Pasaulē īsākais personības tests

Bradājot tīmeklī uzdūros kādai ārzemju testu vietnei, kurā apkopoti vairāki vairāk vai drīzāk mazāk nopietni testi. Visinteresantākie man šķita tieši dažādi attēlu testi, kuros izvēloties noteiktu bildi, vari izlasīt kādu savas personības šķautnes raksturojumu. Iepazīstināšu ar vienu no šādiem testiem, kurš tika nodēvēts par pasaulē īsāko personības testu. Uzdevums ir izvēlēties vienu no deviņiem attēliem, kas pēc taviem ieskatiem visprecīzāk raksturotu tavu būtību. Galvenais neiespringt dziļā analizēšanā, bet izvēlēties asociatīvi simpātiskāko attēlu.

Bradājot tīmeklī uzdūros kādai ārzemju testu vietnei, kurā apkopoti vairāki vairāk vai drīzāk mazāk nopietni testi. Visinteresantākie man šķita tieši dažādi attēlu testi, kuros izvēloties noteiktu bildi, vari izlasīt kādu savas personības šķautnes raksturojumu.

Iepazīstināšu ar vienu no šādiem testiem, kurš tika nodēvēts par pasaulē īsāko personības testu. Uzdevums ir izvēlēties vienu no deviņiem attēliem, kas pēc taviem ieskatiem visprecīzāk raksturotu tavu būtību. Galvenais neiespringt dziļā analizēšanā, bet izvēlēties asociatīvi simpātiskāko attēlu.

1.  2.   3.   4.   5. 
6.  7.   8.   9. 

Turpmāk lasi, kā tevi raksturo izdarītā izvēle.

1.Tu esi neatvairāms/-a.
Tu esi seksīgs, spēcīgs un drosmīgs. Pilns kaisles un enerģijas, taču dažkārt šai kaislei ir arī sava tumšā puse. Jūties visdzīvāk tad, kad spēj pavedināt kādu. Tu nekad nezaudē cīņā par uzmanību, jo ātri reaģē, ātri domā, taču tikpat ātri spēj kļūt agresīvs un nevaldāms.

2. Tu esi neatkarīgs/-a.
Tu esi laimīgs un skaidri apzinies, kas esi. Vēlies, lai visi zinātu, cik veiksmīgs esi šai dzīvē. Tev piemīt loģika, dzīvi redzi kā stratēģijas spēli. Tev ir nosliece uz vientulību, visbiežāk izvēlies paļauties tikai uz sevi. Vienmēr saglabā mierīgu prātu un spēj savaldīties jebkurā situācijā. Kā jau dzimis līderis, esi īsts biznesa cilvēks.

3. Tu esi godīgs/-a.
Tu esi „tīrs”, morāli skaidrs un spēj pielāgoties jebkam, taču dažkārt tu pazūd uz apkārtesošā fona. Šķiet, no ārienes esi ļoti kautrīgs, taču draugu lokā kļūsti ļoti atklāts un tiešs. Tev pašam šķiet, ka dzīvo ļoti tikumīgu dzīvi, tāpēc tu bieži vien mēdz skarbi vērtēt citus cilvēkus un, tā rezultātā, cilvēki bieži alkst tava apstiprinājuma.

4. Tu esi uzticams/-a.
Tu esi labi audzināts, laipns un veiksmīgs cilvēks. Kā tuvu dabai esoša būtne, tu vēlies ikvienam sniegt palīdzību un atbalstu. Tu labi glabā noslēpumus, taču bieži noslēdzies sevī.  Kā harmonijas meklētājam, tev ir dabas dots miera nesēja talants. Tu esi ļoti labsirdīgs un cilvēki labprāt bauda tavu kompāniju.

5. Tu esi inteliģents/-a.
Tu esi dziļdomājošs cilvēks ar garīgām vērtībām. Mūžam neapmierināts, vienmēr tiecies pēc sevis pilnveidošanas. Kā zināšanu meklētājs, bieži vien esi ar galvu „ieracies” grāmatās. Bieži mēdz būt filozofiski noskaņots un centies skatīties uz pasauli globāli. Tu sapņo par mieru - savā prātā, savu draugu vidū un arī apkārtējā pasaulē.

6. Tu esi apdomīgs/-a.
Tu esi elegants, noslēgts  cilvēks. Tavs prāts ir kā ierocis – spējīgs tikt galā ar jebkuru āķīgu un sarežģītu uzdevumu. Tev ir ļoti svarīgs miers un komforts. Tu pastāvīgi pašattīsties, taču nopelt visus savus panākums. Tu vēlies pasargāt savu iekšējo pasauli no svešām acīm un kļūt vēl izturīgāks.

7. Tu esi emocionāls/-a.
Tu esi uzticams un uzmanīgs. Nopietns un dziļdomīgs, taču tendēts uz grūtsirdību. Turklāt bieži vien tavas emocijas ietekmē tavu rīcību. Tu esi unikāls, radošs, ekspresīvs un neiebilsti šad un tad pat atzīt, ka esi pagalam jocīgs. Un, tev par laimi, bieži vien cilvēki tavā „jocīgumā” saskata ko pavisam burvīgu.

8. Tu esi atjautīgs/-a.
Tu esi jautrs, praktisks un vienkāršs, taču neesi pilnīgs un galīgs hipijs. Tu noteikti esi viens no lielākajām brīvdomātājiem apkaimē. Tu esi ļoti impulsīvs – katra diena tev ir kā piedzīvojums, taču tu ieliec kādu dziļāku domu visā, ko dari. Tu nebeidz laiku pa laikam šokēt visus apkārt esošos.

9. Tu esi optimistisks/-a.
Tu esi miermīlīgs, īsts sapņotājs sirdī. Vienmēr jauns un enerģisks. Būdams pozitīvi domājošs un rūpīgs, tev ir tendence saskatīt tikai labo cilvēkos. Visu laiku smaidot, tu izraisi smaidu arī citos cilvēkos.Tu esi mazliet kautrīgs un ļoti uzcītīgs, kā arī mazliet komisks, taču bieži vien cilvēki šo tavas personības pusi nesaskata. Tava humora izjūta satuvina tevi ar daudziem cilvēkiem tā, ka paliekat labi draugi līdz mūža galam.

Izmantotais avots: blogthings.com

Dalies:
Novērtē: 4 (65)
Skatīts: 7393

komentāri

Vecis

True true...

gāts

tāpat kā horoskopi - visi apraksti derēs visiem :)

gerda

Šis arī labs, video-tests, pasaules ātrākais personības tests - http://video.krabjiem.lv/pasaules-atrakais-personibas-tests/13583/Ko lasa citi?