Sievietes horoskops – Vērsis (Taurus Apr 21 - May 21)

Nav jēgas viņu dievināt, vajāt, pavedināt vai iegūt ar varu, viņa pati izvēlas sev partneri un tikai divvientulībā ar iecerēto atklāj savu jūtu dziļumu. Savu ķermeni viņa uzskata par vērtīgu instrumentu, kuru drīkst spēlēt vienīgi virtuozi.

Nav jēgas viņu dievināt, vajāt, pavedināt vai iegūt ar varu, viņa pati izvēlas sev partneri un tikai divvientulībā ar iecerēto atklāj savu jūtu dziļumu. Pret citiem vīriešiem viņa izturas vēsi, ne katrs spēj pielāgoties viņas nenosvērtībai, kaisles izpausmēm un kaprīzēm. Satiksmē ar šo sievieti vajadzīga liela pacietība.

Pēc dabas viņa ir poligāma, t.i., viņai var būt vienlaikus vairāki vīrieši. Viņai nepieciešams liels skaits partneru, turklāt viņa ar zobiem un nabagiem turas pie katra no tiem. Vīriešus, kuri viņu neinteresē no seksuālā viedokļa, viņa mēdz ķircināt. Toties tiem, kurus izvēlas pati, šī sieviete spēj sniegt milzum daudz saldkaislas baudas, tikai ar noteikumu, ka partneri viņu nekontrolē.

Savu ķermeni viņa uzskata par vērtīgu instrumentu, kuru drīkst spēlēt vienīgi virtuozi. Mīlas rotaļām viņa nododas ar patiku, ilgi, nepiespiestā gaisotnē izbaudot ikvienu fāzi un vienmēr turoties pie principa, ka sekss – tā ir bauda. Pēc tam vēl vairākas dienas ir uzbudināta, primitīva nodarbošanās ar mīlestību viņu neaizrauj.

Populārās vērsenes:

   

Janet Jackson (16.05.)                                 Penelope Cruz (28.04.)                         Uma Thurman (29.04.)

   

Cher (20.05.)                                          Renee Zellweger (25.04.)                            Odri Hepbern (04.05.)

Danini (13.05.) 

Dalies:
Novērtē: 5 (36)

komentāri

SVILPE

Man sievs ir vērsītis.
+/- precīzi. :P

Jūlija

A nevar pēc vērsenēm uzreiz ķerties klāt svariem? (sunglasses) Savadāk būšu jau pensijas vecumā, kamēr atnāks mana kārta (scream)

(flower)

danini

Vislabākās, vissievišķīgākās, visromantiskākās, visskaistākās, vispievilcīgākās - tās esam mēs - vērsītes. Galerijā lūdzu ievietot arī manu foto!(taurus)(see) Pie tam pašu pirmo...(smile)

Jūlija

Danini ruuulz (good) Pie tava pēdējā teikuma es vēl pievienotu \"... un vienīgo\" (smile)

iinuu

Iinuu mājas lapas fanu vārds man ir likums! (smile)(smile)(smile)

Jūlija

Tātad nākamie būs svari? (hallo)

iinuu

Nu, sorry, mīļā sirds, zvaigžņu stāvokli es diemžēl nevaru ietekmēt. (ufo) Varu tik\' apsolīt tavu foto svaru bilžu galerijā. (ok)

Jūlija

Nu laaabi (worry) Vismaz skatīšos uz sevi jaunu un skaistu (libra) (geisha)

danini

Upss, Inu!(smile)(smile)(smile)
Upss, Jūlij!(smile)(smile)(smile)

joskīte

Vērsītes tiešām ir novērtētas pareizi! Ar viņām vienlaikus var atrasties stingri uz zemes un pacelties debesīs!!!Ko lasa citi?