Karjeras horoskops: Skorpions

Skorpions visu dzīvi ir pārliecināts, ka spēs tikt galā ar visiem darbiem, lai arī ko viņam piedāvātu. Ja kāds Skorpions vēl nav boss, tad ziniet, drīz būs.

Skorpions visu dzīvi ir pārliecināts, ka spēs tikt galā ar visiem darbiem, lai arī ko viņam piedāvātu. Ja kāds Skorpions vēl nav boss, tad ziniet, drīz būs.

Skorpionu ir grūti apturēt viņa mērķtiecīgajā virzībā uz karjeru. Skorpions kā vadošais darbinieks ir visstingrākais no visām horoskopa zīmēm. Viņš vienmēr pratīs slēpt savus nodomus, bet atklās citu centienus. Viņš prot cienīt darbiniekus, kuri prot strādāt kolektīvā.

Priekšnieks - Skorpions

Viņam mēdz būt mīluļi padoto vidū. Taču nekādas emocijas Skorpions necieš. Ekstremālās situācijās Skorpions iekaist, bet tikai tik ilgi, līdz viss noskaidrojas, un tad atkal ieraujas sevī. Skorpions nebaidās grūtību, jo ir pārliecināts par savām spējām un gribasspēku. Skorpions nekad nemelo ne sev, ne citiem, neuzgāž vainu padotajiem, vienmēr atzīst un labo arī savas kļūdas.

Skorpioni, kas nav tikuši priekšnieka krēslā, mēdz būt uzticīgi saviem bosiem. Ja darbs ir interesants, Skorpions strādā, neraugoties pulkstenī, arī brīvdienās, ja nepieciešams. Ar to viņš viegli izpelnās ievērību un atzinību, kā arī panāk, ka ar viņa domām rēķinās.

Skorpionu profesijas

Skorpionam ir lieliski sabalansēts prāts un emocijas, un, ja viņš ir augsti intelektuāli attīstīts, var kļūt par filozofu, un nodarboties ar dzīves jēgas meklējumiem. Ja viņam ir laba balss, var kļūt arī par dziedātāju. Tāpat Skorpions var būt ķirurgs, jūrnieks, ķīmiķis, mehāniķis, kuģa kapteinis.

Ievērojami Skorpioni

Bjorka (islandiešu: Björk Guðmundsdóttir; dzimusi 1965. gada 21. novembrī Reikjavīkā, Īslandē) ir īslandiešu avangarda komponiste, producente un aktrise, kura ir izdevusi septiņus soloalbumus un divus filmas skaņu celiņus. Bjorka ir vislabāk zināma pēc ekspresīvās balss, plašās soprano vokāla amplitūdas un atšķirīgā un eklektiskā mūzikas stila, kas iekļauj dažādus mūzikas stilus, tai skaitā popmūziku, alternatīvo roku, džezu, ambiento mūziku, elektronisko mūziku, klasisko mūziku, folkmūzika un triphopu, kā arī ekscentriskiem kostīmiem un mūzikas videoklipiem. Viņas singli "It's Oh So Quiet", "Army of Me" un "Hyperballad" ir iekļuvuši Lielbritānijas singlu pirmajā desmitniekā.

 

Hilarija Klintone (angļu: Hillary Diane Rodham Clinton; dzimusi 1947. gada 26. oktobrī) ir 67. ASV valsts sekretāre prezidenta Baraka Obamas prezidentūras laikā. No 2001. līdz 2009. gadam viņa bija Ņujorkas štata senatore. No 1993. līdz 2001. gadam viņa kā prezidenta Bila Klintona sieva bija Savienoto Valstu pirmā lēdija. Viņa kandidēja uz ASV Demokrātu partijas atbalstu 2008. gada ASV prezidenta vēlēšanās, tomēr zaudēja Barakam Obamam.

 

Bils Geitss (angļu: William Henry Gates III, dzimis 1955. gada 28. oktobrī) ir Amerikas Savienoto Valstu uzņēmējs. Viņš kopā ar citiem sarakstīja Altair BASIC interpretatora sākotnējo versiju Altair 8800 datoriem (pirmais komerciāli veiksmīgais personālā datora modelis). Viņš ir Microsoft korporācijas līdzdibinātājs un pašreiz ir tās valdes priekšsēdētājs un "galvenais programmatūras arhitekts". Pēc žurnāla Forbes datiem Bils Geitss ir viens no pasaules bagātākajiem cilvēkiem, laika posmā no 1996. līdz 2009. gadam (izņemot 2008. gadu) viņš bija bagātākais cilvēks pasaulē. Viņa bagātība 2011. gada novembrī tika lēsta ap 59 miljardiem USD.

 

Klods Monē (franču: Oscar-Claude Monet; 1840—1926) - franču gleznotājs, viens no impresionisma mākslas dibinātājiem.

 

Izmantotie avoti: ehoroskopi.lv; wikipedia.org; biography.com.

Dalies:
Novērtē: 5 (9)

komentāri

Raimonds

Tāda buļļa kaka, ka maz neliekas. Manī nav gandrīz nekā no šeit minētajām īpašībām. Nekad neesmu sapratis šito māžošanos ar astroloģiju.Ko lasa citi?