Sievietes horoskops – Mežāzis (Capricorn Dec 22 - Jan 20)

Viņu graujoši ietekmē spēcīgas emocijas, kas ietiecas dzimumdzīves sfērā, un viņa nespēj nošķirt seksu no mīlestības. Viņa ir iemīlējusies savos partneros, un šīs ciešās saites rada dažādus ierobežojumus un šķēršļus viņas ceļā uz laimi. Vienlaikus viņa ir arī seksuāla un jutekliska, tādēļ bieži sastopas ar grūtībām un mēdz būt neapmierināta. Ir maz vīriešu, kas viņai patīk.

Viņu graujoši ietekmē spēcīgas emocijas, kas ietiecas dzimumdzīves sfērā, un viņa nespēj nošķirt seksu no mīlestības. Viņa ir iemīlējusies savos partneros, un šīs ciešās saites rada dažādus ierobežojumus un šķēršļus viņas ceļā uz laimi. Vienlaikus viņa ir arī seksuāla un jutekliska, tādēļ bieži sastopas ar grūtībām un mēdz būt neapmierināta. Ir maz vīriešu, kas viņai patīk. Agrā jaunībā bieži vien neapdomīgi iziet pie vīra, pēkšņi iemīlēdamās, vēl iekams paguvusi sevi iepazīt un izprast. Turklāt viņai pašai šķiet, ka tā ir vienīgā mīlestība viņas mūžā. Bieži vien viņa jau ir nodibinājusi ģimenes saites, kamēr viņas vienaudzes vēl tikai eksperimentē seksuālajā jomā.

Viņa ir radīta vētrainām kaislībām. Pirmo seksuālo piedzīvojumu laikā viņu pārsteidz pašas kaisle. Viņa mēdz būt agresīva un greizsirdīga, tomēr partnera raksturā šīs īpašības necieš. Atbildības izjūta neļauj viņai pamest ģimeni, ja tas notiek, tad viņa diezgan ātri atrod citu vīrieti, lai atkal sajustu saišu smagumu. Mīlas rotaļā viņa rod īstu saldkaisli, kas pieejama tikai izredzētajiem.

Populārās mežāzes:

   

Kirstie Alley (12.01.)                                  Annie Lennox (25.12.)                                 Joely Richardson (11.01.)

Dalies:
Novērtē: 4 (20)

komentāri

cyxob

sveicīņi vōrda dīnā!!! :)

iinuu

Paļdis! (kiss)Ko lasa citi?