Vīrieša horoskops – Mežāzis (Capricorn Dec 22 - Jan 20)

Klasiskais Mežāzis ir pagāns. Dzīve viņam ir neizsmeļams prieka un laimes avots, un tāpēc to, pēc Mežāža domām, nedrīkst veltīgi izšķiest. Dzīve viņam ir arī vislielākā vērtība, bet tās norišu vidū - sekss, kas, viņaprāt, ir lieliska mistērija, pielīdzināma gandrīz vai reliģijai. Mežāzis prot novērtēt fizisku baudu, taču alkst pēc kaut kā cēlāka.

Klasiskais Mežāzis ir pagāns. Dzīve viņam ir neizsmeļams prieka un laimes avots, un tāpēc to, pēc Mežāža domām, nedrīkst veltīgi izšķiest. Dzīve viņam ir arī vislielākā vērtība, bet tās norišu vidū - sekss, kas, viņaprāt, ir lieliska mistērija, pielīdzināma gandrīz vai reliģijai. 90 procentu gadījumu Mežāzim sekss ir saistīts ar psihiskiem, emocionāliem pārdzīvojumiem, kuros ņem dalību ne tikai ķermenis. Mežāzis prot novērtēt fizisku baudu, taču alkst pēc kaut kā cēlāka. Pilnīgu apmierinājumu Mežāzis gūst tikai tad, kad var pilnībā aizmirsties mīlas rotaļu pārdzīvojumos, - Mežāzis nepazīst seksu bez psihiskiem pārdzīvojumiem. Emocionālās saites, kas viņu saista ar vienu partneri, visticamāk, nosaka citu kontaktu nevajadzīgumu. Mežāzis mēdz būt visnelaimīgākais no visiem vīriešiem, taču viņš spēj arī izjust laimi vairāk nekā jebkurš cits. Viņš var kļūt par lielisku draugu tikai nedaudziem izredzētajiem, jo apkārtējie maz ko zina par viņu, tādēļ, ka Mežāzis bieži ir pārāk noslēdzies sevī.

Populārie mežāži:

   

Ricky Martin (24.12.)                Gerard Depardieu (27.12.)                       Jude Law (29.12.)

   

Kevin Costner (18.01.)                Mel Gibson (03.01.)                      Nicolas Cage (07.01.)

   

Bradley Cooper (05.01.)               Ralph Fiennes (22.12.)               Elvis Presley (08.01.)


Apraksts sagatavots pēc grāmatas - Horoskopi: Gallu, zodiakālais, japāņu, ķiniešu, erotiskais/ No krievu val. tulk. Z.Kļaviņa, S.Jakušonoka, V.Stabulniece. – R.: Zinātne, 1992.

Dalies:
Novērtē: 5 (5)

komentāri

Jūlija

Ehhh, patīk visi sliktie puiši (angel)

Jūlija

Ehhh, patīk visi sliktie puiši (angel)Ko lasa citi?