Pašdarināta brošiņa – puķe

Šodien uznāca iedvesma izgatavot puķi, kuru varētu piespraust tērpam un atdzīvināt to, piešķirot tam „rozīnīti”. Izstāstīšu nu jau pārbaudītu recepti, kā no vienkāršiem materiāliem var radīt unikālu aksesuāru, pagatavot gaisīgu puķes brošiņu.

Šodien uznāca iedvesma izgatavot puķi, kuru varētu piespraust tērpam un atdzīvināt to, piešķirot tam „rozīnīti”. Izstāstīšu nu jau pārbaudītu recepti, kā no vienkāršiem materiāliem var radīt unikālu aksesuāru, pagatavot gaisīgu puķes brošiņu.

Nepieciešams:
- organzas audums;
- smalks diegs piemērotā krāsā;
- pērļu adatiņa;
- pērlītes vai pērlīšu virtene;
- brošas kājiņa;
- šķēres;
- degoša svece.


Izvēlējos rudzupuķu krāsas organzu jeb populāru aizkaru audumu, izgriezu no tās 9-10 dažāda lieluma apļus katrai puķei. Tad uz sveces liesmas apdedzināju apļa maliņas, kas mazliet sakrokojās un izliecās uz vienu pusi, kā arī apdegot audums tika pasargāts no iršanas. Tad ar zilās krāsas diegu centrā sašuvu katru apdedzināto aplīti vienu virs otra, sākot no lielākā uz mazāko.

Sekoja vidiņa dekorēšanai. Pirmajai puķei ar pērļu adatiņu viducī iešuvu zeltīti dzeltenas pērlītes. Otrajai puķei - saritinātu pērļu virteni. Papildus otrās puķes maliņas ar smalku otiņu apkrāsoju ar bronzas metāla krāsu. Beigās puķes aizmugurē ar tās pašas krāsas diegu piešuvu brošas kājiņu, saspraudīti. Tad nu palūkojiet, kas man sanāca!

Dalies:
Novērtē: 4 (131)

komentāri

me

Nesaprotu kāpēc man tik smuki nesačokurojas :(

iinuu

Tā čokurošanās atkarīga no materiāla, jo plānāks un jo sintētiskāks, jo labāk :) Nav jābaidās tā auduma maliņa tā riktīgi piešaut pie sveces liesmiņas.

me

Paldies par atbildi :) jā, man audumiņš bija par gludu, kaut gan arī organzas, tāds zīdaini maigs, tie kas tādi stingrāki sačokurojās smuki :) Audumu veikalā ieteica arī pamēģināt no oderauduma, tie vispār perfekti skruļojas

Anita

Paldies par padomu kā darināt organzas brošas. Sanāca ar pirmo reizi!

Jūlija

Wow, īsts mākslas darbs (good) Ļoooti skaisti! Sev tādu gribētu lillā krāsā (hallo)

iinuu

Paldies! Nepaies ne divi gadi kā Tev arī tāda būs, un lillā krāsā ...

Jūlija

Man 16.02. vārda diena (confused) Šogad (angel)

Gita

Paldies

Jūlija

iinuu, paldies (kiss) Man tagad ir lieliska brošiņa lillā krāsā (smile) Apburoša (fall_in_love)

Ilze

20 \"pleznas\" ;)

iinuu

Paldies! (kiss) Prieks, ka kāds novērtē ...

santa

Man jautājums cik daudz jāpērk tā organsas auduma?

iinuu

Atkarībā, cik daudz puķu gribēsi pagatavot. Es nopirku šī zilā organzas auduma pus metru, un man pietika kādām 8 puķēm. Turklāt audumu veikalos parasti ir dažādi pārpalikumi no audumu blāķiem, tad nu tur pēc sirds patikas un pa lēto var savākties dažādu krāsu un lielumu auduma gabalus. Turklāt puķes ziedlapiņas var kombinēt arī no dažādām krāsām. ;)

annemarija

kā var tadu uzztaisi es mat tādu nevaru uztaisi vari iemacit ludzuKo lasa citi?