Riga Dev Day 2015, kas pulcēs starptautiski atzītu lektoru komandu no ASV, Krievijas, ES un Baltijas valstīm. Konferencē praktiskas lekcijas lasīs 28 starptautiski atzīti lektori, tostarp arī tādi eksperti kā Oracle pārstāvis Henrik Ståhl (Zviedrija), Red Hat vadītājs Arun Gupta (ASV), Oracle izstrādātājs un pa-zīstamais blogeris Tim Hall (Lielbritānija), front - end programmatūras izstrādātājs un blogeris Krasimir Tsonev (Bulgārija), Odnoklassniki.ru pārstāvis Oleg Anastasyev (Latvija) un citi.

Ceturtdien, 22. janvārī Rīgā, „Multikino” telpās, Mūkusalas ielā 71 no plkst. 08.30 līdz 18.00 notiks pirmā Baltijas mēroga programmatūras izstrādātāju konference Riga Dev Day 2015, kas pulcēs starptautiski atzītu lektoru komandu no ASV, Krievijas, ES un Baltijas valstīm.

Dmitrijs Buzdins, Riga Dev Day 2015 organizatoru pārstāvis: “Šis ir nozīmīgs notikums Baltijas IT nozares profesionāļiem, jo pirmo reizi Rīgā tiek organizēta šāda mēroga praktiska konference par straujāk augošajiem programmatūras izstrādes segmentiem un to nākotnes attīstības modeļiem. Riga Dev Day 2015 programma sadalīta piecās, paralēli notiekošās sesijās, kuru saturs būs aktuāls plaša spektra programmatūras izstrādātājiem - sākot no finanšu institūciju IT sistēmu un datu bāžu izstrādātājiem un uzturētājiem, līdz mobilo ierīču aplikāciju un spēļu programmētājiem.

Riga Dev Day 2015 atklās Ted Neward (Neward&Associates) no ASV ar lekciju “Iconoclasm” par vizionāriem programmēšanas nozarē un par to potenciāla pilnvērtīgu izmantošanu, konferences programmā iekļauta arī T. Neward praktiskā lekcija “The Busy Javascript Developer’s Guide to MEAN”.

Konferencē praktiskas lekcijas lasīs 28 starptautiski atzīti lektori, tostarp arī tādi eksperti kā Oracle pārstāvis Henrik Ståhl (Zviedrija), Red Hat vadītājs Arun Gupta (ASV), Oracle izstrādātājs un pa-zīstamais blogeris Tim Hall (Lielbritānija), front - end programmatūras izstrādātājs un blogeris Krasimir Tsonev (Bulgārija), Odnoklassniki.ru pārstāvis Oleg Anastasyev (Latvija) un citi.

Ar pilnu Riga Dev Day 2015 programmu un lektoriem iespējams iepazīties konferences interneta vietnē www.rigadevday.lv

Par Riga Dev Day 2015 konferenci

Riga Dev Day 2015 turpina iepriekšējo gadu Java Day Riga, Agile Riga Day, Harmony un Wildcard Conf labākās tradīcijas un plānots kā unikāls pasākums IT nozares ietvaros. Atšķirībā no citām līdzīga satura konferencēm, Riga Dev Day 2015 ir pašu nozares profesionāļu organizēts notikums kolēģiem - konferenci rīko trīs Latvijas aktīvākās lietotāju grupas Google Developer Group Riga, Java User Group Latvia un Oracle User Group Latvia.
 

Dalies:
Novērtē: 5 (2)

komentāriKo lasa citi?