Sievietes horoskops – Strēlnieks (Sagittarius Nov 23 - Dec 21)

Šai zīmē dzimušas sievietes raksturīga īpašība ir dzīvesprieks, ko papildina ziņkāre un tieksme gūt jaunas izjūtas, it sevišķi saldkaislas. Viņa aktīvi un labprāt piedalās visās dzīves norisēs, viņai patīk sensācijas, dažādas pretdabiskas parādības, jauni iespaidi. Viņa ir garīgi līdzsvarota, komunikabla, viņai patīk sajūtas, ko sniedz garša, smarža, attēls, skaņa. Bet augstāk par visu viņa vērtē savu ķermeni, kas viņai lieliski noder ,mīlas rotaļās.

Šai zīmē dzimušas sievietes raksturīga īpašība ir dzīvesprieks, ko papildina ziņkāre un tieksme gūt jaunas izjūtas, it sevišķi saldkaislas. Viņa aktīvi un labprāt piedalās visās dzīves norisēs, viņai patīk sensācijas, dažādas pretdabiskas parādības, jauni iespaidi. Viņa ir garīgi līdzsvarota, komunikabla, viņai patīk sajūtas, ko sniedz garša, smarža, attēls, skaņa. Bet augstāk par visu viņa vērtē savu ķermeni, kas viņai lieliski noder ,mīlas rotaļās. Viņas seksuālās iespējas ir milzīgas un praktiski neierobežotas gan kvalitātes, gan kvantitātes ziņā. Viņai patīk iespaidu dažādība, un viņas erogēnās zonas ir ļoti plašas. Liela daļa no viņas enerģijas veltīta partnerim, ar kuru to vieno emocionālas saites un kuram tā būtībā saglabā uzticību. Tomēr viņas neparastā komunikabilitāte un izteiktā vajadzība pēc jauniem paziņām attiecīgos apstākļos var novest šo sievieti svešā gultā.

Sekss viņu saista tikpat lielā mērā kā Skorpionu. Viņai rūpīgi jāpārliecinās, kādas psiholoģiskās un fizioloģiskās īpašības piemīt tam partnerim, ar kuru viņa vēlētos saistīties uz ilgāku laiku. Ja viņa kļūs par sievu vīrietim ar vidēju vai vāju temperamentu, tad tas var beigties ar laulības šķiršanu, neirozēm vai neskaitāmiem laulības pārkāpumiem. Viņa ir viegli uzbudināma, partnera glāstiem atsaucas uzreiz un labprāt. Mīlas rotaļa viņas izpildījumā vienmēr kļūst par lielisku mistēriju vai izrādi.

Populārās strēlnieces:

   

Tina Turner (26.11.)                         Nelly Furtado (02.12.)                       Christina Aguilera (18.12.)

   
Milla Jovovich (17.12.)                   Sinead O'Connor (08.12.)                   Britney Spears (02.12.)

Dalies:
Novērtē: 5 (20)

komentāri

Inga

Foto ir redzama Natālijas Portmane neviss Sinead O'Connor

Inga

:) un datums 22.11. neietilpst periodā 23.11.-21.12. :)

iinuu

Paldies par pamanījumiem, Inga! ;)

sa

Pēc šī horoskopa apraksta es sapratu,ka strēlnieku sievietes ir vieglas uzvedības sievietes...:/ Tas mani ļoti sarūgtināja...:/Ko lasa citi?