Karjeras horoskops: Strēlnieks

Strēlnieks jaunībā augstu mērķē, bieži vien pārvērtējot pats savas spējas. Rutīna un viduvējības nav domāts viņiem.

Strēlnieks jaunībā augstu mērķē, bieži vien pārvērtējot pats savas spējas. Rutīna un viduvējības nav domāts viņiem.

Strēlniekiem labāk patīk spēlēt dzīvē galveno lomu, tāpat arī darbā ieņemt vadošos posteņus. Strēlniekam nepatīk pārāk grūts, pārāk smags darbs, un viņi arī bieži to nemaina, bet stingri turas pie iesāktā, atdodot sevi ar lielu entuziasmu. Viņi labāk strādā kolektīvā nekā vienatnē. Pret priekšniecību attiecas ar cieņu vai arī atklāti nostājas pret to.

Priekšnieks - Strēlnieks

Strēlnieks boss ir reizē pāri darītājs un svētais, jo viņu vada planēta Jupiters, kas piešķir Strēlniekam valdonību, lietišķu prātu, dzīvesprieku un enerģiju. Savukārt Strēlnieks padotais kolektīvā vienmēr ienes patīkamas pārmaiņas, viņam patīk, ja to publiski paslavē, un viņš ir diezgan prasīgs pret bosu. Strēlnieks mierīgi var paprasīt algas paaugstinājumu. Darbus, ko uztic Strēlniekam, viņš izpilda rūpīgi un pēc labākās sirdsapziņas. Haltūras Strēlnieks nepieļauj ne savā, ne citu rīcībā.

Strēlnieku profesijas

Strēlniekam atklāts plašs darbības lauks, viņš var kļūt, par ko vien pats vēlas – sportistu, tulku, žurnālistu, pētnieku, inženieri, juristu, mācītāju, astrologu, sabiedrisku darbinieku utt. Strēlnieki ļoti labi prot nopelnīt, viņi ir pārtikuši. Strēlnieks dzīvē tiecas pēc komforta. Starp Strēlnieku sievietēm sastopami divi tipi: pirmais – uzturamās sievietes un otrais tips – sievietes, kas savā karjerā var konkurēt pat ar vīriešiem.

Reizēm Strēlnieks var nonākt tādā kā neveiksmju virpulī, un tomēr viņš lieliski prot izķepuroties. Starp Strēlniekiem sastopami arī azartspēļu cienītāji, kāršu spēlmaņi, spekulanti.

Ievērojami Strēlnieki

Vudijs Allens (angļu: Woody Allen; dzimis Elens Stjuarts Konigsbergs (Allen Stewart Konigsberg) 1935. gada 1. decembrī Bruklinā, Ņujorkā, ASV) ir amerikāņu filmu veidotājs, scenārists, aktieris, komiķis, džezists un dramaturgs. Allena darbības diapazons, kādu filmu veidošanā viņš ir piedalījies, ir padarījis viņu par vienu no slavenākajiem ASV kinorežisoriem. Lielākajā daļā filmu, kur viņš ir režisors, viņš ir arī aktieris. Par saviem darbiem ir saņēmis vairākas balvas, tai skaitā Amerikas Kinoakadēmijas balvu, Zelta Globusu.

 

Francisko Franko (Francisco Paulino Hermenegildo Teódulo Franco y Bahamonde; dzimis 1892. gada 4. decembrī, miris 1975. gada 20. novembrī). Spānijas diktators no 1939. līdz 1975. gadam. 1936. gadā Franko ar fašistiskās Itālijas un nacistiskās Vācijas atbalstu sāka Spānijas pilsoņu karu pret Spānijas Republikas valdību. Pēc uzvaras 1939. gadā ģenerālisimuss Franko izveidoja autoritāru militāro diktatūru.

 

Marija Kallas (Maria Callas, angl. Sophia Cecelia Kalos, dzimusi 1923.gada 2.decembrī, mirusi 1977.gada 16.septembrī) – grieķu izcelsmes amerikāņu operdziedātāja, viens no ievērojamākajiem 20.gs. soprāniem.

 

Džons Galliano (Juan Carlos Antonio Galliano Guillén, dzimis 1960.gada 28.novembī) britu modes dizaineris. No 1996. līdz 2011. gadam modes nama Christian Dior radošais direktors.

    

Izmantotie avoti: ehoroskopi.lv; wikipedia.org; biography.com.
 

Dalies:
Novērtē: 5 (5)

komentāriKo lasa citi?