Sievietes horoskops – Dvīņi (Gemini May 22 - Jun 21)

Viņa allaž izskatās pievilcīga un gūst panākumus, sekss viņai nav vienaldzīgs, tomēr viņa meklē arī garīgi bagātu partneri, fiziska bauda vien viņai nesniedz pilnīgu apmierinājumu. Gribēdama pārliecināties par savu pievilcīgumu, viņa bieži maina partnerus, laiks steidzas vēja spārniem... Zudībā aiziet virkne pelēku gadu. Izmisīgi centieni atrast laimi noved viņu pie garīgās bojāejas.

Šajā zīmē dzimusi sieviete reti atrod patiesu laimi, bieži vien viņas meklējumi beidzas traģiski. Liktenis viņai lēmis ilgoties pēc viena vienīgā - ideālā - partnera, kuru viņa meklē visu mūžu. Viņu pārņēmusi sajūta, ka dzīve ir nepilnvērtīga. Ja šī sieviete atrod meklēto ideālu, viņas dzīve pārtop paradīzē zemes virsū, taču tas atgadās ārkārtīgi reti. Ja atradums ir tuvs ideālam, viņa var kļūt laimīga. Parasts cilvēks, ar kuru tā uzsāk kopdzīvi, viņu nespēj saprast. Brīžiem viņu pārņem dziļa nomāktība, it kā viņa skumtu par mīļoto brāli, kas gājis bojā. Ideāla meklējumos viņai neskaitāmas reizes jāsaduras ar pilnīgu neizpratni, viņa ir jūtīga, talantīga, taču atstāj pamestas sievietes iespaidu, un tas patiešām tā ir.

Viņa allaž izskatās pievilcīga un gūst panākumus, sekss viņai nav vienaldzīgs, tomēr viņa meklē arī garīgi bagātu partneri, fiziska bauda vien viņai nesniedz pilnīgu apmierinājumu. Gribēdama pārliecināties par savu pievilcīgumu, viņa bieži maina partnerus, laiks steidzas vēja spārniem... Zudībā aiziet virkne pelēku gadu. Izmisīgi centieni atrast laimi noved viņu pie garīgās bojāejas. Tie ir mēģinājumi panākt "laulības, kas tiek slēgtas debesīs", un bez šādām laulībām dzīve viņai šķiet tikai cietsirdīgo dievu izspēlēts nožēlojams joks.

Populārās dvīnenes:

   

           Angelina Jolie (04.06.)                             Marilyn Monroe (01.06.)               Nicole Kidman (20.06.)

   

  Naomi Campbell (22.05.)                        Kylie Minogue (28.05.)                             Paula Abdul (19.06.)

Dalies:
Novērtē: 4 (26)

komentāri

Jūlija

Nē, nu toč - ar tādu ātrumu kamēr līdz Svariem aizčaposim, 100 punkti jau būšu pensijā (sleep)

Ēriks

Mieru, tikai mieru! Par laimi horoskopa zīmes ir tikai 12. No kurām jau kādas 3 publicētas :)
Klīst baumas, ka nākošo gadu līdzīgi raksti varētu būt par vīriešiem (courier)

Liene.

Mulčības!
+ neviena laba vārda par personību, tikai vienas lielas mulčības!

dirsa

andželina džolija ir viens liels pierādījums visam KA TĀ NAV TAISNIBA!

Liene.

Mulčības!
+ neviena laba vārda par personību, tikai vienas lielas mulčības!

Diāna

esmu dzimusi 4.06... un A. Džolija arī?????????? ākd, reāli, tiešām, jūpcik.. :)))

Fēlikss

Esmu vīrietis "Jaunava"Ko lasa citi?