Sievietes horoskops – Zivs (Pisces Feb 19 - Mar 20)

Neglābjama romantiķe, viņas temperaments it kā vērsts uz sevi. Dažādos dzīves posmos viņa izfantazē dažādus tēlus un lolo ilūzijas, kuru kopīga īpašība ir to nerealitāte. Bērnībā viņa ir aizrautīgi lasījusi pasakas, un iedomu tēli viņai šķiet ne mazāk reāli kā dzīvie. Viņas pirmie paziņas ir jauki, delikāti, romantiski jaunieši, kuri vēl neapzinās pilnībā savas seksuālās tieksmes.

Neglābjama romantiķe, viņas temperaments it kā vērsts uz sevi. Dažādos dzīves posmos viņa izfantazē dažādus tēlus un lolo ilūzijas, kuru kopīga īpašība ir to nerealitāte. Bērnībā viņa ir aizrautīgi lasījusi pasakas, un iedomu tēli viņai šķiet ne mazāk reāli kā dzīvie. Viņas pirmie paziņas ir jauki, delikāti, romantiski jaunieši, kuri vēl neapzinās pilnībā savas seksuālās tieksmes. Šai zīmē dzimušās sievietes iedalāmas divās grupās. Pie pirmās grupas pieder tās, kuras nodibina pastāvīgus sakarus ar kādu vīrieti, kam ir izcili vētrains temperaments.

Zivis parasti dzīvo ar viņu ilgi un laimīgi. Pie otrās grupas piederošās sievietes ir daudz nemierīgākas dabas. Galantā un romantiskā mīlētāja vietā viņa bez šaubām, būtu ļoti laimīga. Tomēr viņa parasti izvairās no simtprocentīgi īstiem, stipra kaluma vīriešiem, juzdamās drošāk starp tādiem pretējā dzimuma pārstāvjiem, kuri neizceļas ar psihes noturību un prasa rūpes un iecietību no sievietes puses. Bieži vien viņas atrod savu īsto vietu dzīvē, kļūdama par mīļāko un reizē arī par uzticības personu māksliniekiem vai politiķiem, tas ir, cilvēkiem, kuru slavas spozme ir stipri atkarīga no viņas prasmes pažēlot un nomierināt. Viņa baidās ne tik daudz no īstu vīriešu seksuālā spēka, cik no tā, ka vajadzēs šķirties no sapņiem un ilūzijām, kas viņu bija pasargājušas no dzīves realitātes, un apliecināt sevi kā sievieti. Šādai rīcībai viņa nevar sadūšoties, tāpēc viņas "zēni" paliek, bet aizvainotie vīrieši nereti aiziet.

Populārās zivis:

   

Eva Longoria Parker (15.03.)                    Sharon Stone (10.03.)                           Drew Barrymore (22.02.)

   

Elizabeth Taylor (27.02.)                          Jessica Biel (02.03.)                            Juliette Binoche (09.03.)

   

Queen Latifah (10.03.)                     Liza Minnelli (12.03.)                               Eva Longoria (15.03.)

Dalies:
Novērtē: 4 (13)

komentāri

Jūlija

iinuu, tu domā, ka Eva Longoria un Eva Longoria Parker ir 2 dažādas sievietes? (look)
Dievinu Juliette Binoche! (kiss)

iinuu

Ups! Pārcentos (confused) Bet, paskat, kā frizūra un matu garums izmaina sievieti! ;)

Jūlija

Tu par mani, ja? (angel)

iinuu

Nu, jā, par ko tad citu! (smile) Bet Tev toč ļoti piestāv!Ko lasa citi?