Vīrieša horoskops - Auns (Aries Mar 21 - Apr 20)

Aunam sievietes vārds ir pārāks par visu. Lai viņš justos apmierināts, mīlas dēkai jābūt nedaudz noslēpumainai, viņa gaumē ir mistiski telefona zvani, rūpīgi sagatavotas slepenas tikšanās un tml. Prieks par savu iekarojumu viņam ir daudz mazāks nekā par pašu iekarošanu.

Kā jau solīju, šogad ķeršos klāt vīriešiem, vai precīzāk - vīriešu horoskopiem. Ar šo rakstu iesāku rakstu sēriju par horoskopa zīmēm un vīriešiem, kas dzimuši konkrētajā zodiakālajā ciklā. Katru mēnesi tiks apskatīta viena no divpadsmit horoskopa zīme un šajā zīmē dzimušo vīriešu daba intīmajās attiecībās. Šeit un turpmāk apraksti sagatavoti pēc grāmatas - Horoskopi: Gallu, zodiakālais, japāņu, ķiniešu, erotiskais/ No krievu val. tulk. Z.Kļaviņa, S.Jakušonoka, V.Stabulniece. – R.: Zinātne, 1992.

Aunam sievietes vārds ir pārāks par visu. Lai viņš justos apmierināts, mīlas dēkai jābūt nedaudz noslēpumainai, viņa gaumē ir mistiski telefona zvani, rūpīgi sagatavotas slepenas tikšanās un tml. Prieks par savu iekarojumu viņam ir daudz mazāks nekā par pašu iekarošanu. Par šā vīrieša dzīves saturu bieži vien kļūst intrigas, viņš tāpat kā daudzi vīrieši mēdz raizēties par savām seksuālajām iespējām, kaut arī raizēm gandrīz nekad nav pamata.

Kas attiecas uz tradicionālajām sieviešu seksuālajām neirozēm, tad viņš labprāt uzņemas ārsta lomu, viņam patīk "nopietnas" sarunas, vārdos ietērpts erotisms, patīk vilināt, pierunāt un apzināti uzbudināt. Tas viņam viss noder par sava paša vērtības apliecinājumu. Viņš labi jūtas kopā ar nervozu sievieti, kas šaubās par savu seksuālo vērtību un iespējām, jo viņas kompleksu pārvarēšanas process Aunu ārkārtīgi atrauc. Viņu uzbudina nedrošas un par sevi nepārliecinātas sievietes. Piemērotos apstākļos viņš var kļūt par lielisku mīlnieku.

Parasti viņš ir ļoti labvēlīgi noskaņots, komunikabls, pieklājīgs, un kopumā ņemot, visiem viņš patīk. Lielākajai daļai šajā zīmē dzimušo ir slieksme uz mantu kultu, snobismu, ārēju spožumu un ne sevišķi izmeklētām metodēm, kā palielināt savu vērtību apkārtējo acīs. Viņš ir poligāmists (var uzturēt sakarus ar vairākām sievietēm vienlaikus), viņam ir svešas spēcīgas emocijas un aizrautība.

Populārie auni:

   
Ewan McGregor (31.03.)                               Alec Baldwin (03.04.)                                       Russell Crowe (07.04.)


   
Hugh Hefner (09.04.)                                        Dennis Quaid (09.04.)                          Matthew Broderick (21.03.)

Dalies:
Novērtē: 4 (8)

komentāri

Jūlija

Virsraksts un 1.bilde izsaka visu (confused)Ko lasa citi?