Karjeras horoskops: Lauva

Jau no pašas bērnības Lauvas lielu nozīmi pievērš profesijas izvēlei. Sabiedrība gaida no viņiem nozīmīgu ieguldījumu. Uz spēles tiek likta visa karjera.

Jau no pašas bērnības Lauvas lielu nozīmi pievērš profesijas izvēlei. Sabiedrība gaida no viņiem nozīmīgu ieguldījumu. Uz spēles tiek likta visa karjera.

Lauvas negrib noņemties ar sīkumiem vai spēlēt padotā lomu, viņi tiecas pēc atbildības un ir nenogurdināmi. Viņiem nepatīk sekot cita darbam, bet tomēr no padotajiem viņi prasa kārtīgu darbu. Lai nu kas, bet kā firmu vadītāji Lauvas ir lieliski. Viņi prot skatīt visu kopumā, atbalstīt vajadzīgo, kā arī ciena citu darbu.

Lauvu profesijas

Lauvām nepatīk, ja viņu darbu pārtrauc, kritizē. Vis labākais viņiem strādāt neatkarīgi, tādu darbu, kurā viņi paši sev ir priekšnieki. Lauva var izvēlēties administratīvu darbu, rāpties augšup pa hierarhijas kāpnēm. Viņiem padodas politika, var darboties kultūras jomā vai šovbiznesā, tāpat viņi var būt lieliski fizkultūras pasniedzēji. Lauva var strādāt par menedžeru, advokātu, konsultantu, juvelieri, diplomātu, aktieri, taksistu un pat santehniķi.

Lauvām patīk labi pelnīt, bet viņi arī pamatīgi tērējas. Bieži vien viņi nevar atļauties tādu dzīvesveidu, kādu ir izvēlējušies, tāpēc naudu aizņemas no citiem. Bez tam Lauvas ir ļoti azartiski un arī tur izput viņu krātā naudiņa. Arī sievietes Lauvas tiecas pakāpties pa karjeras kāpnēm. Bet apprecēdamās viņas tomēr veiksmīgi prot sabalansēt mājas soli ar darbu. Viņas bieži ceļo, dodas darba komandējumos.

Bet, lai kādā darbā arī lauva strādātu, viņam svarīgi nepārtraukti dzirdēt komplimentus. Slavas dziesma ir domāta tieši Lauvas ausīm. Ja Lauva zaudēs interesi par veicamo darbu, viņš vienkārši pārtrauks to darīt.

Ievērojamas Lauvas

Endijs Vorhols (Andy Warhol; 1928. gada 6. augusts — 1987. gada 22. februāris) bija amerikāņu gleznotājs, printētājs un filmu veidotājs, kas bija galvenā persona vizuālās mākslas kustībā, pazīstamā kā popārts. Pēc veiksmīgas karjeras kā komercilustrators, Vorhols kļuva pazīstams visā pasaulē dēļ sava darba kā gleznotājs, avangarda filmu veidotājs, ierakstu producents un sabiedrisks darbinieks, pazīstams viņa piederības dēļ sociāli atšķirīgās aprindās, ieskaitot bohēmiskus bezpajumtniekus, izcilus prāta cilvēkus, Holivudas slavenības un turīgus aristokrātus. Viņš ir izdomājis teicienu "15 slavas minūtes".

   

Gabdriela Bonī "Koko" Šanela (Gabrielle Bonheur "Coco" Chanel; dzimusi1883. gada 19. Augustā, mirusi1971. gada 10. janvārī) bija franču modes dizainere. Viņa bija viena no ietekmīgākajam 20. gadsimta modes māksliniecēm. K. Šanela ir viena no pasaulē pazīstamākajiem modes brendiem Chanel dibinātāja.

 

Napoleons Bonaparts arī Franču imperators Napoleons I (dzimis 1769. gada 15. augustā, miris 1821. gada 5. maijā) bija Francijas militārais un politiskais līderis. Tiek uzskatīts par vienu no visu laiku izcilākajiem karavadoņiem. Napoleons bija republikāņu ģenerālis Franču revolūcijas laikā. Viņš bija Pirmās Francijas Republikas pirmais konsuls, pēc tam imperators un Itālijas karalis.

 

Nīls Aldens Ārmstrongs ( Neil Alden Armstrong; dzimis 1930. gada 5. augustā) ir amerikāņu bijušais lidotājs-izmēģinātājs, astronauts un pirmais cilvēks, kas ir izkāpis uz Mēness.

 

Paulu Koelju (Paulo Coelho; dzimis 1947. gada 24. Augustā Riodežaneiro, Brazīlijā) ir brazīliešu rakstnieks.Viņa slavenākais darbs ir "Alķīmiķis" (O Alquimista; 1988), kas tika iztulkota 71 pasaules valodā, tā iekļūstot Ginesa rekordu grāmatā par visvairāk dzīva autora tulkoto darbu. Tāpat grāmata tikusi pārdota vairāk nekā 65 miljonos kopiju visā pasaulē, kas to padara par vienu no vislabāk pārdotākajām grāmatām Pēc "Alķīmiķis" izdošanas P. Koelju ir saraksta grāmatu vidēji divos gados.

 

Izmantotie avoti: ehoroskopi.lv; wikipedia.org; biography.com.

Dalies:
Novērtē: 5 (6)

komentāriKo lasa citi?