Kādi ir tavi iecienītākie apavi un tavs raksturs?

Sen zināma gudrība – neskati vīru pēc cepures, bet pēc apaviem gan. Katra zinoša sieviete var pateikt, ka pirmais iespaids par vīrieti un viņa valkājamies apaviem var būt diezgan noteicošs. Jo koptākas un jo dārgākas kurpes viņš nēsā, jo sakārtotāks viņš pats un jo stabilāks un materiāli nodrošinātāks ir viņa stāvoklis. Bet kā ir ar sievietēm?

Sen zināma gudrība – neskati vīru pēc cepures, bet pēc apaviem gan. Katra zinoša sieviete var pateikt, ka pirmais iespaids par vīrieti un viņa valkājamies apaviem var būt diezgan noteicošs. Jo koptākas un jo dārgākas kurpes viņš nēsā, jo sakārtotāks viņš pats un jo stabilāks un materiāli nodrošinātāks ir viņa stāvoklis. Bet kā ir ar sievietēm?

Uzreiz nāk prātā seriāla „Sekss un lielpilsēta” (Sex and The City) varone Kerija Bredšova (Carry Bradshaw) ar savu vājību uz stilīgiem apaviem un iespaidīgo kurpju kolekciju. Tas apliecina kaut vai to, ka kurpes sievietei ir ne tikai apavi, bet svarīgs aksesuārs. Un es tam 100% piekrītu, jo par labu vizuālajam izskatam esmu ar mieru ziedot ērtību.

 

Taču katra no mums dod priekšroku noteiktam apavu modelim. Vienas ir ērtības piekritējas un vienmēr izvēlas kurpes ar zemu papēdi, mīkstu virsējo materiālu vai iešļūcenes. Citas jebkur - ikdienā uz darbu, uz ballīti klubā, uz pikniku dabā vai pat sporta svētkiem - ieradīsies uz vismaz 10 cm augsta papēža laiviņkurpēs.

Apavi - ļoti personisks garderobes elements, kas pielāgots ne tikai sievietes pēdai, bet arī nēsātājas raksturam. Tad nu apskatīsim, kas ir izpētīts sakarā ar apavu izvēli, kas nav nejauša, jo to nosaka mūsu dzīves stils un arī raksturs.


Platformenes.Ja nevari iedomāties savu garderobi bez kurpēm ar platformu, tad tev noteikti patīk vienmēr atrasties uzmanības centrā. Tev patīk ik palaikam sevi palutināt, piemēram, ar aromātisku vannu, masāžas seansu u. tml. Vīriešiem tevī patīk galvenokārt atbrīvotība un vieglums, kas noteikti nav saistīts ar vieglprātību. Platformeņu fane vienmēr ļoti nopietni izvēlas partneri, vienas nakts sakari nav tavā gaumē.

 

 

Laiviņas.Laiviņu cienītāja ir radošas, bet arī nepastāvīgas būtnes – nepabeigti kursi, līdz galam neizlasīta grāmata, sen iesāktais remonts. Taču paziņu vidū tu izcelies un tiec daudzināta par vienreizēju gaumi. Tavs viens no sen lolotajiem sapņiem varētu būt kļūt par mākslinieci vai mūziķi. Vīriešiem tevī patīk tavs jutekliskums un spēja līdzpārdzīvot. Vari būt pārliecināta visi draugi un paziņas allaž priecājas par tavu sabiedrību.

 

 

Baletkurpītes.Baletkurpes ir vienkāršas un elegantas, turklāt viegli kombinējas ar simtiem dažādu lietiņu. Ja tu galvenokārt izvēlies nēsāt baletkurpītes, tad acīmredzot esi uzmanīgs un iejūtīgs cilvēks. Parasti pievērs uzmanību detaļām, mīli bērnus, dzīvniekus un romantisko kino. Arī apģērba izvēlē saglabā ērtības un vienkāršības principus, bez liekas izrādīšanās. Vīriešos tu atmodini sargātāja un gādātāja instinktu, tāda aizsardzība tev arī ir vajadzīga.

 

 

Kurpes ar atvērtu papēžu daļu.Tev patīk visā kārtība un kontrole, nekam neļauj ritēt pašplūsmā. Tu vienmēr arī esi ļoti punktuāla un strādīga. Sentimentalitāte tev nav raksturīga, bet atkarībā no garastāvokļa tu atļaujies arī paflirtēt. Tu esi tas izpalīdzīgais plecs, kas draugiem vienmēr noder skumjos un grūtos brīžos. Tu gatava uzņemties arī cita cilvēka atbildību. Tāds mērķtiecīgs raksturs parasti iekaro ... nenobriedušu vīriešu sirdis.

 

 

Sportiski apavi.Visticamāk, ka kleitas un svārki nav tavs ierastais apģērbs, jo tev patīk sportiska stila apģērbs. Tev patīk visu vērtēt tikai pēc saviem kritērijiem. Raksturīgākās rakstura iezīmes – ekstravertums un neiecietība. Atklātība bieži vien tev rada nepatikšanas, ar kurām tomēr tiec veiksmīgi galā. Sportisku apavu cienītāja parasti seko saviem ēšanas paradumiem, kaut gan primāro liek ēdiena izbaudīšanu nevis veselīgumu. Tev patīk ceļot un iepazīties, veidot jaunas draudzības, nešķirojot cilvēkus pēc nacionalitātes un sociālā stāvokļa.

