Muzeju nakts 2008

Vēlos atgādināt, ka tuvojas ikgadējais pasākums Muzeju nakts, kas šogad norisināsies naktī no 17. uz 18.maiju. Šoreiz tā notiks festivāla „O!Vācija” ietvaros, tāpēc lielākā daļa pasākumu būs veltīti tēmām, kas saistītas ar Vācijas kultūru un vēsturi. Ar Muzeju nakts 2008 programmu varat iepazīties šeit: Interesanti, ka šajā pasākumā iesaistās aizvien vairāk muzeju Rīgā un visā Latvijā un ne tikai – arī grāmatnīcas.

Vēlos atgādināt, ka tuvojas ikgadējais pasākums Muzeju nakts, kas šogad norisināsies naktī no 17. uz 18.maiju. Šoreiz tā notiks festivāla „O!Vācija” ietvaros, tāpēc lielākā daļa pasākumu būs veltīti tēmām, kas saistītas ar Vācijas kultūru un vēsturi.

Interesanti, ka šajā pasākumā iesaistās aizvien vairāk muzeju Rīgā un visā Latvijā un ne tikai – arī grāmatnīcas. Tas paver plašāku iespēju izvēlei, plašāku izvērsumu pasludinātās tēmas ietvaros un jācer arī plašāku apmeklētāju publiku.

Esmu jau divus gadus pēc kārtas izmantojusi šo iespēju apmeklēt muzejus bez maksas (kas varbūt nebūtu tik būtiski) un man ļoti izdevīgā laikā – nedēļas nogalē un vēlu vakarā no 19:00 līdz 1:00 (kas ir būtiski, zināmas aizņemtības dēļ darba nedēļā). Tā ir lieliska iespēja iepazīties ar pastāvīgo ekspozīciju un novērtēt, varbūt pat iesaistīties specializētā pasākumā, kas veltīts Muzeju naktij.

 

Ar Muzeju nakts 2008 programmu varat iepazīties šeit:

 

Latvijas Muzeju biedrība

Goethe-Institut - O!VĀCIJA – Vācijas kultūras mēnesis Latvijā

Dalies:
Novērtē: 0 (0)
Skatīts: 1349

komentāriKo lasa citi?