Karjeras horoskops: Svari

Svari jaunībā balansē starp vairākām iespējām. Viņiem nepieciešama palīdzība, lai izdarītu pareizo izvēli. Svarus nedrīkst steidzināt profesijas izvēlē.

Svari jaunībā balansē starp vairākām iespējām. Viņiem nepieciešama palīdzība, lai izdarītu pareizo izvēli. Svarus nedrīkst steidzināt profesijas izvēlē.

Viņiem bieži ir izteikta tieksme uz filozofiju, jurisprudenci. Šajās jomās viņi ir īpaši talantīgi. Daži Svari ļoti smalki izjūt mākslu, prot baudīt gan skaņu, gan krāsu un vispār formu harmoniju visizsmalcinātākajā veidā.

Priekšnieki - Svari

Svari lieliski prot iekļauties kolektīvā, viņi māk sev pakļaut cilvēkus, ir iespaidīgi kā oratori un viņiem veiksmīgi izdodas pārliecināt apkārtējos par savām idejām. Svari vadītāji parasti ir strīdīgi, bet neapšaubāmi gudri. Viņi patiešām ir īsti Svari, jo viņus var raksturot kā neizlēmīgus cilvēkus. Pārlieku ilgā apdomāšanās pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas padotajiem var likt zaudēt pacietību.

Bet tomēr padotie var būt pārliecināti, ka viņu boss nekad nenodarīs tiem pāri. Svari viegli un nepiespiesti rīko cilvēkus, bet pie pirmā sarežģījuma nereti mēdz atkāpties no vadītāja posteņa. Viņi lieliski prot likt lietā intuīciju, vienmēr būs īstajā vietā un laikā. Parasti savu darbu veic apzinīgi.

Svaru profesijas

Svari nekad nekļūst par naudas vergiem, bet nekad nenonāk arī trūkumā, jo lieliski prot aprēķināt savu budžetu. Viņi nekad nepieprasīs sev pienākošos naudu, nepārbaudīs rēķinus un aizmirsīs savus parādniekus. Svari var strādāt par dekoratoriem, modelētājiem, antikvāru priekšmetu pārdevējiem, tirdzniecības aģentiem, teātra darbiniekiem, juristiem, tiesnešiem un diplomātiem.

Ievērojamie Svari

Maršals Brūss Maters III (dzimis 1972. gada 17. oktobrī), plašāk pazīstams ar saviem skatuves vārdiem Eminem un Slim Shady ir Amerikas Kinoakadēmijas balvas un Grammy balvas īpašnieks Amerikāņu reperis, producents un aktieris.

 

Vāclavs Havels (Václav Havel, dzimis 1936. gada 5. oktobrī, miris 2011. gada 18. decembrī) bija čehu dramaturgs, esejists, dzejnieks, disidents un politiķis. Viens no 1977. gadā publicētā dokumenta "Hartija 77" sastādītājiem un tā izraisītās neformālās kustības līderiem. Pēc sociālisma krišanas Čehoslovakijā kļuva par pēdējo Čehoslovākijas prezidentu laikā no 1989. līdz 1992. gadam, bet pēc tam — par pirmo Čehijas prezidentu (1993—2003). V. Havels ir sarakstījis vairāk nekā 20 lugas un vairākus citus darbus, kas tikuši tulkoti dažādās pasaules valodās. Savas darbības laikā saņēmis vairāku valstu apbalvojumus, tai skaitā ASV Prezidenta brīvības medaļu (Presidential Medal of Freedom). Žurnāla Prospect 2005. gada vispasaules sarakstā "pasaules 100 lielākie intelektuāļi" V. Havels ieņēma 4. vietu.

 

Hulio Iglesias (Julio José Iglesias de la Cueva; dzimis 1943.g. 23.septembrī) ir spāņu dziedātājs un daudzu romantisku dziesmu autors.

   

Margareta Hilda Tečere, baronese Tečere, (Margaret Hilda Thatcher, Baroness Thatcher; dzimusi 1925. gada 13. oktobrī) ir bijusī Apvienotās Karalistes premjerministre. Šo amatu viņa ieņēma no 1979. līdz 1990. gadam. Pagaidām vienīgā sieviete, kura ieņēmusi šo amatu.

 

Nākdama pie varas, Margareta Tečere centās mainīt valsts relatīvo ekonomisko lejupslīdi, kuru raksturoja augsta inflācija, augsts bezdarbs un stagnācija ekonomikā. Notika uzņēmumu privatizācija un realizēta finanšu sistēmas un ekonomikas deregulācija. Tika veikta darba tirgus liberalizācija, kam pretojās arodbiedrības. Liberālā ekonomiskā politika ieguva nosaukumu "tečerisms".

Biogrāfiska mākslas filma "The Iron Lady" (2011)


Oskars Fingals O'Flahertijs Vills Vailds (Oscar Fingal O'Flahertie Wills Wilde, dzimis 1854.g. 16.oktobrī Dublinā, miris 1900.g. 30.novembrī Parīzē) - īru / angļu dramaturgs, rakstnieks un dzejnieks. Viens no pazīstamākajiem Viktorijas laika Anglijas dramaturgiem. Estētisma un dekadences spilgts pārstāvis. Izcēlās ar savu labi kopto un stilīgo ārieni. Literāro pasaku krājumi „Laimīgais princis un citi stāsti” (1888), romāns „Doriana Greja ģīmetne” (1890), luga „Lēdijas Vindermīres vēdeklis” (1892) u.c. pasaulslaveni darbi.

         

Biogrāfiska mākslas filma "Wilde" (1997)

Izmantotie avoti: ehoroskopi.lv; wikipedia.org; biography.com.

Dalies:
Novērtē: 5 (1)

komentāriKo lasa citi?