Vīrieša horoskops – Ūdensvīrs (Aquarius Jan 21 - Feb 18)

Viņš mēdz apsvērt, ka vajadzētu uzsākt kaut ko nopietnu: pelnīt vairāk naudas, nodibināt ģimeni, laist pasaulē pēcnācējus utt. Nav nekā savāda tajā apstāklī, ka viņa sieva bieži vien ir ārkārtīgi nepamierināta būtne, turklāt Ūdensvīrs parasti uzskata sevi par cietēju pusi. Viņš nespēj iedomāties, ka viņa “maksimālie sasniegumi” seksa jomā nav nemaz tik izcili salīdzinājumā ar citiem vīriešiem.

Temperaments viņam ir drīzāk vājš. Seksa jomā viņš tiek uzskatīts par gluži normālu vīrieti. Sievietes viņš uzlūko par zemākām būtnēm, tomēr nav to ienaidnieks kā Svari un Skorpions. Jaunava viņa uztverē visbiežāk saistās ar jēdzienu "nevainība", ko viņš strikti aizstāv. Tāpat kā Lauva, arī Ūdensvīrs mēdz ticēt visabsurdākajiem “mītiem par vīriešiem”. Viņš ir viens no nedaudzajiem, kas sievietes skaistumu identificē ar viņas seksualitāti, jo šīs vērtības, viņaprāt, ir nešķiramas.

Viņš mēdz apsvērt, ka vajadzētu uzsākt kaut ko nopietnu: pelnīt vairāk naudas , nodibināt ģimeni, laist pasaulē pēcnācējus utt. Nav nekā savāda tajā apstāklī, ka viņa sieva bieži vien ir ārkārtīgi uzbāzīga un nepamierināta būtne, turklāt Ūdensvīrs parasti uzskata sevi par cietēju pusi. Viņš nespēj iedomāties, ka viņa “maksimālie sasniegumi” seksa jomā nav nemaz tik izcili salīdzinājumā ar citu vīriešu vidējo aktivitāti. Pret savu sievu viņš mēdz būt visžēlīgs, jo uzskata, ka viņa ne vienmēr apzinās, ko dara.

   

John Travolta (18.02.)                             Tom Selleck (29.01.)                         Ashton Kutcher (07.02.)

Raksts sagatavots pēc grāmatas - Horoskopi: Gallu, zodiakālais, japāņu, ķiniešu, erotiskais/ No krievu val. tulk. Z.Kļaviņa, S.Jakušonoka, V.Stabulniece. – R.: Zinātne, 1992.

Dalies:
Novērtē: 4 (7)

komentāriKo lasa citi?