 

Mokasīni.Tevi galvenokārt interesē, cik apavi ir ērti. Tu esi tradīciju piekritēja, dod priekšroku stabilām un izturīgām attiecībām. Vislabāk jūties tuvu cilvēku sabiedrībā, kur esi pilnībā pasargāta. Tu esi labākā draudzene. Vīriešus iekaro viegli, bez piepūles, jo nekad necenties kaut ko pietēlot, esi vienmēr tāda, kāda esi.

 

 

Gari zābaki.Zābaki ar gariem stulmiem ir armijnieku formas sastāvdaļa. Tu esi valdonīga sieviete. Taču no otras puses garu zābaku nēsāšana liecina par zināmu nedrošību, par kādām slēptām jūtām, kurām nav ļauts izpausties. Aiz kareivīguma slēpjas kautrīgums un galējs jutekliskums.

 

 

 

Puszābaciņi.Tu esi ballīšu fane, turklāt tev draugu ir vairāk nekā draudzeņu. Tu nekavējies pagātnē un neuztraucies daudz par nākotni, problēmas galu galā atrisinās pašas no sevis. Pēc dabas esi optimiste un gandrīz vienmēr pacilātā noskaņojumā, tāpēc daudziem patīk atrasties tavā sabiedrībā. Tev patīk vētrainas, kaislīgas un īslaicīgas attiecības. Frāze „līdz nāve mūs šķirs” tev uzdzen zosādu.

 

 

Kurpes ar augstiem papēžiem.
Augstpapēžu kurpes ir varenas sievietes aksesuārs. Tavu kurpju papēžu skaļi klaudz un tas tev patīk. Tavas ambīcijas ir dzīves dzinējspēks. Veiksmīga karjera tev ir būtiska. Darbā parasti atrodies vīriešu sabiedrībā un tu nebaidies ar viņiem sacensties. Tieši tāpēc pretējā dzimumā radi pretējas jūtas – vai nu tevi neprātīgi mīl, vai ienīst.

 

 

Iešļūcenes.
Tu cieni cilvēkos iekšējās kvalitātes, bet nevis ārējo veidoju, ārišķību. Pastāvīgi seko kultūras dzīves aktualitātēm un tev patīk atrasties labā kompānijā. Saskarsmē ar pretējo dzimumu esi tieša, runā skaidru valodu, nerūpējoties par to, kā otrs cilvēks jūtas. Tas rada zināmas saskarsmes problēmas. Nevienam neļauj ielauzties savā personiskajā dzīvē, tās noslēpumi pieejami tikai ļoti tuviem cilvēkiem.

 

Izmantotais materiāls - http://lestyle.ru/content/view/124/39/1/0/

Dalies:
Novērtē: 5 (23)
Skatīts: 9719

komentāri

Jūlija

Esmu biku no visa, izņemot sporta apavus un garos zābakus. Vienreizēja, neatvairāmā būtne (geisha) (fall_in_love)

gerda

Es esmu par visu, kas mani paceļ bišku augstāk par zemi - platformenes, augstpapēžu kurpes, augstpapēžu zābaki utt. (smile)

danini

Sekojoši man patīk atrasties uzmanības centrā, sevi palutināt, esmu radoša, bet arī nepastāvīga būtne ar vienreizēju gaumi, esmu valdonīga sieviete, kuras kurpju papēži skaļi klaudz. Saskarsmē ar pretējo dzimumu esmu tieša, runāju skaidru valodu, nerūpējoties par to, kā otrs cilvēks jūtas. Perfekta sieviete.(caprice)(hypnosis)

Jūlija

Perfektai sievietei ņammīga gaumīgo apavu kolekcija (flower)

iinuu

Meitenes, pievienojos jums visām! Labu apavu kolekcija - katras sievietes lepnums, sākot no ērtiem izbraucienam brīvā dabā domātiem apaviem līdz elegantām augstpapēdenēm birojā un ballītē.
Manuprāt, apavu sievietei tāpat kā rotaslietu nekad nevar būt par daudz. (beauty)

Jūlija

iinuu, jap!!! Un to tavu pēdējo izteicienu es sev kādreiz tomēr uztetovēšu uz pleca - lai vīriņš skatas, lasa un atceras(sunglasses).

mini

nju jaaa es no visa..... un vis ko izlasiju atbilst tiesi man (smile)

stiina

a kur ir pārgājienu zābaki???

sandra

Muļķības,ka mēs izvēlamies apavus atkarībā no sava rakstura! Es izvēlos apavus atkarībā no modes tendencēm. Jā, ir sievietes, kuras nekad nenēsās papēžkurpes vai kedas, bet tā jau nav rakstura iezīme, bet gan gaume!

Ēriks

Uja, uja, kura modes nama tendencētm tad, @Sandra, seko un pēc kādiem kritērijiem tad izvēlējies tieši šo namu? ;)

Jūlija

Ērikam žetons :)Ko lasa citi?