Smukumbode

Vēl viens mans vaļasprieks – dažādu brošiņu šūšana, aksesuāru filcēšana, dekupētu priekšmetu izgatavošana, rotu vēršana. Šeit nu varat aplūkot, kas nu sanācis, vērtēt, arī varbūt kādu rotu noskatīt un iegūt savā īpašumā. Visas brošiņas, kaklarotas un auskariņi ir roku darbs. Zemāk sīkāks apraksts par katru darinājumu, kuram katram esmu devusi arī nosaukumu, tā sakot – personalizējusi.

Vēl viens mans vaļasprieks – dažādu brošiņu šūšana, aksesuāru filcēšana, dekupētu priekšmetu izgatavošana, rotu vēršana. Uzskatu, viena fifīga brošiņa var būt lielisks papildinājums apģērbām, akcents, „rozīnīte”, „degpunkts” kā nu kuram to patīk saukt vai kā nu kurš to sajūt. Iesāku ar organzas puķēm, kuras ar laiku pārvērtās greznākās ar stikla pērlītēm izšūtās auduma brošās, beigu beigās atklāju, ka jauku brošiņu var izfilcēt no vilnas kārsuma.

Šeit nu varat aplūkot, kas nu sanācis, vērtēt, arī varbūt kādu rotu noskatīt un iegūt savā īpašumā (raksti uz iinuu@iinuu.lv). Visas brošiņas, kaklarotas un auskariņi ir roku darbs. Zemāk sīkāks apraksts par katru darinājumu, kuram katram esmu devusi arī nosaukumu, tā sakot – personalizējusi.

Dalies:
Novērtē: 5 (22)

komentāri

Piicinja

Gredzentinjsh ir fantastisks...kaa taadu diez var uztaisiit???(good)

iinuu

Paldies! ... ar daudz pērlītēm un pacietību. (smile)

Punktiņš

Nenormāli dārgi! 10,- lati par auskariem samaksāt vai kaklarotu? paldies, nē... (angry)

Ēriks

Jo vairāk darba ieguldīts, jo grūtāk no tās lietiņas šķirties (good) Cik jūs (kā sieviete?) esat vērta? Ja es teiktu 10 lati, tas būtu nenormāli dārgi? ;)

Jūlija

Džuljeta ir fantastiska!!! (kiss)
Vēlos iegādāties Nr. 3, 4 un 5 (money) Vai var dabūt vairumtirdzniecības atlaidi? (see)

iinuu

Paldies! Tev, Jūlij, kā pastāvīgai vietnes apmeklētājai un visaktīvākajai komentētājai piešķiru virtuālo Clients Gold Master Card brošiņu iegādei. ;)

Jūlija

Juhū (smile) I\'m all yours! (kiss)

Jūlija

Ai, bāc, aizmursu iepriekšējo komentāru ierakstīt kā \"Atbildēt uz 1.1\" (stupid)
Neaizmirsti brošiņām 3, 4 un 5 nomainīt statusu uz \"Pārdots\" (hallo)

Jūlija

People, man tagad ir vesela kolekcija ar fascinējošām brošiņām (smile) iinuu rullē (good) Paaaldies (kiss)

Muks

Ļoti skaisti! Malacīte! Aha, dāvinājumi katalogā neietilpst?
Bet tā ir visvisskaistākā. Paldies!(kiss)

iinuu

Liels PALDIES! (kiss) Kā nu ne, šeit ietilpst visi darinājumi, arī dāvinājumi - 29.rotu komplektu neatpazīsti ?! (smile)Ko lasa citi?