Sievietes horoskops – Auns (Aries Mar 21 - Apr 20)

Ar šo rakstu iesāku rakstu sēriju par horoskopa zīmēm un sievietēm, kas dzimušas konkrētajā zodiakālajā ciklā. Katru mēnesi tiks apskatīta viena no divpadsmit horoskopa zīme un šajā zīmē dzimušo sieviešu daba intīmajās attiecībās.

Ar šo rakstu iesāku rakstu sēriju par horoskopa zīmēm un sievietēm, kas dzimušas konkrētajā zodiakālajā ciklā. Katru mēnesi tiks apskatīta viena no divpadsmit horoskopa zīme un šajā zīmē dzimušo sieviešu daba intīmajās attiecībās.

Kāpēc tieši sāku ar Aries? Pirmkārt, senatnē par gada sākumu uzskatīja tieši marta mēnesi ; otrkārt – patmīlības pēc, pati esmu dzimusi zem šī zvaigznāja un interesē, kā tas iespaido manu temperamentu.

Dzīvē viņa ir īsta aktrise, taču tas nebūt nenozīmē, ka viņa izliekas, gluži otrādi! Katru reizi iemiesodamās attiecīgajā lomā, kuru pašlaik spēlē, viņa atstāj emocionāli bagāta cilvēka iespaidu, lai gan ne vienmēr tāda ir patiesībā. Viņa neslēpj savas emocijas, alkst spēles, spēj pārliecināt apkārtējos pieņemt viņas vēlmes par savējām un pati to apzinās. Viņa neuzticas savai spriešanas spējai. Ļaujot vaļu emocijām, viņa krīt galējībās. Gultā viņa nav tik laba aktrise kā dzīvē - te viņa ir drīzāk pasīva, koncentrējas uz savām izjūtām.

Pati viņa nekad necenšas ietekmēt partnera uzvedības stila veidošanos. Savus pārdzīvojumus viņa labāk prot izskaidrot vārdos nekā jūtu valodā, tādejādi liekot vilties vīriešiem, kas par viņu sprieduši pēc iespaida, kādu viņa radījusi citu cilvēku klātbūtnē. Reizēm viņa savas kulturāla cilvēka ieražas cenšas saglabāt arī guļamistabā, tomēr parfimērija, caurspīdīga veļa, lampas, sveču gaisma un partnera iejūtība viņai nesniedz apmierinājumu.

Zemapziņā viņa alkst primitīvas un rupjas kopošanās, alkst tēviņa un grib viņam atdoties. Diemžēl viņas dzīvesveids un uzvedība piesaista izsmalcinātus, iejūtīgus un jutekliskus vīriešus, un ne viens no tiem nevar sniegt viņai pilnīgu laimi.

Populārās aunenes:

   

Sarah Jessica Parker (25.03.)                    Reese Witherspoon (22.03.)                      Mariah Carey (27.03.)

   

Ieva Iltnere (19.04.)                                            Sarmīte Ēlerte(08.04.)                                   Laima Vaikule (31.03.)

   

Fanny Ardant (22.03.)                                     Paloma Picasso (19.04.)                               Robin Wright (08.04.)

 

Šeit un turpmāk apraksti sagatavoti pēc grāmatas - Horoskopi: Gallu, zodiakālais, japāņu, ķiniešu, erotiskais/ No krievu val. tulk. Z.Kļaviņa, S.Jakušonoka, V.Stabulniece. – R.: Zinātne, 1992.

Dalies:
Novērtē: 4 (17)

komentāri

haha

Gultā auna sievietes ir tikpat kaislīgas un ugunīgas kā dzīvē, nestāsti, rakstniek, pasakas!(stupid)(she)

incis

Var padomāt, ka pārējo zīmju sievietes nav aktrises.(bravo) Katrs spriež pēc savas iegūtās pieredzes, (bad)gribi brutālu kopošanos tādu arī dabūsi. Tādēļ jau nav jāuzliek zīmogs visam zvaigznājam(clean)Ko lasa citi?