Vīrieša horoskops – Jaunava (Virgo Aug 24 - Sep 23)

Agrā jaunībā viņš nereti meitenes uzskata par neskaramiem pielūgsmes objektiem. Gadās, ka par pirmo seksa partneri viņam kļūst paša sieva un ka līdz kāzām viņš pilnībā nav apzinājies ne savas seksuālās potences, ne vēlmes. Viņam piemīt tieksme partneri pārlieku dievināt un pārāk augstu vērtēt viņas labās īpašības, jo trūkst salīdzināšanas iespēju.

Viņa seksualitātes attīstība bieži vien aizkavējas, dzimumdzīvi viņš uzsāk diezgan vēlu. Agrā jaunībā viņš nereti meitenes uzskata par neskaramiem pielūgsmes objektiem. Gadās, ka par pirmo seksa partneri viņam kļūst paša sieva un ka līdz kāzām viņš pilnībā nav apzinājies ne savas seksuālās potences, ne vēlmes. Viņam piemīt tieksme partneri pārlieku dievināt un pārāk augstu vērtēt viņas labās īpašības, jo trūkst salīdzināšanas iespēju. No viņa varētu iznākt uzticams vīrs un lielisks tēvs, taču viņa piekāpība un pieķeršanās bieži vien beidzas ar vilšanos, jo vairums sieviešu no vīrieša gaida pavisam ko citu, nevis viņas personas idealizāciju un uzupurēšanos.

Būdams savaldīgs un delikāts, entuziasma pilns un nepraktisks, viņš laulību pārkāpj tikpat vēlu kā iepazīst pirmo sievieti. Gadās, ka četrdesmit gadu vecumā viņš tikko sāk aptvert savu bioloģisko sūtību, lai gan viņa draugiem šī doma bija skaidra jau skolas gados. Kopš šā brīža viņa dzīve var turpināties divējādi: pirmajā gadījumā viņš atklāj sev seksa nozīmi, saprot, ka viņa jaunības ideālisms bijis tīrais pašapmāns, un vecumā, kad viņa vienaudži cits pēc cita atsakās no intensīvas dzimumdzīves, viņš, gluži otrādi, to uzsāk un turpina ilgstoši, bez vecuma ierobežojumiem. Tomēr var gadīties, ka viņš, par spīti savam neikdienišķajam temperamentam, nespēj atteikties no dažādiem aizspriegumiem un aizliegumiem; šajā gadījumā viņu gaida vilšanās un nožēla par veltīgi izšķiestajiem jaunības gadiem.

Populārie jaunavas:

   
Colin Firth (10.09.)                             Sean Connery (25.08.)                                            Jason Priestley (28.08.)

   

Charlie Sheen (03.09.)                        Keanu Reeves (02.09.)                             Hugh Grant (09.09.)

   

Sam Neill (14.09.)                    Jeremy Irons (19.09.)                               Tommy Lee Jones (15.09.)

Dalies:
Novērtē: 4 (7)

komentāri

Jūlija

Saka, ka Jaunavas ir labākie vīri (read)

Lūdzu izņemiet paranoiķi Charlie Sheen no šī saraksta (gangster_he) Un vispār, ar Sean Connery un Keanu Reeves pietiek (fall_in_love)

Jūlija

Saka, ka Jaunavas ir labākie vīri (read)

Lūdzu izņemiet paranoiķi Charlie Sheen no šī saraksta (gangster_he) Un vispār, ar Sean Connery un Keanu Reeves pietiek (fall_in_love)Ko lasa citi?