Riga Comm 2013

Doma aiziet uz pasākumu, kas notiks š.g. no 22. līdz 24. novembrim Ķīpsalā - 2. informācijas un komunikācijas tehnoloģiju (IKT) izstāde un konference "RIGA COMM 2013", kurā Latvijas ražotāji, tirgotāji, pakalpojumu sniedzēji varēs uzzināt un izmēģināt IKT nozares karstākos jaunumus no visas pasaules. Izstādē "Riga Comm 2013" piedalīsies vairāk nekā 50 Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Krievijas IKT uzņēmumi, kas nozares profesionāļiem, uzņēmumu vadītājiem un citiem interesentiem prezentēs interaktīvus un inovatīvus IKT risinājumus, biznesa aplikācijas, IT ārpakalpojumus, drošības risinājumus, telekomunikāciju produktus, interneta un mobilā mārketinga pakalpojumus u. c

Doma aiziet uz pasākumu, kas notiks š.g. no 22. līdz 24. novembrim Ķīpsalā - 2. informācijas un komunikācijas tehnoloģiju (IKT) izstāde un konference "RIGA COMM 2013", kurā Latvijas ražotāji, tirgotāji, pakalpojumu sniedzēji varēs uzzināt un izmēģināt IKT nozares karstākos jaunumus no visas pasaules.

Izstādē "Riga Comm 2013" piedalīsies vairāk nekā 50 Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Krievijas IKT uzņēmumi, kas nozares profesionāļiem, uzņēmumu vadītājiem un citiem interesentiem prezentēs interaktīvus un inovatīvus IKT risinājumus, biznesa aplikācijas, IT ārpakalpojumus, drošības risinājumus, telekomunikāciju produktus, interneta un mobilā mārketinga pakalpojumus u. c.

***

Pasākuma laikā tehnoloģiju konferencē "The Next Big Thing" uzstāsies Lietuvas nacionālais biznesa varonis Iļja Laurs. Esmu dzirdējusi viņu runājam līderības forumā FORUM ONE Kauņā. Līdera dotības neapšaubāmi viņam piemīt.

Izziņai:

Iļja Laurs (37) ir iekļauts telekomunikācijas nozares TOP 40 ietekmīgāko pasaules cilvēku sarakstā, un ne velti, jo Laura radītā mobilo lietotņu tirdzniecības platforma mēnesī sasniedz vairāk nekā miljonu unikālo lietotāju, kas kopumā ielādē 100 milj. lietojumprogrammatūru. "GetJar" piedāvātās lejupielādes iespējas apsteidz tādu gigantu piedāvājumu kā Nokia, Microsoft, Samsung, LG, ierindojoties otrajā vietā uzreiz aiz Apple.

Iļja ir uzstājies lielākajās telekomunikāciju konferencēs un bieži tiek citēts pasaules vadošajos plašsaziņas līdzekļos, kā, piemēram, CNBC, BBC, Bloomberg, Forbes, Wall Street Journal. 

***

"Vai mēs esam pirāti?" – uz šo jautājumu atbildēt "RIGA COMM 2013" tehnoloģiju konferencē "The Next Big Thing" aicinās lielākā failu apmaiņas tīkla "The Pirate Bay" līdzdibinātājs Pēters Sunde, kas šobrīd ir zināms arī kā aplikāciju "Hemlis" un "Flattr" izstrādātājs.

35 gadus vecais zviedru datorģēnijs Pēters Sunde (Peter Sunde) savu popularitāti iemantoja, pateicoties slavenajai failu apmaiņas vietnei "The Pirate Bay", kuras oficiālais pārstāvis viņš bija līdz 2009. gadam. Pēdējo gadu Pirātu līcis, kura lietotāju skaits pārsniedz 31 miljonu, cīnās pret slēgšanu.

Izstādes "RIGA COMM" konferencē Pēters Sunde uzstāsies 22. novembrī ar prezentāciju "Vai privātums ir nākamā lielā IT nozare?" 

 

Vairāk informācijas - www.rigacomm.com

Dalies:
Novērtē: 5 (20)

komentāriKo lasa citi?