MUZEJU NAKTS 2009

Atgādinājums visiem muzeju un nakts faniem – šogad Muzeju nakts pasākums notiks 16.maijā. Šogad galvenā uzmanība tiks pievērsta Latvijas kultūrai un lokālajai tematikai. Tās tematiskais ietvars - ceļojums un muzeju kopīgi izvēlētā devīze "kur ta tu nu biji..." Šeit varat iepazīties ar Muzeju nakts 2009 programmu un bezmaksas autobusu maršrutiem!

Atgādinājums visiem muzeju un nakts faniem – šogad Muzeju nakts pasākums notiks 16.maijā. Pirms diviem gadiem Muzeju nakts bija veltīta Francijas, pirms gada – Vācijas kultūrai. Šogad galvenā uzmanība tiks pievērsta Latvijas kultūrai un lokālajai tematikai. Tās tematiskais ietvars - ceļojums un muzeju kopīgi izvēlētā devīze "kur ta tu nu biji..."

Akcijas iniciatori ir Francijas Kultūras un komunikāciju ministrija. Lai veicinātu akcijas atpazīstamību un pieejamību Eiropas valstīs, Francijā izveidota Interneta mājas lapa, kur atspoguļotas akcijas norises visās dalībvalstīs - www.nuitdesmusees.culture.fr

Lai paspētu apmeklēt ne vienu vien muzeju, tiks nodrošināts arī bezmaksas autobuss. Maršrutus varat apskatīt šeit - http://www.tribine.lv/muzeju-nakts/Muzeju-Nakts-2009-bezmaksas-transporta/10397

Muzeju akcija norisinās apmēram no 19:00 līdz nākamās dienas pirmajām stundām. Pasākumā iesaistās aizvien vairāk muzeju no visas Latvijas, tāpēc nozīmīgu programmas daļu sastāda tieši piedāvājumi no rajonu muzejiem. Šogad mēs plānojam izmest līkumu pa Jūrmalu. Ko jūs?

Ar Muzeju nakts 2009 programmu varat iepazīties šeit:

Dalies:
Novērtē: 4 (3)
Skatīts: 2510

komentāri

Jūlija

Kā gāja?

iinuu

Bija auksti, bet interesanti! :) Apmeklējām vairākus muzejus un Zvaigznē ABC sapirkāmies vairumā grāmatas ar 50% atlaidi (forša akcija).

Jūlija

(bravo)Ko lasa citi?