Karjeras horoskops: Auns

Jau mazs auniņš bērnībā parasti zina, par ko viņš grib kļūt. Un, pateicoties savai pašpārliecinātībai, arī dzīvē sasniedz nosprausto mērķi. Aunam nekādā gadījumā nav piemērots sēdošs dzīves veids un darbs.

Jau mazs auniņš bērnībā parasti zina, par ko viņš grib kļūt. Un, pateicoties savai pašpārliecinātībai, arī dzīvē sasniedz nosprausto mērķi. Aunam nekādā gadījumā nav piemērots sēdošs dzīves veids un darbs.

Viņam galvenais, lai būtu pārmaiņas, risks, prestižs un – kas ļoti svarīgi – neatkarība. Auns lieliski prot apieties ar cilvēkiem, tāpēc prot iejusties kolektīvā. Auns uzskata, ka darbu neviens par viņu labāk nepaveiks, tāpēc visu cenšas darīt pats. Pārpūles dēļ viņam nereti pat zūd spēki. Lai nu ko, bet slinkumu Auniem nevar pārmest.

Priekšnieks - Auns

Tā kā Auni ir gan drosmīgi, gan pašpārliecināti, viņiem jābūt par vadoņiem. Auni reti kad kļūst par politiķiem. Sevi labāk viņi apliecina biznesā vai radošā darbā. Viņam ir arī organizatora dotības, un viņš tiks galā ar pūli, ja vien viņam piemitīs vajadzīgā nosvērtība.

 

Nancy Pelosi, ASV politiķe-demokrāte, dzimusi 1940.gadā 26.martā. Pēc astrologu domām tipiska sieviete-līdere-Auns.

Auns ne acu galā necieš sliņķus un haltūristus. Ievērojis kādu trūkumu, viņš uzreiz liks to manīt. Ja jūsu boss ir Auns, tad ziniet, ka jāstrādā būs ne pa jokam. Bet, ja kāds pieņem Aunu darbā, tad viņš vai nu riskē, vai arī iegūst vienreizēju strādātāju. Tas atkarīgs no tā, kā Auns tiks izmantots. Garlaicīgs darbs viņu nogurdinās. Aunam nepieciešama radoša brīvība.

Aunu profesijas

Materiālā puse Aunam nav svarīga. Galvenais ir prestižs un panākumi. Auni var būt pārdevēji, lektori, policisti, mehāniķi, ķirurgi, skulptori. Tā kā viņiem ir muskuļains un sportisks augums, viņi var izvēlēties sportista karjeru. Neatkarīgi no profesijas izvēles Auns cenšas būt pirmais un labākais. Viņam patīk izrādīties.

Ievērojami Auni

Vivjena Vestvuda (Dame Vivienne Westwood, dzimusi 1941.gada 8. aprīlī ) ir britu modes dizainere un uzņēmēja. Saņēmusi Britu impēris ordeni un titulu industrijas karaliskā dizainere. Pazīstama kā pank roka un jaunā  viļņa modes meistare. Vienmēr spilgta un skandaloza. Vestvudas apģērbu zīmols plaši pazīstams pasaulē.

   

Vivjēna Vestvuda modes skatē (2010), ar apbalvojumiem (2006) un ar zīmola plastikāta maisiņu lakata vietā (1994).

Lady Gaga (Stefani Joanne Angelina Germanotta, dzimusi 1986. gada 28. martā), ir amerikāņu dziedātāja, dziesmu autore un mūziķe. Viņa ir pazīstama pēc saviem darbiem elektroniskās mūzikas žanrā, tikusi nominēta Grammy balvai. Atpazīstama ar saviem neordinārajiem skatuves tēliem un netradicionālo ģērbšanās stilu. Lady Gaga skatuves pseidonīmu izdomāja mūzikas producents Robs Fusārī, salīdzinot viņas vokālo stilu ar Fredija Merkūrija un paņēma vārdu "Gaga" no Queen dziesmas "Radio Ga-Ga".

   

Vladimirs Uļjanovs, biežāk pazīstams kā Ļeņins ( Владимир Ильич Ленин, dzimis 1870. gada 10. aprīlī, miris 1924. gada 21. janvārī), bija Krievijas revolucionārs, boļševiku partijas līderis, pirmais PSRS vadītājs un ļeņinisma ideoloģijas dibinātājs. Tiek uzskatīts par vienu no 20. gadsimta ietekmīgākajiem politiķiem.

 

Leonardo da Vinči (Leonardo da Vinci; dzimis 1452. gada 15. aprīlī, miris 1519. gada 2. maijā) bija talantīgs Toskānas cilmes zinātnieks ar enciklopēdiskām zināšanām dažādās jomās. Viņš bija izcils arhitekts, anatoms, botāniķis, skulptors, inženieris, izgudrotājs, matemātiķis, gleznotājs, mūziķis un rakstnieks. Viņš tiek uzskatīts par vienu no pasaules izcilākajiem gleznotājiem un dižākajiem ģēnijiem, par talantīgāko cilvēku, kāds jebkad ir dzīvojis.

   

Leonardo ir slavens ar savām reālistiskajām gleznām, īpaši būtu jāizceļ Mona Liza, Svētais vakarēdiens, "Jānis Kristītājs" un no zīmējumiemVitrūvija Cilvēks. Viņam bija daudz savam laikam pāragru ideju izgudrojumu jomā. Viņa piezīmēs atrodamas neskaitāmas skices un zīmējumi, kuros var atpazīt helikoptera, tanka un zemūdenes apveidus, saules enerģijas izmantošanas idejas, kalkulatora funkcionālos risinājumus un daudz ko citu.

Johans Sebastians Bahs(Johann Sebastian Bach, dzimis 1685. gada 21. martā, miris 1750. gada 28. jūlijā) bija baroka perioda vācu komponists un ērģelnieks un tiek uzskatīts par vienu no visu laiku izcilākajiem vācu komponistiem. Viņa darbi ir devuši iedvesmu daudziem Eiropas tradicionālajiem mūziķiem, piemēram, Mocartam. Baha mūziku sāka atzīt tikai apmēram 100 gadus pēc viņa nāves. Savas dzīves laikā Bahs neguva pelnīto atzinību kā komponists, bet bija slavens ērģelnieks un klavesīnists.

 

Kofi Ata Annans (Kofi Atta Annan, dzimis 1938. gada 8. aprīlī) ir Ganas diplomāts, kurš izpildīja ANO ģenerālsekretāra amata pienākumus no 1997. g. 1. janvāra līdz 2007. g. 1. janvārim (2 termiņus). Kofi Annans bija arī viens no Nobela Miera prēmijas saņēmējiem 2001. g.

 

Izmantotie avoti: ehoroskopi.lv; wikipedia.org; astro4business.com; biography.com.

Dalies:
Novērtē: 5 (9)

komentāriKo lasa citi?