Vīrieša horoskops – Vēzis (Cancer Jun 22 - Jul 23)

Vēzis sievietes nemīl, viņš uzskata, ka sievietes ir tās, kurām jātiecas pēc viņa labvēlības. Daudz enerģijas viņš ziedo citu mērķu sasniegšanai. Lai pie kā viņš ķertos, visās jomās viņam jābūt pašam labākajam. Vēlme izcelties citu vidū un pārmērīga godkārība nemitīgi urda viņu iekarot virsotnes.

Tāpat kā Vērsis, viņš labi apzinās savu vērtību. Vērsim patīk sievietes, un viņš tiecas nodibināt kontaktus ar tām, toties Vēzis sievietes nemīl, viņš uzskata, ka sievietes ir tās, kurām jātiecas pēc viņa labvēlības. Daudz enerģijas viņš ziedo citu mērķu sasniegšanai. Lai pie kā viņš ķertos, visās jomās viņam jābūt pašam labākajam. Vēlme izcelties citu vidū un pārmērīga godkārība nemitīgi urda viņu iekarot virsotnes. Tieksme pēc pilnības aptver arī dzimumdzīves sfēru. Lai gan atšķirībā no Vērša viņš nav spējīgs pārdzīvot dziļas jūtas, tomēr viņš ir spējīgs izdarīt kaut ko tikpat “efektīvu”, proti, izraisīt partnerē bezspēcības jūtas, jo viņa labi apzinās, ka neraugoties uz savu lielo vēlmi, nekad nespēs šo cilvēku pilnībā iegūt. Viņa pūlas visiem spēkiem to savalgot, taču tas ir bezcerīgi, jo sievietes viņa vērtību sistēmā ieņem diezgan zemu vietu un uzticības jēdziens viņam neko daudz nenozīmē.

Viņa sieva, ja tā ieņem līdzīgu sabiedrisko stāvokli, bauda “karalienes” priekšrocības harēmā, kas sastāv no vīra mīļākajām. Vēža ideāls ir ne tik daudz šāds harēms kā kontaktu sistēmas izveidošana ar sievietēm, kurām jābūt jaunām, skaistām, labi koptām un vajadzības gadījumā jāapmetas viņa noīrētā dzīvoklī. Saites tiek sarautas, ja kāda no viņām izrādās pilnīgi neciešama. Galvenais šo sieviešu pienākums, viņaprāt, ir atrasties pastāvīgā gatavībā un pēc pirmā aicinājuma tikties ar viņu gultā pat tad, ja līdz lidmašīnas izlidošanai būtu atlikusi tikai pusstunda.

Populārie vēži:

   

John Cusack (28.06.)                     George Michael (25.06.)                                    Tom Cruise (03.07.)

   

Sylvester Stallone (06.07.)                 Chris O'Donnell (26.06.)                            Jimmy Smits (09.07.)

   

Tom Hanks (09.07.)                  Harrison Ford (13.07.)                            Matthew Fox (14.07.)

Dalies:
Novērtē: 4 (15)

komentāri

Jūlija

Njā... (confused)

Slims

Es veselu gadu gaidīju šo ierakstu un sagaidīju. Paldies!
http://www.iinuu.lv/?id=312

laraki

Pilnīga taisnība par tiem Vēzīšiem...Ko lasa citi?