Sievietes horoskops – Jaunava (Virgo Aug 24 - Sep 23)

Viņa spēj vienlaikus būt visnotaļ lieliska sieviete, mīļākā, māte un saimniece.Viņa ir absolūti uzticīga un pieder tikai vienam partnerim, tāpēc mēdz izturēties neiecietīgi, ja partnerim ir nepieciešamība un vēlme vienlaikus uzturēt kontaktus ar vairākām sievietēm.

Laimīgs tas, kas viņu mīl un gūst pretmīlu. Cilvēces vēsturē grūti atrast vēl cēlāku un daiļāku būtni. Viņa dievina seksu, turklāt konsekventi atzīst un pilnībā atbalsta vienīgi monogāmiju - piederību tikai vienam partnerim. Viņas gatavība nodoties mīlas rotaļām nav atkarīga ne no diennakts stundas, ne vietas, ne citiem apstākļiem. Viņa netiecas katrā ziņā pievērst sev uzmanību, taču ar mīlestību spēj nodarboties pat visneiedomājamākajās situācijās. Šī sieviete ir gatava jebkurām ekstravagantām izdarībām un eksperimentiem, ja vien tie notiek intīmos apstākļos, un viņu nemoka nekādi kompleksi. Mīlas rotaļas viņas uztverē nekad nezaudē savu pirmreizīgo pievilcību, un viņas emocijas nav pretrunā ar veselo saprātu, savu piederību partnerim viņa vienmēr tiecas uzsvērt ar neuzkrītošiem žestiem un maigiem glāstiem. Ja partnera nav, viņa to ļoti pārdzīvo, jo alkst tuvības, glāstu un siltuma.

Atraidot, šīs sievietes maiguma izpausmes, viņu var viegli aizvainot. Noraidījumu viņa uztver kā naidīguma izpausmi, lai gan saprot, ka vīrietim tās varbūt pārpūles sekas, ko izraisījusi pārmērīga aizraušanās ar seksu. Viņai grūti to saprast, jo pati nekad neizjūt pārāk daudzo erotisko impulsu radīto pagurumu. Viņa spēj vienlaikus būt visnotaļ lieliska sieviete, mīļākā, māte un saimniece. Viņa ir absolūti uzticīga un pieder tikai vienam partnerim, tāpēc mēdz izturēties neiecietīgi, ja partnerim ir nepieciešamība un vēlme vienlaikus uzturēt kontaktus ar vairākām sievietēm.

Populārās jaunavas:

   

Cameron Diaz (30.08.)                       Greta Garbo (18.09.)                                   Sophia Loren (20.09.)

   

Virginia Madsen (11.09.)                     Claudia Schiffer (25.08.)                      Nicole Richie (21.09.)

Dalies:
Novērtē: 5 (14)

komentāri

Jūlija

Who the *uck is Virginia Madsen? (doctor)

iinuu

Virginia Madsen - amerikāņu aktrise, filmējusies \"C.S.I.: Crime Scene Investigation Maiami\" (gangster_she)Ko lasa citi?