Iecienītais auglis vai oga un tavs raksturs

Vari iedomāties pat pēc tā, kādus augļus izvēlēsies desertam vai ar kādiem našķosies ēdienreižu starplaikos, var pateikt par dažām rakstura iezīmēm, kas tev piemīt. Amerikāņu psiholoģe Eleina Kana esot sastādījusi augļu un atbilstoši cilvēka rakstura īpašību aprakstu.Lasi par šo klasifikācija, un ko es par to visu domāju.

Vari iedomāties pat pēc tā, kādus augļus izvēlēsies desertam vai ar kādiem našķosies ēdienreižu starplaikos, var liecināt par dažām rakstura iezīmēm, kas tev piemīt. Amerikāņu psiholoģe Eleina Kana esot sastādījusi augļu un atbilstoši cilvēka rakstura īpašību aprakstu. Vēlāk tikusi piemeklēta arī atbilstība horoskopa zīmēm. Kā jebkura klasifikācija, arī šī ir saistoša, varbūt ne tik daudz patiesuma vai zinātniskuma vārdā, bet kaut vai pārdomāšanai, vai izklaidei. Turpmāk šīs amerikāņu psiholoģes klasifikācija, un ko es par to visu domāju.

Apelsīns.
Tos izvēlas cilvēki, kas ir pēc dabas maigi un mīļi saskarsmē. Viņi viegli atrod kopīgu valodu ar apkārtējiem cilvēkiem. Uzskata, ka nedrīkst būt citiem par apgrūtinājumu. Parasti apelsīnus īpaši iecienījuši Ūdensvīri.
Man atkal liekas, ka oranžīgās krāsas augļus un vispār lietas izvēlas optimistiski un dzīvespriecīgi cilvēki. Varu piekrist tai amerikāņu psiholoģei, ka ar šiem cilvēkiem komunikācijā nevajadzētu būt īpašu problēmu.

 

Arbūzs.
Arbūzus izvēlas cilvēki, kam patīk visas lietas novest līdz galam, nežēlojot ne enerģiju, ne laiku, ne piepūli. Viņi viegli tiek galā pat ar vissarežģītākajām problēmām.
Interesanti, ko šī psiholoģe teiktu par cilvēkiem, kuriem vispār negaršo šis lielās un ūdeņainās ogas (jā, jā, ogas – ja kāds vēl nezināja)? Es teiktu – nepatīk lielas ogas, nepatīk lielas problēmas, tāpēc nedz vienu, nedz otru sev nekad neiegādājas.

 

Banāns.
Mīļākais auglis cilvēkiem-celmlaužiem ar stipru gribasspēku, bezbailību un vīrišķīgumu. Taču šiem cilvēkiem enerģijas uzplūdumi mijas ar rimtumu. Banāni cilvēkiem patīkot planētas Marsa iespaidā, tātad pārsvarā tos iecienījuši Auni.
Jāsaka, par Auna horoskopu vairāk saistu ar sarkano krāsu un domāju, ka labāk atbilstu granātābols. Taču banānu formā kaut kas „vīrišķīgs” ir, to noliegt nevar. :)

Vīnogas.
Tās izvēlas cilvēki, kas nav tendēti uz īpašu vaļsirdību un arī pārējos ciena izturētību un spēju glabāt noslēpumus.
Vīnogas man vienmēr asociējušās ar kaut ko bohēmisku, arī ar izsmalcinātām ķermeņa baudām, Dionīsa svētki u. ml., nu, paši saprotat. :)

 

Bumbieris.
To izvēlas draudzīgi, lēnprātīgi, nosvērti cilvēki, kuriem piemīt laba stāstītāja talants. Horoskopiski atbilst Dvīņu zīmei un citām Gaisa stihijas zīmēm, t.i., Svariem un Ūdensvīram.
Acīmredzot bijis Minhauzena, Šeherezādes un citu slaveno mēļotāju iemīļotais auglis. Bet par to vēsture klusē, tie tik mani pieņēmumi.

Ābols.
Izvēlas konservatīvo uzskatu piekritēji, ļoti praktiski un darbaholiski cilvēki, kas gatavi doties palīgā katram, kuram būtu nepieciešama viņu palīdzība.
Kaut kas gudrs jau ir tajos ābolos – ne velti Ādams un Ieva to noplūca no aizliegtā koka un ieguva gudrību un paškritisku redzējumu uz pasauli; ne velti Ņūtonam ābols trāpīja pa pieri un viņš atklāja zemes gravitācijas likumsakarību.

Plūmes.
Iecienījuši melanholiskas dabas cilvēki ar attīstītu simbolisku domāšanu. Šie cilvēki nereti savu grūtsirdību pārvērst radošās nodarbēs.
Man atkal plūmes liekas tādas bezrakstura mīkstmieses, bet laikam tas tikai no ārienes tā šķiet, jo iekšpusē tām ir tāds pacietāks kauliņš.

 

Persiki.
Maigas un trauslas dabas cilvēki, kas savu vieglo ievainojamību slēpj aiz rezervētās izturēšanās. Persikus īpaši iecienījuši Vēži un citas horoskopa zīmes, kuras spēcīgi iespaido Mēness – Zivis, daļēji Skorpioni, kas nereti dod priekšroku arī banāniem.
Persiki liekas tādi jutekliski un seksīgi. Kā nu ne, viņu miziņa atgādina samtainu un aromātisku ādu, kurā tā vien gribas iekosties. Ups, es atkal par vampīriem, bet gribēju par seksu. :)

Zemenes.
Tās ir iemīļots deserts cilvēkiem, kas ciena un parasti iegādājas dārgas un izsmalcinātas lietas. Zemenes īpaši iecienījuši Lauvas.
No maniem vērojumiem – zemenes patīk gardēžiem (domāts visplašākā nozīmē, ne tikai saistībā ar ēdienu), jo kur ir zemenes, tur ir arī aristokrātiski baltais un saldais putukrējums.

Rakstam izmantotais avots - http://tests.astrostar.ru/li4nostj/46778.html

Dalies:
Novērtē: 4 (54)

komentāri

Jūlija

Man garšo viss jau minētais + vēl daudz kas cits (eat)

2

Par ābolu viss pareizi(smile)

ognam

Tikai apskatoties bildītes vēl nelasot,es nevarēju izlemt starp zemeni un persiku. :D Es laikam esmu maigas dabas cilvēks, kas ir dārgu mantu piekritējs. :D Raksts rullē!Ko lasa citi?