Vīrieša horoskops - Dvīņi (Gemini May 21 - Jun 21)

Viņa seksualitātes attīstību, it sevišķi juteklisko iespaidu jomā, dzīves pieredze tikpat kā neietekmē. Viņš ir nelabojams romantiķis, dažādos dzīves posmos viņa fantāzija rada atšķirīgus tēlus, kuru raksturīgā iezīme ir to nerealitāte.

Viņa seksualitātes attīstību, it sevišķi juteklisko iespaidu jomā, dzīves pieredze tikpat kā neietekmē. Viņš ir nelabojams romantiķis, dažādos dzīves posmos viņa fantāzija rada atšķirīgus tēlus, kuru raksturīgā iezīme ir to nerealitāte. Parasti šis vīrietis neizjūt vētrainu kaisli, viņu spēj apmierināt jebkura mīlas rotaļas fāze, pēc kam viņš ātri un cieši aizmieg. Neprātīgu aizraušanos ar seksu, par ko šad un tad dzird stāstām citus vīriešus, viņš nepazīst. Sievas krāpšana nepieder pie viņa iecienītākajām nodarbēm. Viņam patīk nodarboties ar mājsaimniecību, uzņemt viesus. Viņš ir komunikabls, labprāt piesaista sev apkārtējo uzmanību, viņam patīk gūt piekrišanu pie sievietēm un priecāties jautrā kompānijā.

Populārie dvīņi:

     

Joseph Fiennes (27.05.)                       Rupert Everett (29.05.)                             Clint Eastwood (31.05.)

   

Prince (07.06.)                            Johnny Depp (09.06.)                               Liam Neeson (07.06.)

Dalies:
Novērtē: 4 (14)

komentāri

Jūlija

Izņemot dažus momentus, sanāk tāds vidējā vīrieša portrets.

iinuu

Diez vai vidējais statistiskais vīrietis ir nelabojams romantiķis, viņu spēj apmierināt jebkura mīlas rotaļas fāze, patīk nodarboties ar mājsaimniecību vai uzņemt viesus. Jūlij, tu pārāk idealizē vīriešus (smile)

Ēriks

Bet varbūt Dvīņi tādi ir?

iinuu

(gemini) varbūt arī jā, bet ne vidējais statistiskais. Dvīņiem jau tas raksturīgi savu ārējo tēlu turēt vislabākajā tonusā, būt atvērtiem, draudzīgiem, atsaucīgiem, arī romantiskiem.

Jūlija

Es par vīriešiem esmu tikai tās labākās domās (sunglasses) Es viņus vienkārši mīlu (kiss)

es pats

daļa ir taisnībaKo lasa citi?