Karjeras horoskops: Dvīņi

Dvīņi ir kā radīti bosa krēslam, tomēr dzīvē viņi parasti cenšas ieņemt vietnieka posteni, jo tad atbildība mazāka un līdz ar to arī pašsajūta labāka.

Dvīņi ir kā radīti bosa krēslam, tomēr dzīvē viņi parasti cenšas ieņemt vietnieka posteni, jo tad atbildība mazāka un līdz ar to arī pašsajūta labāka.
Tāpēc Dvīņi labāk jutīsies konsultanta menedžera vai viceprezidenta amatā. Dvīņi labprāt veido karjeru. Un, ja jūsu firmā ienāk Dvīnis, esiet gatavi pārmaiņām. Viņam, kā jau radošam cilvēkam, netīk tradīcijas, bet ir pa prātam visu lauzt. Viņa gaumē ir radikāli jauninājumi. Dvīņi perfekti spēj mobilizēties un izšķirīgi rīkoties kritiskās situācijās.

Priekšnieks - Dvīnis

Ja jūsu bosi ir Dvīņi, necentieties uzminēt viņu garastāvokli, jo tas var mainīties. Par vieniem un tiem pašiem pārkāpumiem viņš vienreiz izteiks pārmetumus, bet otrreiz tikai pasmaidīs.

Dvīņu  profesijas

Dvīņu zīmē parasti dzimst garīga darba darītāji. Dvīņiem patīk darbs, kas saistīts ar pastāvīgām pārmaiņām, aktivitātēm. Dvīņi varētu būt reklāmas aģenti, menedžeri, žurnālisti, reportieri, aktieri, sekretāri, grāmatveži. Dvīņi noteikti varētu būt rakstnieki, jo lieliski prot izteikt savas domas. Parasti Dvīņiem patīk rakstīt memuārus, vēstules vai dienasgrāmatas. Dvīņiem labi padodas valodas, īpaši franču.

Ar savām runas dotībām viņi spēs pārliecināt jebkuru, pat ja melos. Dvīņi ir izdomas bagāti, tāpēc nereti viņiem padodas pētniecības darbi. Merkurija ietekmē šie cilvēki var kļūt vai nu ģēniji, vai avantūristi. Iespējams, arī krimināli noziedznieki. Viņiem raksturīga liela roku veiklība.

Ievērojami Dvīņi

Aleksandrs Puškins (Александр Сергеевич Пушкин; 1799. gada 6. jūnijs — 1837. gada 10. februāris) bija krievu dzejnieks, dramaturgs un prozaiķis, krievu literārās valodas reformators, vēsturiski kritisku sacerējumu autors. Puškins tiek uzskatīts par vienu no izcilākajiem krievu rakstniekiem un dzejniekiem. Viņa teksti tiek uzskatīti par vieniem no prestižākajiem krievu literatūras sacerējumu paraugiem. Puškinu vēl dzīvam esot sauca par ģēniju, un no 1820. gadu otrās puses viņu sāka uzskatīt par "varenāko" krievu dzejnieku un viņa personība ap sevi izveidoja kultu.

 


Pēteris I Romanovs (Пётр I; dzimis 1672. gada 9. jūnijā, miris 1725. gada 8. februārī; dēvēts arī par Pēteri Lielo - Пётр I Великий) bija Krievijas cars no 1682. gada, un pirmais Krievijas imperators no 1721. gada 20. janvāra. Pēteris I līdz pat mūsdienām ir viena no populārākajām vēsturiskajām personām Krievijā. Vēsturē iegājis ar plašām un enerģiskām Krievijas valsts un krievu sabiedrības reformām, un aktīvu ārpolitiku - īstenoja plašu Krievijas ekspansiju, kā rezultātā tā kļuva par impēriju.

 

Muamars Kadāfi (معمر القذافي, Muʿammar al-Qaḏḏāfī; dzimis 1942. gada 7. jūnijā, miris 2011. gada 20. oktobrī) bija Lībijas valsts līderis kopš valsts apvērsuma 1969. gadā. Lībijas premjerministrs un aizsardzības ministrs (1970—1972), Vistautas kongresa ģenerālsekretārs (1977—1979). Kopš 1972. gada, kad M. Kadāfi atteicās no premjerministra nosaukuma, viņš tiek saukts par Brāli Vadoni un Revolūcijas Vadītāju. Pēc Omāra Bongo (Gabona) nāves 2009. gada 8. jūnijā viņš kļuva par visilgāk ieņemošo valsts vadītāja titulu starp prezidentiem un premjerministriem.1969. gadā, kad viņš vadīja valsts apvērsumu pret karali Idrisu, M. Kadāfi bija tikai 27 gadus vecs.

 


Isadora Dunkana (Isadora Duncan, dzimusi 1877.gada 27.maijā, mirusi 1927.gada 14.septembrī) amerikāņu dejotāja – novatore, modernās dejas dibinātāja. Izstrādāja dejas plastiku, ko pati saistīja ar sengrieķu deju. 1921-1924 krievu dzejnieka Sergeja Jeseņina sieva.

   

Če Gevara (Ernesto Rafael Guevara de la Serna, dzimis 1928. gada 14. jūnijā, miris 1967. gada 9. oktobrī), arī Komandante, Če Gevara jeb Če - ārsts-kardiologs, publicists, politiķis, viens no Kubas revolucionāro partizānu kustības līderiem.

 

Izmantotie avoti: ehoroskopi.lv; wikipedia.org; biography.com.

Dalies:
Novērtē: 4 (6)

komentāriKo lasa citi?