Vīrieša horoskops – Lauva (Leo Jul 24 - Aug 23)

Reizēm viņš ar savām izdarībām atgādina mazlitrāžas auto šoferi, kurš par katru cenu grib apdzīt visas pārējās mašīnas. Mēdz izjust slimīgu greizsirdību, ko rada neapzinātas bailes, ka viņa partnere varētu sastapt vīrieti, kas tai sniegtu tādu emocionālu baudu, pēc kuras Lauva vairs nespētu viņu apmierināt.

 

Tāpat kā Auns, viņš nav pārliecināts par savām seksuālajām spējām, tomēr cenšas tās apliecināt pilnīgi pretējā veidā. Reizēm viņš ar savām izdarībām atgādina mazlitrāžas auto šoferi, kurš par katru cenu grib apdzīt visas pārējās mašīnas. Viņš ir mūžīgais pleibojs. Ja viņš kolekcionē vai arī izdala citiem pornogrāfiskus attēlus, tad galvenokārt tāpēc, lai apkārtējos radītu iespaidu par sevi kā vīrieti, kurš daudz zina par mīlu un labi pieprot mīlas rotaļas. Jaunībā viņš piekopj intensīvu dzimumdzīvi, kuras pamatā ir nepieciešamība pierādīt pašam savas spējas, kas attiecināmas uz dzimumsakaru biežumu, orgasmu rekordskaitli viena seansa laikā utt. Viņš acīm redzami pārvērtē seska tehnikas nozīmi, jo nav spējīgs uz dziļiem emocionāliem pārdzīvojumiem.

Mēdz izjust slimīgu greizsirdību, ko rada neapzinātas bailes, ka viņa partnere varētu sastapt vīrieti, kas tai sniegtu tādu emocionālu baudu, pēc kuras Lauva vairs nespētu viņu apmierināt. Maznozīmīgas, nejaušas kļūmes, kas atgadās gandrīz katram vīrietim, viņu milzīgi sarūgtina, viņš no tām paniski baidās, līdz ar to viņam attiecīgi piemīt lielāka slieksme uz dzimumneirozēm un īslaicīgu impotenci. Tādēļ iespējams, ka pusmūža vecumā, neraugoties uz pilnīgi saglabājušos fizisko spēju, Lauva priekšlaicīgi pārtrauc dzimumsakarus ar sievietēm un iegrimst atmiņās.

Populārie lauvas:

   
Matt LeBlanc (25.07.)                            Kevin Spacey (26.07.)                               Arnold Schwarzenegger (30.07.)

   

Laurence Fishburne (30.07.)              David Duchovny (07.08.)                             Antonio Banderas (10.08.)

   

Ben Affleck (15.08.)                       Robert De Niro (17.08.)                        Matthew Perry (19.08.)

Apraksts sagatavots pēc grāmatas - Horoskopi: Gallu, zodiakālais, japāņu, ķiniešu, erotiskais/ No krievu val. tulk. Z.Kļaviņa, S.Jakušonoka, V.Stabulniece. – R.: Zinātne, 1992

Dalies:
Novērtē: 5 (2)

komentāri

Ēriks

Īsi sakot - lauvam sekss ir platforma uz kuras pašapliecināties (sunglasses)

Ēriks

Īsi sakot - lauvam sekss ir platforma uz kuras pašapliecināties (sunglasses)Ko lasa citi?