Foto grāmata no Picture Happy - ideja dāvanai

Picture Happy atklāju apmēram pirms pusotra gada, kad meklēju Jaunā gada dāvaniņu vīram. Izvēlējos izveidot foto grāmatu ar mīļām fotogrāfijām no dažādiem kopā būšanas brīžiem, ceļojumiem, svinībām un dabas skatiem.Īstenībā ļoti ērts rīks, kurā vari pats samaketēt grāmatu, turklāt katram attēlam var pievienot paskaidrojošo tekstu, piemēram, ar vietu un gada skaitli. Nu ko, aicinu ieskatīties http://www.picturehappy.lv varbūt kaut kas noder!

Picture Happy atklāju apmēram pirms pusotra gada, kad meklēju Jaunā gada dāvaniņu vīram. Izvēlējos izveidot foto grāmatu ar mīļām fotogrāfijām no dažādiem kopā būšanas brīžiem, ceļojumiem, svinībām un dabas skatiem.

Īstenībā ļoti ērts rīks, kurā vari pats samaketēt grāmatu, turklāt katram attēlam var pievienot paskaidrojošo tekstu, piemēram, ar vietu un gada skaitli. Pievienojot fotogrāfiju tika noteikta attēla kvalitāte, kas varētu vai nevarētu derēt iespiešanai. Pasūtījums viegli izdarāms vietnē, izvēloties piegādes un apmaksas veidu. Turklāt gala produktu saņēmu solītās nedēļas laikā un nebija jāuztraucas, ka nokavēšu dāvināšanas brīdi.

   

Manuprāt, foto grāmata ir personiska un jauka dāvana tuvam cilvēkam – mīļotajam, draugam, vecākiem. Gandrīz paša rokām veidota dāvana, turklāt aiztaupot sev galvas un kāju sāpes, ķemmējot cauri veikalus, lai atrastu piemērotāko.

Picture Happy piedāvā arī citas jaukas un skaistas lietiņas, sākot ar fotogrāfiju izdrukām, foto grāmatām, beidzot ar dažāda formāta kalendāriem un kanvām. Tā kā esmu izveidojusi savu profilu šajā vietnē, tad ik pa laikam saņemu uz e-pastu reklāmas sūtījumus no šīs kompānijas. Pēdējais piedāvājums – foto grāmata mīkstos vākos par pieejamākām cenām.

Nu ko, aicinu ieskatīties http://www.picturehappy.lv varbūt kaut kas noder!

Dalies:
Novērtē: 4 (10)
Skatīts: 6979

komentāri

laura

nu sho pakalpojumu izmantoju jau gadus 2, nav nekaads jaunums :) Bet ljoti laba ideja. tagad, dziivojot otrpus okeaanam, pasuutu tur kalnedaarus ar muusu bildeem un sanjeemeejus noraadu vecaakus, kuriem taa buus skaista daavana :)

Pircējs

Viss jau būtu forši, ja viņi arī strādātu - veicu pasūtījumu un 20 darba dienās (mēnesis) nekas nav gatavs - kā piezvanu tā tik saka, ka tad tas nestrādā, tad tas ir saplīsis, tā tas nav sanācis un jāpārtaisa vai arī ka neko nezin!!??? - nu comon - tad tā arī rakstiet - pasūtījuma izpildes laiks 2 mēneši nevis 5-7 darbadienas (akcija esot pat 2 darba dienas ziemassvētkos) - neiekrītiet uz šo triku jo var sanākt vilšanās, ka nauda iztērēta bet ko dāvināt nav

x

Es arī pavisam nesen veicu pasūtījumu un esmu ļoti apmierināta. Pasūtījums bija gatavs 7 dienu laikā un kavlitāte bija tieši tāda, kādu biju gaidījusi - laba - tieši tāda kādas bija bildes, ne par gramu sliktāka. Turpmāk domāju vēl izmantot šī uzņēmuma pakalpojumus! Paldies viņiem par pozitīvajām emocijām!Ko lasa citi?