Sievietes horoskops – Ūdensvīrs (Aquarius Jan 21 - Feb 18)

Izceļas ar savu godkārību un mērķtiecību. Viņas mākslinieces daba tiecas pēc pilnības, tāpēc viņa bieži vien neiecietīgi izturas pret citu kļūdām. Viņa var kļūt par ideālu partneri atturīgam vīrietim, kas dzimumdzīvē ievēro mērenību. Vētraina kaisle viņai ir nepieejama. Sekss laulāto draugu starpā viņai kļūst par rituālu, kam jānorisinās vienīgi naktī.

Viņai piemīt spilgti izteikta seksuālā individualitāte. Reti mēdz būt kaislīga vai arī vēsa. Parasti viņa izjūt tikai nedaudzas no Skorpionam raksturīgajām emocijām, tomēr allaž iebildīs, ja kāds mēģinās noniecināt seksa nozīmi viņas dzīvē. Izceļas ar savu godkārību un mērķtiecību. Viņas mākslinieces daba tiecas pēc pilnības, tāpēc viņa bieži vien neiecietīgi izturas pret citu kļūdām. Viņa var kļūt par ideālu partneri atturīgam vīrietim, kas dzimumdzīvē ievēro mērenību. Vētraina kaisle viņai ir nepieejama. Sekss laulāto draugu starpā viņai kļūst par rituālu, kam jānorisinās vienīgi naktī. Viņa kārtīgi pakārs savu apģērbu, rūpīgi nomazgāsies, sasukāsies, iesmaržosies un uzvilks naktskreklu. Vīrs pa to laiku gulēs gultā un lasīs, gaidīdams sievas atnākšanu.

Sievu tā rīkoties mudina viscēlākie nodomi, jo viņai patiešām gribas visu izdarīt cik iespējami labi. Savukārt vīram, var gadīties, gribas jaut reizi sievu iegūt, guļot uz grīdas starp izsvaidītām drēbēm, kaut reizi s izbaudīt viņas ķermeņa smaržu, nevis ieost izsmalcinātu parfimēriju. Laulātā draudzene vīra labā varētu darīt daudz, tikai ne iepriekšminēto, jo pati nejūt vajadzību pēc tādām izdarībām. Laulības pārkāpšana no viņas puses ir praktiski neiespējama. Viņa labprāt nodarbojas ar mājsaimniecību un uzņem viesus, ir komunikabla un labprāt apgrozās sabiedrībā, viņai patīk pievērst sev uzmanību, patīk būt jautrai un gūt piekrišanu vīriešu vidū.

Populārās ūdensvīres:

   

Vanessa Redgrave (30.01.)                    Jennifer Aniston (11.02.)                           Jane Seymour (15.02.)

Dalies:
Novērtē: 4 (27)

komentāri

Jūlija

Hm, a kādas vēl īpašības piemīt šai zīmei?

Jūlija

Hm, a kādas vēl īpašības piemīt šai zīmei?

Kristīne

Šķiet, ka katrs vārds ir uzrakstīts tieši par mani! :))

Marija

Seksuālajā ziņā, proti, par atturību un mērenību - pilnīgi, pilnīgi, pilnīgi neatbilst.Ko lasa citi?