Ziema pilsētā

Šogad ziema izdevusies uz goda. Kaut gan jāsaka, ziema nav mans mīļākais gadalaiks, aukstums neiedvesmo jebkādai aktīvai darbībai. Tomēr pastaiga saulainā ziemas dienā starp apsnigušiem kokiem ir īsts skaistums. Skat. foto galeriju, kas tapusi pāris tādās pastaigās tepat pa Rīgu ar Nikon D200 rokā.

Šogad ziema izdevusies uz goda. Šorīt pat Rīgā pie loga termometrs rādīja -23C. Radio ziņoja, ka citur Latvijā stabiņš noslīdējis pat līdz -31C. Jāsaka, ziema nav mans mīļākais gadalaiks, aukstums neiedvesmo jebkādai aktīvai darbībai. Saģērbusies desmit ādās kā sīpols tenterēju no mājām uz darbu un atpakaļ. Zināmā mērā jāsavāc pēdējās gribasspēka paliekas, lai vakaros izkustētos uz deju nodarbībām vai uz kādu pasākumu. Labprātāk sēdētu zem biezas segas dīvānā un blenztu kādā no monitoriem – televizora vai datora, abi vienlīdz lipīgi.

Skatoties uz to visu caur optimisma prizmu, Latvijai paveicies, ka šeit var izbaudīt veselus četrus gadalaikus visā to krāšņumā. Tradicionāli ir tikai trīs ziemas mēneši – decembris, janvāris un februāris – ko tur nepārdzīvot jeb nepārziemot! Turklāt pastaiga saulainā ziemas dienā starp apsnigušiem kokiem un krūmiem, ledus aizvilktām upēm, kanāliem un dīķiem, kad viss atmirdz sidrabā, ir īsts skaistums.

Zemāk, skat. foto galeriju, kas tapusi pāris tādās pastaigās tepat pa Rīgu ar Nikon D200 rokā.

Dalies:
Novērtē: 5 (4)
Skatīts: 3206

komentāri

Jūlija

Ooo, iinuu, kāds tev stilīgs pižiks (good)

iinuu

Aha, stils \"ruskaja zima\" (smile)

Muks

SMUKAS BILDES.MALAČI.PROTAT SASKATĪT SKAISTO.

iinuu

Aha, stils \"ruskaja zima\" (smile)Ko lasa citi?