Karjeras horoskops: Zivis

Zivīm piemīt gandrīz visu zīmju īpašības. Varbūt tāpēc viņas ir ļoti azartiskas būtnes ar lieliskām spējām mainīties. Tomēr izvēloties profesiju viņas nav nedz patmīlīgas, nedz apzināti mantkārīgas, lai gan, nenoliedzami augstums Zivis vilina, arī karjerā.

Zivīm piemīt gandrīz visu zīmju īpašības. Varbūt tāpēc viņas ir ļoti azartiskas būtnes ar lieliskām spējām mainīties.

Tām piemīt kaut kas no aktiera dabas. Tomēr izvēloties profesiju viņas nav nedz patmīlīgas, nedz apzināti mantkārīgas, lai gan, nenoliedzami augstums Zivis vilina, arī karjerā. Mākslas gaisotne Zivīm ir īpaši tuva. Nereti viņas kļūst par izteiktiem māksliniekiem vai vismaz noteikti atradīsies starp mākslas cilvēkiem.

 

Alberts Einšteins, fiziķis, relativitātes teorijas radītājs, dzimis 1879. gada 14. martā


Tā kā Zivju simbols ir divas pretējos virzienos peldošas zivis, tad viņām ir visas iespējas dzīvē vai nu izsisties uz augšu, vai arī visu mūžu mazgāt traukus, palikt tur, kur bijusi sākumā. Viss atkarīgs no gribasspēka. Zivju attieksme pret darbu ir drīzāk intuitīva nekā racionāla. Viņas strādās savā ritmā. Zivis labi adoptējas jebkurā vidē, viegli rod valodu ar kolektīvu.

Zivju profesijas

Zivis bosi cenšas savu viedokli neuzspiest, arī pašas nepieņems nekādus padomus, kaut arī neuzklausīs citu idejas. Zivīm patīk nodarboties ar kaut ko neparastu, ja tas nav saistīts ar darbu, tad vismaz ar hobiju. Viņas labprāt pievēršas okultām zinātnēm, astroloģijai, hiromantijai, jogai. Bet profesijas ziņā Zivis parasti izvēlas medicīnu, pedagoģiju, pētniecisko darbu, biržas māklera darbu. Starp Zivīm sastopami arī kāršu spēlmaņi, azartiski cilvēki.

Daudzas Zivis cieš sakāvi tur, kur citiem nav nekādu problēmu un svin uzvaru grūtās kaujās. Attieksme pret naudu mainās atkarībā no dzīves uzskatiem. Darbā, kas Zivīm sirdij tuvs, viņas darbosies, nežēlojot spēkus. Būs labāk, ja Zivis darbosies kādā citu vēl neapgūtā lauciņā.

Ievērojamas Zivis

Stīvens Džobss (Steven Paul Jobs; dzimis 1955. gada 24. februārī, miris 2011. gada 5. oktobrī) bija Apple Computer  izpilddirektors un viena no vadošajām figūrām datoru industrijā. Viņš bija viens no pirmajiem, kas saredzēja grafiskās lietotāja saskarnes un datorpeles komerciālo potenciālu, un šīs tehnoloģijas tika ieviestas Apple Macintosh datoros. S. Džobss bija arī Pixar animāciju studijas izpilddirektors, līdz 2006. gadā to iegādājās The Walt Disney Company. Viņš bija Disney lielākais akcionārs. Kā Apple izpilddirektors oficiāli saņēma 1 $ lielu algu gadā.

 
  

Elizabete Teilore (Dame Elizabeth Rosemond Taylor; 1932. gada 27. februāris — 2011. gada 23. marts) bija angļu/amerikāņu aktrise. Viņa divreiz ieguva Amerikas Kinoakadēmijas balvu. Aktrise bija plaši pazīstama ar savu skaistumu un tēlojumu, kā arī ar savdabīgo dzīvesstilu, tai skaitā vairākām laulībām.

 

 
Džonijs Kešs (John R. "Johnny" Cash; dzimis 1932. gada 26. septembrī  - miris 2003. gada 12. septembrī)bija amerikāņu dziedātājs, dziesmu autors, mūziķis un aktieris. Viņš tiek uzskatīts par vienu no ietekmīgākajiem 20. gadsimta mūziķiem. Lai arī viņš pārsvarā bija kantrī mūziķis, vairākas viņa dziesmas ir roka balādes. Viņa pazīstamākās dziesmas ir "I Walk the Line", "Folsom Prison Blues", "Ring of Fire", "Get Rhythm" un "Man in Black". Ir izdevis 55 studijas albumus un 154 singlus.

 
  
Johnny Cash un Joaquin Phoenix, kas atveido dziedātāju mākslas filmā „Walk the Line” (2005)

Izmantotie avoti: ehoroskopi.lv; wikipedia.org; astro4business.com; biography.com.

Dalies:
Novērtē: 5 (4)

komentāriKo lasa citi?