Vīrieša horoskops – Svari (Libra Sep 24 - Oct 23)

Svaru seksuālā potence ir ļoti liela, taču iespējas to izmantot - niecīgas. Viņam jābūt ļoti piesardzīgam partneres izvēlē. Sievietes viņam ir tikai seksa objekts, tāpēc viņš nav spējīgs pilnībā izprast un novērtēt katras atšķirīgo individualitāti. Ar tādu attieksmi ilgāku laikposmu spēj samierināties tikai nedaudzas sievietes, turpretī viņš cieši tic, ka ir pelnījis saņemt to, ko vēlas un kas viņam dzīvē pienākas.

Sekss viņam ir uzbāzīga ideja. Nevienam citam vīrietim dzimumdzīve nav tik nepieciešama kā viņam, un vienlaikus nevienu citu neapdraud tik ļoti iespējamā vilšanās dzimumdzīvē. Viņam nekad nerodas tā sauktās vīriešu problēmas. Viņa seksuālā potence ir ļoti liela, taču iespējas to izmantot - niecīgas. Viņam jābūt ļoti piesardzīgam partneres izvēlē. Sievietes viņam ir tikai seksa objekts, tāpēc viņš nav spējīgs pilnībā izprast un novērtēt katras atšķirīgo individualitāti. Ar tādu attieksmi ilgāku laikposmu spēj samierināties tikai nedaudzas sievietes, turpretī viņš cieši tic, ka ir pelnījis saņemt to, ko vēlas un kas viņam dzīvē pienākas. Bet, ja dzīves īstenība neatbilst viņa vēlmēm, viņš krīt izmisumā un viņu nomāc bailes.

Svaru iztēlē dabiskajai izlasei piemīt maksimālistisks raksturs. Viņam iekrīt acīs sieviete, viņš ar to iepazīstas un vislabprātāk būtu tūlīt licies ar viņu gultā, taču pieredze viņam teic, ka tādu rīcību atbalstītu pavisam nedaudzas sievietes. Salīdzinājumā ar citās zodiaka zīmēs dzimušajiem vīriešiem gultā viņš ir primitīvāks, taču viņa kvantitatīvās iespējas labvēlīgos apstākļos ir gluži pārsteidzošas.

Populārie svari:

   

Clive Owen (03.10.)                 Michael Douglas (25.09.)                                       Will Smith (25.09.)

   

Simon Cowell (07.10.)                                     Sting (03.10.)                                      Matt Damon (08.10)

   

Hugh Jackman (12.10.)                Jean-Claude Van Damme (18.10.)              Jeff Goldblum (22.10.)

 

Dalies:
Novērtē: 5 (11)
Skatīts: 5972

komentāri

Jūlija

Clive Owen ir Svari? Nēēēē (stupid)

\"Viņa seksuālā potence ir ļoti liela, taču iespējas to izmantot - niecīgas.\" - tas gan skan pēc pamatīga sprieduma (cry)

Jūlija

Clive Owen ir Svari? Nēēēē (stupid)

\"Viņa seksuālā potence ir ļoti liela, taču iespējas to izmantot - niecīgas.\" - tas gan skan pēc pamatīga sprieduma (cry)Ko lasa citi?