Sievietes horoskops – Lauva (Leo Jul 24 - Aug 23)

Šai sievietei patīk pakļaut vīriešus, viņa labi apzinās savu pievilcību un cenšas to izcelt, neraugoties uz to, ka nemēdz izjust spēcīgu dzimumtieksmi. Vispār ar mīlestību nodarboties viņai patīk un viņa viegli gūst apmierinājumu, bet atteikšanās no vairāk vai mazāk ekstravagantām pozīcijām dzimumakta laikā, var gadīties, nosaka raizes par to, lai neizjuktu frizūra.

Viņas individualitātes pamatā ir neatbilstība starp viņas seksuālo tieksmi un seksapīlu. Pirmā īpašība viņai vāji attīstīta, otrā spēcīga un acumirklī piesaista uzmanību. Šī sieviete apzinās, ka ir pievilcīga, un vīrieša centieni iekarot viņu uzjautrina un apmierina viņas godkārību. Viņa rotaļājas ar vīriešiem, neizprazdama šīs spēles īsto nozīmi, jo pati neizjūt nekādu seksuālo tieksmi. Šai sievietei patīk pakļaut vīriešus, viņa labi apzinās savu pievilcību un cenšas to izcelt, neraugoties uz to, ka nemēdz izjust spēcīgu dzimumtieksmi. Vispār ar mīlestību nodarboties viņai patīk un viņa viegli gūst apmierinājumu, bet atteikšanās no vairāk vai mazāk ekstravagantām pozīcijām dzimumakta laikā, var gadīties, nosaka raizes par to, lai neizjuktu frizūra.

Sekss viņu neinteresē tik ļoti, kā varētu šķist pēc pirmā acu uzmetiena. Visu viņas mūžu vīrieši mēdz iedomāties šo sievieti gluži citādu nekā patiesībā, un daudzi no viņiem rūgti pieviļas.

Populārās lauvenes:

   

Sandra Bullock (26.07.)                          Madonna (16.08.)                           Jennifer Lopez (24.07.)

   

Gillian Anderson (09.08)                    Whitney Houston (09.08.)                    Melanie Griffith (09.08.)

Dalies:
Novērtē: 5 (17)

komentāri

Jūlija

Hm, interesanti jau ir ar tām lauvenēm... Piekrītu rakstam, arī mana dzīves pieredze rāda, ka pārsvarā nu nav viņas tādas, par ko sevi uzdod (ok)Ko lasa citi?