Vīrieša horoskops - Vērsis (Taurus Apr 21 - May 21)

Viņa psihes stūrakmens ir nesatricināmā pārliecība par sava vīrieša vērtību. Viņam nevajag šīs vērtības apliecinājumus ne no savas, ne citu puses. Tāpat viņš nejūt vajadzību izcelt šo vērtību ar apšaubāmām metodēm, piemēram, alkoholu lietošanu, azartspēlēm, tīšu rupjību un cietsirdību, tieksmi gūt varu un virsroku.

Viņa psihes stūrakmens ir nesatricināmā pārliecība par sava vīrieša vērtību. Viņam nevajag šīs vērtības apliecinājumus ne no savas, ne citu puses. Tāpat viņš nejūt vajadzību izcelt šo vērtību ar apšaubāmām metodēm, piemēram, alkoholu lietošanu, azartspēlēm, tīšu rupjību un cietsirdību, tieksmi gūt varu un virsroku. Viņš reti iemīlas, tomēr sakaros ar sievietēm viņa emocijas ir maksimāli sakāpinātas.

Viņš ir ļoti jūtīgs, redz sievietē ne tikai seksa objektu, bet arī cilvēku. Sievietes satiksmē ar viņu jūtas jaunas un skaistas, tām šķiet, ka atrodas pilnīgā drošībā. Parasti viņš nemēdz sievietes pamest nelaimīgas un aizvainotas. Savā mūžā viņš tiekas gultā ar daudzām sievietēm, taču nebūt ne tāpēc, lai kolekcionētu uzvaras. Kvantitatīva attieksme pret seksu viņam ir pilnīgi sveša, toties raksturīga tieksme pēc absolūtas personības brīvības, pastāvības un neatkarības, kā arī nevēlēšanās pakļauties vispārpieņemtajām normām, visam tam, ko dēvē par rutīnu.

Cilvēkos viņš parasti ir jautrs, asprātīgs. Viņam ir plašs interešu loks, viņš neko nedara piespiedu kārtā. Sakarus ar sievietēm nekad neuzsāk, zemisku, sieviešu aizvainojošu instinktu mudināts. Viņa mērķis ir gūt atklāsmi pašam un sniegt baudu un laimi partnerēm.

Populārie vērši:

   

Jack Nicholson (22.04.)                 David Beckham (02.05.)                                Al Pacino (25.04.)

   

George Clooney (06.05.)                          Bono (10.05.)                                 Enrique Iglesias (08.05.)

   

Gabriel Byrne (12.05.)                              Pierce Brosnan (16.05.)                             Robert Pattinson (13.05.)


Apraksts sagatavots pēc grāmatas - Horoskopi: Gallu, zodiakālais, japāņu, ķiniešu, erotiskais/ No krievu val. tulk. Z.Kļaviņa, S.Jakušonoka, V.Stabulniece. – R.: Zinātne, 1992

Dalies:
Novērtē: 4 (21)

komentāri

Jūlija

Wow, kāds ansamblis (fall_in_love)
Abi mani dēli ir vērsīši (good) Nu, viennozīmīgi, garlaicīgi ar viņiem nav (smile)

Ilze

Nu, NAV riktīgi - VĒRSIS NAV līdz 21.05.! Robeža ir 20.05. Nevajag sevi mānīt! ;)Ko lasa citi?