Karjeras horoskops: Mežāzis

Mežāžus jaunībā iedala divos tipos. Viens no tiem jau agrā bērnībā saprot, ko grib dzīvē panākt, un pārstāj būt bērns jau gandrīz piecu gadu vecumā. Bet otrs tips – kļūst pieaudzis daudz lēnāk, ir atkarīgs no vecākiem gandrīz līdz 30, 40 gadiem.

Mežāžus jaunībā iedala divos tipos. Viens no tiem jau agrā bērnībā saprot, ko grib dzīvē panākt, un pārstāj būt bērns jau gandrīz piecu gadu vecumā. Bet otrs tips – kļūst pieaudzis daudz lēnāk, ir atkarīgs no vecākiem gandrīz līdz 30, 40 gadiem.

Šis tips ilgi nespēj izšķirties par svarīgiem soļiem dzīvē un ilgi atliek galīgo lēmumu par profesijas izvēli. Viņš dzīvo parazītisku dzīvesveidu. Lielākā daļa Mežāžu pieder pie pirmā tipa. Viņi nebaidās grūta darba, viņi ir pacietīgi un punktuāli. Viņi var strādāt no agra rīta līdz vēlam vakaram, neredzot neko, kas notiek apkārt.

 

Pola Sezāna pašportrets (tapis 1885-1887) & Foto: AndresRodriguez, dreamstime.com

Viņi labprātāk strādā vienatnē vai paši savā kabinetā, lai norobežotos no apkārtējiem un trokšņa. Labprāt darbojas arī svaigā gaisā. Viņiem ir diezgan grūti iekļauties kolektīvā, viņi daudz labāk darbojas patstāvīgi. Tomēr sirds dziļumos Mežāzis alkst pēc publiskas uzmanības. Mežāži centīgi kāpj uz augšu pa karjeras kāpnēm un ar cieņu izturas pret tiem, kas jau kaut ko sasnieguši pirms viņa. Mežāži ciena varu un tradīcijas, panākumus un pienākumus. Ieklausās citu padomos un pieredzē.

Priekšnieks - Mežāzis

Mežāži bosi pret padotajiem izturas distancēti. Viņu uzvedība parasti izraisa cieņu, bet ne padevību. Arī paši pret priekšniecību Mežāži attiecas ar cieņu, bet rezervēti. Viņi reti maina darbu un parasti izvēlas neatkarīgas profesijas.

Mežāžu profesijas

Mežāzis vienmēr atradīs darbu, kas domāts tieši viņam. Viņš var būt arhitekts, ģeogrāfs, jurists, farmaceits, inženieris, matemātiķis, filozofs, politiķis, fermeris. Mežāžiem ir ierasts dzīves ritms, naudu viņi taupa, bet neriskē un neuzticas citiem. Mežāža sievietes arī mērķtiecīgi virzīsies pa karjeras kāpnēm, nereti pa tām, uz kuru augstākā pakāpiena stāvēs viņu boss. Mežāža sievietes ir tendētas uz aprēķina laulībām.

Ievērojami Mežāži

Stīvens Viljams Hokings (Stephen William Hawking; dzimis 1942. gada 8. janvārī), viens no pasaules izcilākajiem zinātniekiem teorētiskajā fizikā un matemātikā. Sasniegumi, atklājumi: melnie caurumi, teorētiskā kosmogonija, kvantu gravitācija. Kopš 21 gadu vecuma piekalts invalīda krēslam. Slimībai progresējot, viņš ir zaudējis spēju runāt un gandrīz nespēj pakustēties. Hokings bijis precējies divreiz (pirmo reizi īsi pirms savas diagnozes, otrreiz 1995. gadā), un viņam no pirmās laulības ir trīs bērni.Latviski 2003. gadā izdots arī viņa darbs "Visums rieksta čaumalā". 2002. gadā latviski izdota Kitijas Fērgusones grāmata par Hokinga dzīvi - "StīvensHokings: mērķis — teorija par visu".

Edgars Alans Po (Edgar Allan Poe, dzimis 1809. gada 19. janvārī, miris 1849. gada 7. oktobrī), bija amerikāņu rakstnieks, dzejnieks un prozaiķis, viens no ievērojamākajiem romantismaliteratūras pārstāvjiem ASV. Po uzskata par vienu no kriminālliteratūras, šausmu literatūrasun fantastikas literatūras aizsācējiem.


Pols Sezans (Paul Cézanne, dzimis 1839. gada 19. janvārī, miris 1906. gada 22. oktobrī) - franču postimpresionisma gleznotājs.

 


Marlēna Dītriha (Marlene Dietrich, dzimusi 1901. gada 27. decembrī, mirusi 1992. gada 6. Maijā) bija vācu kinoaktrise un dziedātāja. Arī sava laika stila ikona, kurai vēlējās un vēlas līdzināties daudzas.

Mao Dzeduns (毛澤東, dzimis 1893. gada 26. decembrī, miris 1976. gada 9. septembrī) bija Ķīnas Komunistiskās partijas vadītājs, Ķīnas Tautas Republikasizveidotājs.

Izmantotie avoti: ehoroskopi.lv; wikipedia.org; biography.com.

 

Dalies:
Novērtē: 5 (4)

komentāriKo lasa citi?