Vīrieša horoskops – Zivs (Pisces Feb 19 - Mar 20)

Intraverts, kuram citi cilvēki noder tikai kā pašanalīzes instrumenti. Viņam ir ļoti daudzveidīga seksuālā dzīve, un viņš sniedz savām partnerēm neaizmirstamus iespaidus, tomēr nevienai no tām viņš neatklāj savu patieso garīgo pasauli. Viņam piemīt ļoti spilgta iztēle, taču to zina tikai viņš pats.

Intraverts, kuram citi cilvēki noder tikai kā pašanalīzes instrumenti. Viņam ir ļoti daudzveidīga seksuālā dzīve, un viņš sniedz savām partnerēm neaizmirstamus iespaidus, tomēr nevienai no tām viņš neatklāj savu patieso garīgo pasauli. Viņam piemīt ļoti spilgta iztēle, taču to zina tikai viņš pats. Viņš bieži mēdz runāt par mīlēšanos, stāstot par to aizrautīgi, ar siltām jūtām un erotisku pieskaņu aprakstot savas partneres skaistumu un citas jaukās īpašības. Sievietes, domājot par viņu, iztēlē rada pilnīgi nepatiesu viņa personības atspulgu. Viņš jūtas ārkārtīgi vientuļš, tāpēc galu galā intīmajā dzīvē cieš neveiksmi. Nav tādas sievietes, kura spētu iekļūt šā cilvēka iekšējā pasaulē un izprast viņa patieso būtību. Ikviena no viņa partnerēm līdz pat mūža galam atcerēsies kopā ar viņu pavadīto laiku, turpretī viņš aizmirsīs viņas visas un nodosies tikai domām par sevi.

   

Чумаков Алексей (12.03.)                                  Bruce Willis (19.03.)                                 Kurt Russell (17.03.)

   

Bon Jovi (02.03.)                             Billy Zane (24.02.)                            Steve Irwin (22.02.)

Apraksti sagatavoti pēc grāmatas - Horoskopi: Gallu, zodiakālais, japāņu, ķiniešu, erotiskais/ No krievu val. tulk. Z.Kļaviņa, S.Jakušonoka, V.Stabulniece. – R.: Zinātne, 1992.

Dalies:
Novērtē: 5 (10)
Skatīts: 4545

komentāri

deni2s

Nu kāpēc tik pesismistiski atkal?

Jūlija

Jēēē, iinuu ielika Ļohu 1.vietā (smile) (good)Ko lasa citi?