Sievietes horoskops – Vēzis (Cancer Jun 22 - Jul 23)

Nodarbošanās ar mīlestību (šā vārda īstajā nozīmē) prasa tādu apziņas stāvokli, kurā zūd spriestspēja un paškontrole, to vietā nāk aizrautība, pilnīga atdošanās, neapvaldītas jūtas un ekstāze. Turpretī vēzis, lai darītu ko darīdams, katrā ziņā grib paturēt virsroku pār apkārtējiem, valdīt pār tiem un kontrolēt tos. Šī tieksme nonāk patstāvīgā pretrunā ar seksualitāti.

Nodarbošanās ar mīlestību (šā vārda īstajā nozīmē) prasa tādu apziņas stāvokli, kurā zūd spriestspēja un paškontrole, to vietā nāk aizrautība, pilnīga atdošanās, neapvaldītas jūtas un ekstāze. Turpretī vēzis, lai darītu ko darīdams, katrā ziņā grib paturēt virsroku pār apkārtējiem, valdīt pār tiem un kontrolēt tos. Šī tieksme nonāk patstāvīgā pretrunā ar seksualitāti. Vēža zīmē dzimušai sievietei nepatīk izrādīt savas jūtas un emocijas, jo tāda izturēšanās viņasprāt nozīmē kapitulāciju. Viņai ir ļoti jūtīgs ķermenis, it sevišķi krūtis, muguras lejasdaļa un pakauša daļa zem matiem. Viņa vēlas sniegt baudu tikai un vienīgi sev, tāpēc partnerī nereti saskata tikai instrumentu savas kaisles apmierināšanai. Šī sieviete spēj lieliski saprasties ar tiem, kurus viņa interesē tikai kā mīlas rotaļu partnere.

Gultā mēdz būt agresīva, viegli uzbudināma, izrāda iniciatīvu un labprāt uzņemas vadošo lomu. Ja kāds pieviļ tās cerības, kas šai sievietei saistās ar intīmo dzīvi, viņa ar divkāršu enerģiju pievēršas profesionālajai vai sabiedriskajai darbībai. Ir ļoti godkārīga. Var kļūt laimīga, ja vien aptvers, ka seksā, lai pēc iespējas vairāk, jāprot arī dot, ne tikai ņemt.


Populārās vēzenes:

   

Pamela Anderson (01.07.)                           Meryl Streep (22.06.)                         Jessica Simpson (10.07.)

Dalies:
Novērtē: 4 (7)

komentāri

Slims

Varētu arī par vēžu vīriešiem uzrakstīt, būtu jauki.

Jūlija

Pieprasu kvalitatīvāku Merilas Stripas bildi (grumble) Viņa taču ir DĪVA!!! (geisha)

iinuu

Hmm, tā ideja man grozās pa galvu ... Tikai šogad domāju apskatīt sieviešu seksuālos horoskopus, tad nākamgad ķeršos arī pie vīriešiem (gangster_she)

danini

Esmu novērojusi, ka vēža sievietes ir sievišķīgas un ģimeniskas.
Upss, ievietotajās bildēs divas no tām hiperbolizējušas savu sievišķību un izskatās ļoti pārliecinātas par savu šarmu, savukārt Dīva starp buferiem kaut kā ļoti piezemēta un nedroša par savu stāvokli sabiedrībā.(worried)
Tev iznākusi laba silikona reklāma!(oho) Nez vai Pamelas un Džesikas krūtis ir tikpat jūtīgas kā astrologs uzsver vai tās jūt vairs tikai silikona smagmi?(lady)

iinuu

Nu, taču lasi \"viņai ir ļoti jūtīgs ķermenis, it sevišķi krūtis\", tāpēc jau izcēlušas savas būtības jūtīgāko daļu (smile)

Jūlija

Jēziņ, jo lielāki \"buferi\", jo mazāk prāta... (crazy)

vēzītis

Kautkā neatbilst vēža būtībai..kautkā pārāk agresīvas attēlotas vēzenes..(no)

Bet nu patiesībā daļa taisnības jau tur ir.(she)

iinuu

Mjā, par to vēzenīšu agresivitāti grūti spriest, jo pēc ārienes šķiet pats sievišķības iemiesojums. Turklāt manu draugu un paziņu lokā ir tikai vēzīši - vīrieši, bet par tiem nākamvasar jūlijā ...Ko lasa citi?